9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát | Czech.Lamareschale.org

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Přestože tradiční konzolové a PC hry budou vždy ziskové, herní trh se jasně mění. Prognózy týkající se sociálního a neformální bod příjmy z herního průmyslu k růstu tohoto trhu, který bude stát za 22,52 miliard $ 2019.

load...

Stejně jako herní vesmír, finanční svět se také mění. Kryptoměna je převrat na trhu FINTECH, takže nic přirozenějšího než smíchání nové herní trendy s Bitcoin a jiných forem digitálního peněz.

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Sociální a příležitostné hraní příjmy by měly být v hodnotě 22,52 miliard $ roku 2019, a některé z nich jsou inspirovány Bitcoin. [/ Tweet_box]

load...

Níže je uveden seznam devíti her inspirovaných Bitcoin, a některé z nich dokonce vám umožní získat nějaké digitální mince.

1. Přeplňovaný

Začněme s turbodmychadlem o Bitcoin šetrného konkurenční závodní zkušenosti se spoustou akce. Hra je produkován platformy GameCredits, jejichž cílem je poskytovat intuitivní kryptografické platební bránu pro oba hráče a vývojáře. Uživatelé mohou spravovat své digitální zůstatky a nákup obsahu ve hře, při placení přímo na herní vývojáře. Přeplňovaný byl zahájen teprve před několika dny na všech platformách, včetně Windows, OS X, Linux, stejně jako mobilní telefony s iOS a Android.

load...

2. Bitcoin Millionaire

Bitcoin hra vzdělávací aplikace, která pomáhá svým uživatelům naučit everythign o Bitcoins jednoduchým způsobem. Hra - skládá z několika úrovní s různými otázkami - je k dispozici pro počítače, stejně jako v mobilním-friendly verze pro iOS a Android.

3. BitQuest

První Minecraft veřejný server obsahovat platební systém Bitcoin a obchodního systému kryptoměna inspirovaný - založený na Emerald prvku - a jedinečnou MMORPG (MMORPG) funkce. Hra má i své vlastní sub-Redditwhere můžete sledovat nejnovější zprávy.

4. Island Forge

Tato nová hra je inspirovaná staré školy MMORPG stylu. V tomto světě obsahu hráče-vytvořil si můžete vytvořit své vlastní příběhy pro ostatní, aby prozkoumala, použití Bitcoin podél cesty. Hra je k dispozici pro Windows, MacOS a Linux.

5. Bitcoin Miliardář

Vybudovat masivní štěstí a stát se Bitcoin miliardář s této zábavné hře. Začnete se téměř nic a můžete použít počítač k dolu virtuální BTC zvýšit vaše bohatství. Pak můžete využít své těžce vydělané kryptoměna aktualizovat svůj nábytek a investovat do nového digitálního zařízení. Avšak nezapomeňte, že tato hra vám nedovolí získat Bitcoin v reálném životě.

6. MineThings

Pokud máte rádi moje kryptoměna, obchodní peníze a zboží, a musí být úspěšný digitální pirátem, pak tato hra je ideální pro vás. Tato role-playing hra se stovkami hráčů má více než 500 různých položek k objevování, včetně vozidel, zbraní, lodí, výbušniny a další.

7. MinecraftCC Mine4BTC

Hlavní server MinecraftCC vám umožňuje hrát Minecraft a pak dostat zaplaceno v Bitcoin pro každý jedinečný blok, který důl a každý jedinečný blok, který místo. Výplata je v současné době proměnná na bloku, a jsou denominovány ve satoshis.

8. 8BitMMO

Fotografie obří stavební pískoviště, kde si můžete postavit cokoliv. To je do značné míry popis 8BitMMO, retro stylu 2D masivně multiplayerová hra, kde uživatelé mohou svobodně stavět co se jim líbí v masivním vesmíru. Hráči si mohou vytvářet města, dungeony, arény, velké sochy, pixel umění a cokoliv jiného. Hra je k dispozici pro Windows, Mac a Linux.

9. Uran útoky!

Seznamte se s Uran Attack, první iOS hra, která vám hráči získávají skutečné Bitcoin postoupení odměny pro sdílení hry s přáteli a rodinou. Cílem hry - který zahrnuje 13 her celkem - je zabít všechny cizince, plazí, které se snaží zničit planetu.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh