Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní | Czech.Lamareschale.org

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Bitcoin je samozřejmě mění, a to zejména v posledních několika měsících. Je to roste, je to silnější a má stále více a více uživatelů. Takže není divu, že obchodníci se na to dívat jako na příležitost pro prodej více.

load...

Pokud si pamatuji, mluvili jsme o tomto problému zde, s uvedením důvodů, proč se on-line (a také real) obchodníci měli přijmout Bitcoin. Náš názor zůstává stejný, protože digitální měna je odvážný nový svět, který je třeba prozkoumat, ale vždy se zvýšenou opatrností.

I když jsme mluvili o některých Bitcoin má vady, to kryptoměna může být velmi bezpečné, při správném používání. Transakce jsou založeny na armádním kryptografie, umožňující soukromé a bezpečné online transakce. Pak přijde důvodů jsme již hovořili o: je to dobré přijmout Bitcoin s cílem přilákat na technicky zdatné jedince. Ti, kteří chtěli být považovány za průkopníky.

load...

Jakmile se budete cítit připraveni na to, ať každý ví, že jste přijal Bitcoin a začnete přilákat zákazníky z tohoto vznikajícího trhu. Věřte nám, že touží strávit své nové digitální mince! Jak již bylo řečeno, nezapomeňte být opatrný na začátku při provádění Bitcoin do svého podnikání. Je to dobrý nápad, aby se zabývají pouze s lidmi a organizacemi, které znáte a kterým důvěřujete, dokud jste získali více zkušeností v této oblasti.

Také si uvědomte, že kryptoměna je volatilní a stále aktiv s vysokým rizikem. Takže, nikdy ukládat více peněz, které si můžete dovolit ztratit v Bitcoin formě. Jinými slovy, nejdou investovat všechny své peníze na digitální měně jen proto, že. Bitcoin je stále velmi nepředvídatelný, takže je třeba mít připravenou mechanismthat může převést své Bitcoins do místní měny na pravidelném a rychlý způsob.

load...

To jsou hlavní problémy, které musíte mít s Bitcoin. Ale přes to, že digitální měna může být skvělý sázka v dlouhodobém horizontu: Bitcoin dává větší smysl každý den ve světě, jako je ten náš, a věřte, že to bude velmi úspěšný, jakmile to se vyvinulo a pravidla jsou nastavena.

Přes pandodaily.comAgora Commodities vám umožňuje koupit paladium pomocí BitcoinBitcoin majitelé mohou nyní vstoupit na trh drahých a vzácných kovů díky Agora komodit. Dealer drahých kovů je umožnit zákazníkům nakupovat palladium s kryptoměna.

Palladium je jeden z nejvzácnějších kovů availableto komoditních investorů. Podle tiskové zprávy „v roce 1990 celosvětové poptávky palladia pohybovala okolo 100 tun. V roce 2000 roční poptávka po palladia dosáhl 300 tun, zatímco světová produkce byla omezena pouze na 222 tun v roce 2006“. Tento kov, který se používá především k výrobě katalyzátorů v automobilovém oboru, je i 30 krát vzácnější než zlato.

„Noví odběratelé znamenat nový požadavek a držitelé Bitcoin bude bezpochyby spěchá koupit palladium s Bitcoin, protože to signalizuje nový způsob, jak ochránit nedávné gainsthat byly provedeny z digitálního měny,“ dodává tisková zpráva.

Pokud jste zvědaví dozvědět se více o této investiční příležitosti, zkontrolujte webové stránky Agora komodit.


Airbnb může být blíže k přijetí Bitcoin: CEO požaduje názory na TwitteruHlavní domácí kol Airbnbmight uvažují Bitcoin jako způsobu platby. Alespoň společnosti spoluzakladatel a CEO, Brian Chesky, se rozhodl požádat názor jeho následovníků na Twitterregarding tuto možnost.

Odpověď byla celkově pozitivní, s desítkami lidí, kteří žádají firmu, aby tento krok forwardand se stal jedním z prvních platforem svého druhu přijmout kryptoměna.

Někteří uživatelé Twitter za předpokladu dobré argumenty. Například, Zach Solomon-Beloin řekl: „Ano. Jak mezinárodní, jak jste, že se vyplatí mnohokrát za spokojenost zákazníků a snadnosti podnikání“. Adam Nash, ředitel Wealthfront,? Odpověděl „Ve skutečnosti, jako tržiště, Airbnb mohl udělat něco jedinečného s Bitcoin. Nechť nájemce zaplatit a nechat majitelé rozhodnou přijmout“.

„Ano. To by snížilo poplatky, zjednodušit platby, snížit rizika a musí být snadno implementovat bez kurzového / volatility rizikem“, řekl Andreas Antonopoulos, je kryptoměna expert.

Airbnb je online platforma, která uvádí tisíce domů, bytů a pokojů jsou k dispozici pro krátkodobý pronájem v 34.000 městech po celém světě. Je vhodný zejména pro lidi na dovolenou, kteří by raději zůstali v domě, než v hotelu.

V současné době je web je zodpovědná za více než 10.000 denně reservationsand ke světové špičce v tomto obchodním sektoru, a tak vidí Airbnb akceptovat Bitcoin by to velký problém.

Pronájem obří mohla být inspirována nedávným announcementmade podle 9flats.com. Tato on-line platforma působí ve stejném sektoru jako Airbnb, ale v menším měřítku. Společnost je nejen přijímat Bitcoin jako způsob platby za nájemné, ale také dává hostitelů právo zvolit si, zda chtějí, aby získali peníze na fiat nebo kryptoměna.

Podle 9flats.com, „to je něco, co naši hostitelé žádali opakovaně a jsme rádi, že můžeme udělat.“

Snímky z Airbnb.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)