61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku | Czech.Lamareschale.org

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Zpráva připravená Ontario-založená společnost Rogers Communications zjistil, že 61 procent Kanaďanů očekávat převést svůj současný zdravotní peněženku do digitální oneby 2019. 

load...

Dokument rovněž tvrdí, že objevil novou demografickou skupinu, tvorba D. „Tato skupina žije a dýchá život prostřednictvím mobilních zařízení a podílů optimistický pohled na to, co bude dál,“ uvádí studie nabídnutá Talk Platby pojďme. Tato zpráva obsahuje odpovědi na více než 1000 účastníků starší 16 let, kteří byli dotazovaných Harris-Decima v období od konce listopadu do začátku prosince.

load...

Rogers se uvádí, že většina Kanaďanů - 61 procent - očekávají, že se změní z fyzických na virtuální peněženky, která by zahrnovala debetní a kreditní karty a osobní identifikační údaje, až do roku 2019. Technologie, že Bitcoin společenství vyvíjí a pomocí téměř od vytvoření kryptoměna.

Zpráva také zjistila, že 52 procent majitelů chytrých telefonů tráví v průměru 70 procent jejich den se svým telefonem do dosažení vzdálenosti. Ale jsou tu další cenné poznatky:

  • 28 procent respondentů jsou ochotni vynechat ranní kávu výměnou za to kdykoliv a kdekoliv na internet. Osm procent jsou ochotni vzdát se své vozy za stejné.
  • 50 procent lidí si myslí, že face-to-face interakce, které mají být zcela nahrazeny virtuální komunikací do roku 2019.
  • 25 procent Kanaďanů přiznat Facebook Instant messaging nebo tweeting někoho, zatímco ve stejném prostoru; 52 procent Gen Y napojil na tento trend. Nejpopulárnější aplikace byla facebook (74 procent) pro většinu Kanaďanů a snapchat na Gen Y (46 procent).
  • 49 procent z televizních diváků tvrdili, že by se na sociální média se záměrem měnit show spiknutí hlasováním v reálném čase.
  • 84 procent věří, že vozy budou poskytovat upozornění počasí a předvídat nehodám.
  • 25 procent Kanaďanů, počítají se za použití nejméně dvou připojeném příslušenství během příštích pěti let.
  • load...

Infographic by Rogersvia Newswire

Kromě toho tato generace D citován rogersské studie očekává, že smartphone z roku 2019, které mají být vybaveny sítnice skener mysli e-reader a rozšířené reality. Za méně než šest let, tato zařízení by měla mít také 3D obrazovek.

Hyun-Hee Pyun, viceprezident marketingu společnosti Rogers Communications, říká, že „posílené sítě vedou k nárůstu využívání internetu v Kanadě, čímž‚Generation D‘: skupinu, která žije a dýchá život on-line a který sdílí optimistický výhled o tom, co bude dál. V průběhu několika příštích let, technologie budou i nadále zařadit vyšší rychlostní stupeň, který nabízí spotřebitelům plně individualizované připojených zážitky kdykoliv a kdekoliv“.

Související zprávy


Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay