Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci | Czech.Lamareschale.org

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Je to Bitcoin platforma pro aktivní obchodníky, ty, které chtějí řešit „miliony dolarů“. Představujeme vám Coinsetter, efektivní a výkonné nové obchodní službu, která je spuštěna v červenci a bude směřovat na odborníky, Wall Street, kteří se chtějí připojit a pracovat s Bitcoin.

load...

„V současné době mohou lidé kupovat a prodávat Bitcoins, ale není platforma tam, že dává lidem pohodlí, aby se aktivně obchodovat s miliony dolarů na to,“ řekl zakladatel a CEO společnosti, Jaron Lukasiewicz. „Coinsetter vstupuje na trh jako platforma, která přináší spolehlivost potřebnou k udržení vysoké hlasitosti, obchodování vysokým výkonem,“ dodává.

load...

Tato platforma je nyní připraven začít pracovat, po zvýšení 500 tisíc dolarů v dubnu, a to díky investicím Tribeca Venture Partners a SecondMarket. Start-up se sídlem v New Yorku (USA), na sdíleném kancelářských prostor Fueled Collective.

Vedle účinnosti Coinsetter je také dávat velké peníze na bezpečnost, protože se údajně zabývají načtených klienty. „Žádná společnost není imunní vůči hacking. Je to velmi vysokou prioritou, že jsme se zaměřili na každý den,“ vysvětluje Jaron Lukasiewicz. Aby bylo možné lépe chránit své klienty, Coinsetter udělá nějakou vnitřní práci, ale také najmout mimo firmy dělat bezpečnostní audity, aby se činnosti platformy.

load...

Podle svého zakladatele, společnost bude také provádět pravidelné konzultace s vysoce ceněných bezpečnostních agentur Bitcoin a udržet testování platformy. To vše proto, že Coinsetter je jiný: nová služba má vlastnosti - jako zkrat nebo margin trading-, které nejsou v současné době poskytovaných většině platforem.

Hlavním cílem Coinsetter je zahrnout vlastnosti dalších služeb a to i kameniva jiných platformách. „Očekáváme velkou společnost, která poskytuje několik Wall Street související služby v rámci Bitcoin“, Jaron Lukasiewicz dodává předpovídají super úspěšnou budoucnost pro Bitcoin a samozřejmě pro Coinsetter.

Přes thenextweb.comNový Bitcoin bankomat zasáhne stěnu starých problémůPoté, co jsme mluvili o strojích Bitcoin ATM hereand tady, je tu nová hvězda ve městě: Robocoin, Bitcoin první kiosek. Tento nový stroj je jako normální bankomatu, ale Bitcoins. Po tři dny, během Bitcoin conferencethat nedávno stalo v San Jose, Kalifornie, tento přístroj vyměněn tisíce dolarů za světově nejpopulárnější digitální měny.

Robocoin byl postaven dva bratři, Mark a John Russell, od Las Vegas. Ale oni se stále snaží přijít na to, co má dělat se svým novým strojem, protože pracuje na vlastní pěst není řešením pro tuto chvíli.

Jejich představa Bitcoin bankomatu se narodil v lednu, kdy John Russel přišel s projektem, jako způsob, jak uplatňovat to, co Mark Russell byl již pracuje na. Klesly o Nevada automatu tvůrce a brzy, John, student informatiky na University of Nevada, byl představoval a stavební prototypy.

Mark Russell vidí svůj stroj jako něco v blízkosti automatu: obchoduje sérii čísel za hotové, ale úřady nejsou happywith stroje, jako jsou tyto. „Chtěli jsme, aby podnik, který prodává digitální kód pro peníze, ale teď se klasifikace Bitcoin jako měny nebo komodity. Takže jsme do prekérní situace,“ říká.

To znamená, že lidé, kteří jsou již v provozu v podobných bankomaty budou muset změnit způsob jejich stroje pracovat nebo počkat, až Bitcoin má několik pravidel, která může dělat to legální.

Přes wired.com


Nové město pro Bitcoin spadá: první setkání v SacramentuSacramento, v Kalifornii, se nakonec vzdal Bitcoin! Místní setkání groupwas nedávno vytvořené, takže místní uživatelé kryptoměna a horníci mohou setkat vyměňovat nápady. Tato skupina má naplánováno shromáždění dne 23. Července v 7 hodin, ale není místo dosud.

Kromě oznamuje novinky na stránce meetup skupiny, pořadatelé také publikoval příspěvek na Reddit, kde řekl, že „se zdá, že [v Bitcoin] roste v Sacramentu zájem“.

Organizace Meetup ptá pouze pro účastníky, aby RSVP na stránku skupiny, takže pokud se chystáte, budete vědět, co dělat.

Bitcoin Examiner se snaží pomoci místním Bitcoin Meetups rostou, takže pokud jste pořádání jednu nebo víte o nové skupině, pošlete nám zprávu.


Nový produkt přichází do světa Bitcoin: předplacená kreditní kartaK dispozici je nová hvězda ve městě Bitcoin: a předplacený kredit MasterCard realizován za finanční... Bitcoins!

Nenechte se příliš šťastný, i když, protože to není to samé jako mít kartu, která vám umožní přenášet Bitcoins při transakcích. V Bitcoin Karty primární funkcí je držet eur. „Karta funguje jako normální předplacené MasterCard, rozdíl je, uživatelé ji mohou koupit za Bitcoins a financovat ji Bitcoins,“ vysvětluje zástupce společnosti, která spravuje kartu.

Nicméně, funkce karty jsou docela jisti, prozatím, protože webové stránky nejsou jasně uvést, jaké měně se použití karty. K dispozici jsou informace o webové stránky, která naznačuje možnost různých měn, přinejmenším v souladu s FAQ, které jsou k dispozici pouze uživatelům s účtem.

 Jak je uvedeno na internetových stránkách, stačí jen sledovat dva jednoduché kroky, jak dostat svou kartu. Za prvé, se zaregistrovat a pak si ho objednat. Pokud však chcete objednat karta - která má také možnost převádět prostředky prostřednictvím SMS - budete muset zaplatit počáteční poplatek ve výši € 58,55 (to je asi £ 50 nebo $ 78,15).

Co se týče Bitcoin Company, historii internetových stránek je velmi krátká, protože byla společnost nastavit pouze v březnu letošního roku. Zatím jsou členy tohoto týmu prý mají bohaté zkušenosti v oblasti předplacených platebních karet, zpracování plateb a virtuálních měn.

Přes coindesk.com

load...

Související zprávy


Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci