7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky | Czech.Lamareschale.org

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Dnešní příspěvek je určen pro Bitcoin začínajících a podniky. Byl jsem pozván, aby promluvil na Bitcoin Expoin Šanghaji o Bitcoin marketingu startech. Níže je uveden přehled o tom, co jsme přešli v našem rozhovoru.

load...

Tento příspěvek je poněkud komplementární k mé původní Bitcoin marketingu startupspost který byl vyslán asi měsíc a půl lety. Tento příspěvek má mnohem více nástrojů a příkladů, než ten předchozí.

load...

Vy nevíte, kdo jsou vaši zákazníci.

Než začnete se při plánování vaší marketingové kampaně, kterou musíte pochopit, kdo je vaše cílová skupina. Obecně se mi rozdělit vyhlídky Bitcoin do 2 hlavních skupin: Nováček a obeznámen. Mezi nováčky vyžadují odlišný přístup než Savvies jak by bylo potřeba více vysvětlení a mluví jiným jazykem. V závislosti na vaší firmy budete muset nejprve rozhodnout, kdo je váš primární cílové publikum.

Všimněte si, řekl jsem „primární“, jak to je zcela možné, aby obě tyto skupiny, jak svým zákazníkům - ale klíčem k úspěchu v oblasti marketingu je zaměření. Takže vybrat jednu skupinu a držet se ho. S cílem získat hlubší pohled do vaší stávající webové stránky návštěvníků (pokud existují), můžete použít Google Analytics demografické a zájmové přehledy. Bohužel to nepřijde pre-nastavit v účtu Analytics a je třeba povolit následovně:

load...

Z různých internetových researchesmade většina uživatelů Bitcoin jsou ve věku 25-34 let, muž (kolem 90%) mezi a jsou poháněny především zvědavost a zisk.

Neuvedou na trh, vzdělávat!

Jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat, aby získal věrné zákazníky je vzdělávat nováčky o Bitcoin. Vzhledem k tomu, Bitcoin má velmi technické aspekty související s ním mnozí lidé považují za matoucí. Takže pokud můžete přijít s krátkou sérii výukových programů, které pomáhají lidem, jak se zapojit do Bitcoin, které jste již získali jejich pozornost. Kromě toho, ujistěte se, že nemluví „Bitcoinish“. Většina lidí nechápe pojmy jako „hash“, „digitální podpis“ nebo „minig obtíže“. Vše, co je třeba dát v laiky hlediska. Řekl jsem to před a řeknu to znovu - ukázat váš produkt nebo webové stránky s někým, kdo ins't obeznámeni s Bitcoin a uvidíme, jestli to pochopit, co se děje.

Zde je špatný příklad, jak vysvětlit Bitcoin (převzato z Wikipedie): „Bitcoinis software na bázi on-line platební systém popsal Satoshi Nakamoto v roce 2008 a představen jako open-source software v roce 2009. Platby jsou zaznamenány ve veřejném knihy pomocí vlastních zúčtovací jednotky, který je také nazýván Bitcoin. Platby práce peer-to-peer bez centrálního úložiště nebo jediný správce.... "snadné pochopit pravdu?

Rozdat věci zdarma, aby si lidé začali

Chcete-li vyniknout, musíte být ochotni jít extra mile. Jisti, že budete mít konkurenti, ale co můžete dělat pro zákazníky je ta vaše, že ne? Společnosti jako Coinbase nebo kruhu pochopit, že jsou ve velmi přeplněném místě, a chtějí, aby se ujistil, lidé přicházejí k nim, a ne k jejich konkurentům - to je přesně důvod, proč okruh je dát pryč $ 10 na každého nového uživatele.

Samozřejmostí je Nevýhodou dárky, a to zejména pokud jste rozdávat peníze - můžete narazit na spoustu spamové návštěvníků, kteří se zaregistrují jen prozradí. To je důvod, proč byste měli zvolit své dárky moudře a dal dostatečné spam bariéry. Například v 99Bitcoins dáváme pryč malé množství Bitcoins ke každému novému účastníkovi. Hlavní myšlenkou je, aby pomohl lidem, kteří jsou na Bitcoin, zažít jejich první transakci, aniž byste museli utratit nějaké peníze.

[Hcshort id = "13"]

Samozřejmě za slovem vystoupil o tohle jsme obdrželi hodně spamové žádostí od stejného uživatele. To je důvod, proč jsme se, že proces uvádění mince vyžadují ověření vašeho e-mailu a také pošlete nám pár slov o sobě - ​​to automaticky zvyšuje laťku na prozradí. Jsme také sledovat IP adresy a zákaz kdo zneužívá tuto příležitost. Coindesk například vytvořit bezplatný čtvrtletně reportabout stav Bitcoin. To je skvělý způsob, jak umístit sebe jako vedoucí zpravodajského serveru Bitcoin.

Pokud váš prozradí přidává skutečnou hodnotu své vyhlídky pak to bude vytvořit to, co se nazývá „magický moment“, kde se vaše vyhlídky prostě stane vaším nepříčetný fanoušek. Nyní můžete tento okamžik požádat o laskavost využít. Například poté, co vyšleme lidem jejich 0.1 milliBitcoin žádáme, pokud mohou šířit slovo o nás na Facebooku nebo Twitteru, měli byste být překvapeni, kolik vlastně dělat.

SEO je nejziskovější strategie pro Bitcoin začínající dnes

Pořadí na Googlu organicky může být těžké, ale s Bitcoin je tu jedna z hlavních výhod - mnoho z klíčových slov jsou dosud velmi konkurenceschopné. Když jsem začínal 99Bitcoins I cílené dlouhý ocas klíčová slova, jako je „jak nakupovat Bitcoin s Paypal“ nebo „jak nakupovat Bitcons s kreditní kartou“ a dostal se na první stránku během 3 týdnů.

Samozřejmě dnes to bude trochu těžší dělat, ale představa, že cílení na dlouhý ocas klíčová slova je pravděpodobně ti dát větší návratnost investic než jakýkoli jiný marketingový kanál. Tak jak víte, jaká klíčová slova se zaměřit? jednoduché, stačí použít nástroj, jako KW suggesteror Ubersuggestto zjistit, co lidé již hledají.

KW Suggester je nástroj, který je stejně jako v podstatě funkci automatického doplňování Google na steroidech. Dáte na klíčové fráze jako „koupit bitcoins“ příklady a to vám ukáže nejpopulárnější dokončení tohoto výrazu na Googlu. Ubersuggest funguje stejně jen to jde přes ABC ukazuje, pro každé písmeno, jaké jsou nejoblíbenější vyhledávání.

Přispět k rozvoji komunity Bitcoin s cílem vybudovat svou značku

Jaké jsou některé z bezplatných nástrojů, které jste použili při vyrazil s Bitcoin? Myslím, že Preevmay být jedním z nich. BTCQuotemight být jiný, pokud jste majiteli stránek. Pokud můžete zjistit, jaké nástroje chybí které lze snadno vytvořit si budete moci s cílem rozšířit povědomí o vaší firmě rychleji.

Public Relations nikdy nebyla mou silnou stránkou apartmá. Nemám rád pobíhat pitching své myšlenky s novináři, že je to příliš mnoho práce, a to nepřinese dostatečnou hodnotu na oplátku. To je důvod, proč jsem chtěl použít „pull“ marketingové taktiky, pokud jde o PR. Taktiky pull znamenat, že máte reportéry nebo blogger, kteří hledají vás a ne naopak, zde jsou 2 metody, které používám:

  1. Napsat příběh o známých brand- před několika měsíci se někdo pokusil podvod meout některých Bitcoins pomocí zosobnění Coindesk a nabízí mi reklamní prostor na svých stránkách. Málem jsem spadl na to ale přišel k sobě v poslední minutě. Po ukončení zlobit na tuto scammer jsem si uvědomil, že to byl jeden velký příběh, který jsem poznal.

Vypracoval I příspěvek o tom a samozřejmě postaral oznámit CoinDesk o tomto incidentu. I e-mailem lidi ze svých zaměstnanců a označili je na Facebooku a Twitteru. Výsledek nebyl povzbudivé - Právě jsem dostal krátký e-mailovou odpověď rčení děkuji. O několik týdnů později to samé se stalo s CryptoCoinsNews - stejný proces mi dostal zmínku na přední straně svých internetových stránkách plus článek byl znovu předložen na mnoho menších Bitcoin blogů stejně.

  1. Použijte HARO na zdroj Bitcoin Stories- Haro (zkratka pro pomoct Reporter Out) je webová stránka, byli reportéři psát žádosti o citací na všechny druhy předmětů. Jednou za čas (ne příliš často) je přijata žádost o informace o Bitcoin. Vzhledem k tomu, téměř žádný Bitcoin společnost aktivně sleduje HARO to vám může dát velkou výhodu v tom, firmu uvedena jako zdroj u větších více hlavního proudu newsites jako Forbes, ekonoma a další.

Pokud jste někdy se rozhodnete použít „push“ taktiky, což znamená, že se aktivně posílat e-maily studené novinářům můžete použít rapporto - plugin Chrome, který vám ukáže informace o e-mailových adres. Přečtěte si tento příspěvek, aby zjistili, jak to může pomoci najít různé e-mailové adresy reportéry.

Nemají schovávat za vaši společnost

Po Mt.Gox zhroutil se „problém důvěryhodnosti“ vznikl v rámci celé sítě Bitcoin. Lidé se dostal facku si uvědomil, že nemohou chodit důvěru firmy, které nebyly dostatečně transparentní se svými penězi. Komunikovat, kdo jste v transparentním a důvěryhodným způsobem, je jedním z nejdůležitějších aspektů vašeho Bitcoin podnikání. Vezměme si jako příklad Coinbase je „o“ straně.

Podívejte se, jak fotografie každý člen týmu je názorně zobrazeno napojení na svém profilu LinkedIn? Také existuje jasná adresa společnosti a způsob, jak dostat do kontaktu. BTCJam je dalším skvělým příkladem toho, transparentní „O“ stránky: 2 firem, které věřím, nejsou tak dobře jsou BTC-E a HYIP program s názvem „Bitcoin-Trader“. Oba se zdají být velmi temný o tom, kdo je ve skutečnosti jejich podnikání. Na tom není nic méně profesionální, než když vaše podnikání bude provozován „týmem odborníků“.

Ujistěte se, že vaši zákazníci mluví o vás tím, že stojí za jejich přičemž

To poslední marketingový kanál bych chtěl mluvit o affiliate programy nebo postoupení programy. Najít způsob, jak dostat své zákazníky, aby se stal váš marketing armády. Toho lze dosáhnout buď tím, že poskytuje vynikající služby (vytvoření magické momenty, jako režijní například), nebo tím, že dost dobré motivaci.

Coinbase dává svým zákazníkům $ 5 v hodnotě Bitcoins pokaždé, když odkazují přítele. BTCRobot, společnost, že jsem méně rád, vytvořil zcela partnerský program tak, aby lidé mohli skutečně vydělat peníze z domova tím, že podporu. V 99Bitcoins pořádáme měsíční prozradí soutěž a umožnit lidem, aby zvýšily své šance na výhru tím, že jejich přátelé se zaregistrovat stejně.

Lidé chtějí, aby získali hodnotu - dělají to v případě, že buď první objevit úžasné řešení nebo službu (vynikající zkušenost), nebo skutečně obdrží peněžní odměnu za jejich pomoc. Zjistit, jaké metody vám vyhovuje víc (možná obojí) a využít ji. Affiliate program může být velmi silný, a to zejména v aréně Bitcoin kde nejsou téměř žádné dobré programy, které mají být nalezeny.

Můžete snadno začít a affiliate program, že se na affiliate sítě a s nimi nastavit všechny logistiky výměnou za část příjmů. Nicméně mějte na paměti, že dceřiné společnosti je třeba věnovat pozornost. BTCRobot má celou sekci svých internetových stránkách stanovených affiliate. Oni také potřebují podporu stejně jako běžné zákazníky, jinak nebudou podporovat vás.

Bitcoin má spoustu nevyužitých marketingové příležitosti

Je pouze potřeba se zaměřit na jeden nebo dva, které si myslíte, jsou více relevantní pro vaše podnikání a zaměřit se na ně. Netvrdím pomocí všech kanálů jsem právě popsal najednou, protože to může být trošku složitější. V každém případě jsem pořád tady na pomoc, takže neváhejte a nechte otázky v sekci komentáře níže, nebo napište mi, pokud budete potřebovat nějaké

load...

Související zprávy


Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Téměř jsem podvedl údajný Coindesk