7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu | Czech.Lamareschale.org

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Valentýn nikdy nebude stejná u BTER. Výměna Chinese Bitcoin byl hacknut v sobotu 14. Února, a 7,170 BTC (zhruba 1,75 milionu $) byly ukradeny z chladného peněženka platformy. 

Websiteis společnosti je v současné době dolů. Na domovské stránce je jednoduše zobrazením krátké prohlášení v okamžiku, identifikuje transakci připojen k hack. „7170 BTC bylo ukradeno z naší studené peněženku v této transakci,“ uvádí zpráva.

load...

Https://blockchain.info/tx/f5b0363f03e1ed8bb812c135361ea93590c831ce9f13a3750be1b93575baccc6

Hack byl nejprve hlášeno, když někteří zákazníci burzy všiml „řadu elitních transakcí přecházejí z Bter chladného peněženky náhodný Bitcoin peněženky adresu,“ NewsBTC.com hlášeny. Po prvním kole transakcí, 7170 BTC byl přesunut do jiné peněženky.

load...

V návaznosti na loupeže, výměna Čína založená na vyhlásila 720 BTC odměnu pro toho, kdo je schopen zachránit ukradené prostředky.

Do té doby došlo k vývoji celého vyšetřování. Na webových stránkách 247CryptoNews.com zjistil, že 7,170 Bitcoins byly „rovnoměrně rozdělí na sedm účty, všechny z nich přenášen v '46.28.204.193', který je hostitelem webové stránky švýcarské Based IP krypto souvisejících.“ Nicméně, o několik hodin později na internetových stránkách oznámila, že „přenosový uzel '46.28.204.193' neměla žádný monitorovací služby nainstalované na tom, že by nám pomohla, aby odpovídaly reálné zdroje hack v mnohem jednodušším způsobem.“

load...

247CryptoNews také uvedl, že někteří klienti BTER „jsou tak zoufalí“ začali „odesílání Bitcoin transakce hacker adres s různými poznámkami.“

Již všech BTER „peněženky byly uzavřeny a výběry z nepostižených mincí budou uspořádány později,“ řekl burza po zmrazení veškeré služby jako věc prevence.

Útok se vyvolává obavy kolem faktu, že byl cíl BTER je studený peněženka, který pracuje v režimu offline. Není jasné, v tomto okamžiku, jak byla provedena hack, ale několik on zvěsti poukazují na stejnou slabinu zneužít hackeři znovu v srpnu 2014, kdy BTER ztratil 1.650.000 $ v NXT fondů.

Bezpečnost debakl čínské burzy je druhým největším Bitcoin související hack narazila na ekosystém za méně než dva měsíce. V lednu, slovinská burza Bitstamp ztratil asi 5 milionů dolarů v hodnotě BTC v rámci masivní hack, ale společnost byla schopna opět stoupat s novým a vylepšeným bezpečnostním systémem.

Vypadá to, že hack mírně ovlivněn Bitcoin má cenu. Hodnota jednoho BTC byl trochu více než $ 250 na 14. Února, ale klesla pod $ 235 do té doby.

Související zprávy


Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin