70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují? | Czech.Lamareschale.org

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Začnu spodním řádku - Nemůžete získat významné množství Bitcoins pomocí Bitcoin kohoutky. Většina z nich jsou podvody, a ty, které nejsou trvat věčně generovat příslušnou částku mincí.

load...

Jaké jsou Bitcoin kohoutky?

Bitcoin kohoutky jsou webové stránky, které vám zdarma Bitcoins. Původní Bitcoin kohoutek byl provozován Gavin Anderson, Bitcoin nadace hlavního vědce. Začalo to asi na konci roku 2010, a to dávalo návštěvníků 5 Bitcoins (ano... 0,5 celý Bitcoins) zdarma. Samozřejmě zpět v té době Bitcoin stálo něco jako $ 0,08. Zde je, jak na internetových stránkách se podíval zpátky.

load...

 

Existují spolehlivé Bitcoin kohouty tam dnes?

Šel jsem a odhlásila téměř 10 různých Bitcoin kohoutky (seznam více než 70 známých kohoutky se podívat na konci tohoto příspěvku). Samozřejmě jsem použil alias e-mailový účet, protože jsem nechtěl, aby se bombardovány spam.

První up - FreeBitco.in - nejpopulárnější Bitcoin kohoutku dnes

První baterie Testoval jsem byl FreeBitco.in. To se zdá být nejvíce populární Bitcoin baterie dnes s Alexa žebříčku 1,765which je skutečně impozantní. Na webových stránkách vyžaduje, abyste se zaregistrovat s e-mailovou adresu. Poté, co se zaregistrujete, který vedl k loterijní stránku, kde můžete vyhrát určité množství mincí jednou za hodinu. Ale množství mincí je tak malá (já vyhrál 0.00000352BTC), že nebudete ani moci převést do své peněženky (poplatek Bitcoin na takovém množství je 0.0001BTC).

load...

Jestli je to vaše průměrná výplata by to trvat 28 hodin, jen aby zvratu.

Můj odhad je, že tato webová stránka dělá hodně peněz z reklamy, protože se zdá být velmi populární. Také provozuje postoupení program, který vám umožní získat více Bitcoins pokud si položit další lidi. Přesto jsou tyto částky tak málo, že to nestojí za čas a námahu.

Všechny ostatní Bitcoin kohoutky Testoval jsem pracovat podobným způsobem

Testoval jsem asi 10 různých kohoutky a všichni používají stejný MO:

* Vyžádejte si veřejnou adresu

* Zadejte captcha

* Dejte si minimální množství Bitcoins, že nebudete ani moci ustoupit.

* Ujistěte se vrátíš na místo v pozdější době získat další nevýznamné množství

Tak jaký je skutečný problém s Bitcoin kohoutky?

Pokud jste na to přišel ještě, neexistuje žádný způsob, jak zbohatnout snadno :) Oproti původnímu Bitcoin kohoutek, který se zaměřil na pomoc lidem začít s Bitcoin dnešní baterie jsou jen webové stránky, které jsou vydělávání peněz z lidí, kteří se snaží zbohatnout zdarma. Zde je jejich recept na úspěch:

1. Hnací obrovské množství návštěvnost na webových stránkách tím, že slibuje zdarma Bitcoins

2. Umístěte znepokojující množství reklamy na svých internetových stránkách

3. Rozdejte zanedbatelné množství Bitcoin, takže nebudou muset platit, protože víte, že nebudete moci vybírat mince. Tam je obvykle minimální částka, kterou je třeba dosáhnout, aby se odstoupení od smlouvy.

4. Udržujte vás na stránce po určitou dobu - pravděpodobně takže budete klikněte na reklam a že webové stránky se řadí lépe na Googlu.

5. Vytvořit si vracejí tím, že slibuje vám více Bitcoins během hodiny.

Úvahy o tom, jak Bitcoin Jeřáby generovat ještě větší příjmy

Kromě tvorby kliknutí na reklamy na svých internetových stránkách se domnívám, že Bitcoin Armatury místa mohou být s použitím dalších metod generovat příjmy pro sebe. Nemám tušení, jestli jsou tyto metody skutečně provedena, nebo ne, to jsou jen mé vlastní myšlenky:

  • Email harvesting- Některé z těchto stránek mohou být sběr e-maily lidí, kteří mají zájem o Bitcoins a pak prodávat tyto e-mailové adresy jiným společnostem. E-mailové adresy lze použít pro spam, nebo dokonce, aby vám zaměřit se konkrétní reklamy, když jste surfování na webu.
  • Captcha solving- Tam je vlastně způsob, jak vydělat peníze od řešení Captcha (to nepříjemné box dopisů je třeba zadat při každém odeslání formulář online). Možná, že některé z těchto míst jsou pomocí tisíce Kryptogramy vyplňují každý den získat zisk.
  • Prodávat web data- jinou formou sběru dat z webových stránek je přes cookies- malé kousky kódu instalovaných ve vašem prohlížeči. To je běžné u většiny ostatních webových stránek dnes (také používáme cookies na 99Bitcoins). Jde o to, že někteří lidé mohou zneužít to a prodávat informace, které dostanete na 3. Stran, takže budou moci cílit své reklamy online.

Mezi další místa, která vám umožní získat Bitcoins zdarma

Máte-li vyhýbají Bitcoin kohoutků tam jsou některé další stránky, které vám dá mikro množství Bitcoins a zdá se být trochu víc důvěryhodně (Netestoval jsem tyto stránky mimo sebe).

QoinPro - QoinPro vám dává malé množství Bitcoins, Litecoins, Dogecoins a dalších krypto-měny denně. Samozřejmě to nebude vás bohatý - Byl jsem členem po dobu jednoho měsíce a já v současné době vlastní 0.00000316BTC (přibližně $ 0.001). To znamená, že v roce os, takže budu mít celkem nebo 15 centů !!! Woohoo!

CoinURL - Pojďme si vydělat Bitcoins změnou odkazu si dát na web hoplinks. Hoplink je odkaz, který se pohybuje návštěvníka prostřednictvím 3. Strany, než jak ho dostat do konečného místa určení. Například: I odkaz na Googleusing CoinURL je hoplink. Pokud klepnete na tento odkaz budete přesměrováni na stránku brány, která vám ukáže reklamy a teprve poté budete přesměrováni na Googlu.

CoinAd- Na opačném konci CoinURL CoinAD vám umožní získat Bitcoins pro zobrazování reklam.

CoinWorker- Umožňuje získat Bitcoins vyplněním úkoly, jako je vyplňování průzkumy nebo poskytování administrativní podpory.

Některé weby I whould rozhodně vyhýbat

Existují stránky, jako Surf4Bitcoinrequest které nainstalujete plugin ve vašem prohlížeči. Velmi doporučuji vyhnout se nic, co by vás s dotazem k instalaci softwaru do počítače. Tam byly četné casesin který byl malware nainstalována v počítačích prostřednictvím add-on slibných volných Bitcoins. Neříkám, že Surf4Bitcoin je podvod, nebo cokoliv, jen říkám, ani nebudu riskovat zjistit...

Kompletní seznam Bitcoin kohoutky

Pokud jste stále ještě není přesvědčen o tom, že používání Bitcoin kohoutky je špatný nápad tady je seznam 70 Bitcoin faucetsthat Zdá se, že pracuje v době psaní tohoto příspěvku.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou