60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018 | Czech.Lamareschale.org

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Tady je to, co se stalo tento týden v Bitcoin za 60 sekund.

Bitcoin je cena klesla pod hranici $ 10,000. Všechny ostatní altcoins utrpěl masivní kapky a trh se nyní pomalu zotavuje z této masivní panickou prodat.

load...

Jihokorejské vládní úředníci byli zapojeni do obchodování zasvěcených tradingby při kryptografických postavení na trhu před oznámením o zákazu korejské kryptografických trhy. Přes 250.000 pobouření občané podepsali petitionin protest proti těmto manipulátorů na trhu na vysoké úrovni.

Regulátory vydaly upustili příkazů proti BitConnect, podezření na pyramidové hry. V reakci na BitConnect announcedthat, že budou končit veškeré úvěry a obchodní činnost na jejich platformu. Hodnota Bitconnect tokenu spadl z výše $ 400 na méně než $. 6

load...

A konečně, i když Lightning Network je stále ve fázi testování, téměř 30 uzlů jsou v současné době testuje síť s reálnými bitcoins. To signalizuje, že tato velmi očekávaná technologie bude pravděpodobně dorazí dřív, než se očekávalo.

To je to, co se stalo tento týden v Bitcoin. Uvidíme se příští týden.6:00 Čas ukončení aukceDnes v 6pm USMS aukce části Hedvábné stezce chytil Bitcoins bude dokončena.

Tato aukce, která proběhla v naprostém utajení doposud pro 29,656.51306529 mohlo mít neznámé dopady na trh.

Ve své současné podobě jsme si nejsou vědomi aktuálních cen aukce, jsme si neuvědomuje, které uchazeči jsou skutečně účastní a my jsme si neuvědomuje, pokud USMS se chystá k vydání podrobnosti o vítězi aukce.

load...

V 6pm nabízení se zastaví a je pravděpodobné, že během víkendu bude bid dotyčné osoby prověřeny spolu s několika dalšími top zájemce, aby se ujistili, že uchazeči jsou nijak nesouvisí s Hedvábné stezce a že uchazeč nemá ve skutečnosti mají potřebnou Finanční prostředky na pokrytí nákladů na celistvost nákupu.

Nabídky jsou přijímána prostřednictvím e-mailu v naprostém utajení, aniž by uchazeči věděli, aniž by ty nabízení s vědomím, který je zvýšení cen.

To je v této době známo, zda USMS učiní veřejné prohlášení, v pondělí poté, co proces prověřování dokončeno, pokud jde o konečné ceně nebo konečného uchazeče aukce, protože nebyly provedeny žádné oznámení týkající se této konci procesu. Je vysoce pravděpodobné, že na základě postupu dokumentů, které nebude mít veřejné prohlášení.

Dnes odpoledne Bitcoin zažil bouřlivou obchodování s cenami kyvné deset nebo více dolarů důsledně dnes a současný zisk $ 7.

To dá rozum, že žádné uchazeči budou ucházet nad současných tržních cenách a že náhlé potenciální výskyt tolika Bitcoins na trh by mohlo mít negativní dopad - ale cena by také shromáždit v závislosti na konečných výsledků. Budeme dávat pozor na trzích navíc k nejnovější informace o výsledcích aukce.

Zda a kdy se vítězem nebo údaje jsou uvolněny nebo unikly budeme je okamžitě odesílat a začít pracovat na prohlášení veterináře.

Je důležité si uvědomit, že USMS bude pravděpodobně neuvolní jméno vítězného uchazeče o něco dříve než v pondělí. Budou vyžadovat více času na ověření vítěznou nabídku a zájemce.


Geek říká své zkušenosti pomocí nástroje Bitcoin Miner z Butterfly LabsPamatuji si, když, před pár dny jsme mluvili o Bitcoin Miner, vytvořený motýlích Labs? Takže dnes čteme Wired je „Geek deník“, které Stefan Antonowicz, a rozhodl se předat své zkušenosti s použitím jednoho z těchto nepatrných Bitcoin generátorů.

Získal černou skříňku z jeho redaktorů a sledovat plán, jak ji používat, když si vybral, kde byl stráví všechny své digitální miliony. Později se zapojil stroj a má nějaký hardware.

„Vzpomněl jsem si na Asus Aspire Revo jsem si sedá prach z doby, kdy jsem se snažil nastavit stroj XBMC dlouho, už dávno. Po debaklu XBMC jsem nainstalované Ubuntu 11.04 na pole Asus, abych mohl hrát se serverem CouchDB“ on říká. Se naboural do systému a poté jej upgradovat.

Poté následovalo sedm jednoduchých kroků: dostal Eclipse Mining Consortium (doporučená Butterfly); vytvořený účet; běžel některé příkazy; Má pracovní Bitcoin horníka v tomto adresáři; připojený přístroj do počítače; ran./bfgminer a naplnil požadovaná pole; kontroluje aktuální rychlost a konečně začal produkovat některé Bitcoins.

To bylo v podstatě to, jak Stefan Antonowicz říká. Teď se čeká, jak zbohatnout...

Přes wired.com


Hlavní online obchod, který přijímá Bitcoin pouze? To je BitcoinShop.usJe to stále běží na jeho beta verzi, ale už to dělat rozruch ve světě Bitcoin. Řeč je o nových BitcoinShop.us, nejbližší věc Bitcoiners v současné době na obří Amazon, například. A konečně, uživatelé kryptoměna mohou vyměňovat své virtuální mince pro kvalitní produkty prostřednictvím platformy, která byla vytvořena přemýšlet o nich.

Projekt byl vyvinut podnikatelé Michal Handerhan a Tim Sidie, kteří začali BitcoinShop.us zvýšit nabídku praktických produktů, které lze zakoupit s Bitcoin v prostoru výlučně věnovaný kryptoměna.

„Pevně ​​věříme, že Bitcoins jsou zde k pobytu, a to je důvod, proč jsme se rozhodli vytvořit tržiště, kde lze Bitcoin majitelé vyměňovat své Bitcoins pro širokou škálu zboží. Považujeme Bitcoins být legitimní měna, měna přísně kontrolována matematicko principy volného trhu, a nikoli podle politických nebo geografických faktorů“, zakladatelé napsal na internetových stránkách.

Tato platforma již má obrovskou základnu položek s více než 55.000 výrobky distribuované přes 19 oddělení, které zahrnují knihy, elektroniku, hračky nebo zařízení, abychom jmenovali alespoň několik příkladů.

Kromě hlavní myšlenka je skvělá, dva zakladatelé se podařilo vytvořit příjemné webové stránky, s velmi jednoduchým a intuitivním rozhraním. K dispozici je i sekce s názvem „Top recomendations of the Month“, která upozorňuje na některé z nejlepších dostupných položek. Zde budete moci najít téměř vše, od high-end produkty pro každodenní věci.

Přes sfgate.com

load...

Související zprávy


Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny