Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů | Czech.Lamareschale.org

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Pokud jste se zabývají Bitcoin po dobu delší než několik týdnů a pak asi víte, tam jsou specifické nástroje, které budete potřebovat, aby se sledovat, co se děje, vypočítat těžební ziskovosti nebo dokonce několik Satoshis každý jednou za čas,

load...

Dnes jsem hrdý na to, představit 99Bitcoins' vylepšené Toolkit Bitcoiners. Nedávno jsme přidali několik dalších dodatečných bezplatných nástrojů, které si nyní můžete použít na vaše pohodlí:

Bitcoin baterie rotátor (zdarma)

Pravděpodobně jeden z nejpopulárnějších žánrů webových stránek Bitcoin jsou kohoutky. Stránky, které vyplácejí mikro množství Bitcoin pro své návštěvníky. Problém s faucetsis, které obvykle dělají jen velmi malé množství peněz z každého místa a budete muset čekat opravdu dlouho, dokud jej můžete použít znovu.

load...

To je přesně důvod, proč jsme vytvořili náš kohoutek rotátor. Nástroj, který vám pomůže rychle procházet mezi stovkami Bitcoin kohoutky, které vám umožní rychle získat několik Satoshis z každé z nich. Pokud jste úplně nový Bitcoin je to skvělý způsob, jak dostat své první Bitcoins uvnitř vaší peněžence a pochopit, co je to všechno kolem.

Bitcoin mining kalkulačka (zdarma)

Chcete-li mít hlubší pohled do Bitcoin miningthen budete pravděpodobně potřebovat dobrý těžební kalkulačku. Důlní kalkulačka vám umožní odhadnout, jak dlouho to bude trvat, aby si pozitivní návratnost investic pro své těžební činnosti.

load...

Bitcoin kalkulačka sazba (zdarma)

To je možná jeden z nejvíce vzrušujících nástrojů jsme přijít s tak daleko. Protože tam je tak mnoho různých Bitcoin výměnu a tolik různých poplatky a směnné kurzy je to někdy těžké zjistit, kde je nejlepší místo na nákup Bitcoins je.

Kalkulátor Bitcoin Míra pomáhá řešit právě to. Stačí zadat, kolik Bitcoins hledáte koupit / prodat, jaké země jste z a získat seznam různých citáty z různých burzách. Pokud jste vznášet se nad jakýmkoli citátu uvidíte přesný rozpis toho, jak je číslo vypočítána.

Pokud jste k výměně můžete snadno přidat sami do tohoto seznamu, stejně vyplněním jednoduchého formuláře.

Milli - Vysoce placení Bitcoin kohoutek (zdarma)

Nedávno jsme spustili naše vlastní Bitcoin kohoutek s názvem Milli. Snažíme se, aby to jeden z nejvyšších platebních Bitcoin kohoutků tam tím, že se 700 Satoshis každých 30 minut. Můžete také odkazovat další lidi, aby kohoutek a přijímat 35% postoupení provizi.

Bitcoin cena ticker widgetu (zdarma)

Samozřejmě, že ne všechny naše nástroje jsou nové, některé z nich jsou na trhu již delší dobu. Bitcoin cena ticker widget pro WordPress je k dispozici již téměř dva roky. V současné době je aktivní ve více než 400 Bitcoin webových stránek a má průměrné hodnocení 4,5 z 5.

Cena ticker ti umožňuje zobrazení poslední historické (až 30 dní) Bitcoin cenu od 4 největších světových burzách. To také ukazuje cen litecoin, jak dobře a je vysoce přizpůsobitelné.

Bitcoin news feed widgetu (zdarma)

Máte-li zájem se dostat konstantní novinek na svém webu v systému WordPress můžete vždy dostat naše Bitcoin News Feed widget. I když můžu upřímně říct, že to není tak úspěšný jako naše ostatní nástroje, tento widget stále dodává dobrou nepřetržitý proud Bitcoin zprávy z předních internetových stránek.

Dospět k závěru, doufám, některé nebo všechny z těchto nástrojů vám pomůže při obchodování, hornictví, výměny nebo budování své příští Bitcoin podnikání. Máte-li jakékoli další funkce nebo nástroje si přejete, abychom vytvořit neváhejte a zanechat své připomínky níže.

Související zprávy


Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky