6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Kdykoliv je nová měna přijata většinou vždy otevírá nové trhy a nové obchodní příležitosti. Totéž platí i pro Bitcoin. Vzhledem k tomu, že se bylo široce přijato kolem své expozice na další „běžné“ veřejnosti dubna 2013 mnoho prodejců viděl to jako velkou příležitost k rozšíření svých zákazníků. Například Forex společnosti jako AvaTradehave začali nabízet své služby v nové měně, online poker stránky začaly přijímat Bitcoins ale stále existuje mnoho nevyužité obchodní příležitosti, které mohou být použity, aby se peníze z Bitcoin.

load...

# 1 - design Bitcoin WordPress témata

Vzhledem k tomu, slovo o Bitcoin šíří po celé síti, hodně blogů o Bitcoin se objevují (stejně jako tento). Bohužel nejsou k dispozici žádné Bitcoin WordPress témata se nalézat (věřte mi, že jsem se podíval). Pokud jste kodér / designer, můžete provést několik Bitcoin WordPress témata a prodávat je na ThemeForest.

# 2 - Prodám Bitcoin zboží

load...

Vzhledem k tomu, lidé mají takové teplé místo pro Bitcoin ve svém srdci, můžete také začít prodávat Bitcoin zboží. To se děje na webu několik tiskových služeb, ale domnívám se, že specializované webové stránky s konkrétním Bitcoin tričko, košíčky, plakáty a další super věci by pravděpodobně fungovat docela dobře. Mohlo by to také dodat různé Meetups po celém světě s vlastní oblečení.

# 3 - Registrace doménových jmen Bitcoin

Mnoho lidí, kteří hledají pro doménových jmen Bitcoin na svých internetových stránkách. Dalo by se zabezpečit několik doménových jmen Bitcoin a pak prodávat za účelem zisku webmastery. Zřejmě tu už jednu službu už to dělá.

load...

# 4 - Nabídka Bitcoin konzultační služby

Mnoho lidí má otázku o Bitcoin jak brzy většina je méně tech důvtipný než Bitcoin časných adoptivních rodičů. Jeden nápad, který byl zaveden, ale zdaleka není pro naplnění jeho potenciálu dává konzultace na různých webových stránkách o Bitcoin (např Fiverr).

# 5 - Vytvoření Bitcoin dárky

Existuje snad lepší způsob, jak řídit přijetí, než poslat Bitcoins s někým, kdo nikdy neslyšel Bitcoins? Vytvoření dárek uložením Bitcoin do nově vytvořeného peněženku. Pak poslat svého přítele odkaz na tento dar. Pokyny jsou uvedeny na to, jak získat přístup k peněženku, zrušit Bitcoins atd Celou tu dobu učil svého přítele o Bitcoin. (Idea zdroj).

# 6 - Otevření důlní činnost Bitcoin cloud

Jedná se o poměrně nový obchodní model a jak více a více lidí se snaží těžit Bitcoins to bude pravděpodobně získat více lukrativní. Předpokládá se, že jste nastavili síť horníků a nechat lidi kupovat kontrakty od vás, aby se připojily k procesu dolování. Cloud Hešování dělá dobrou práci při vysvětlování to podrobněji.

Související zprávy


Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě