5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu | Czech.Lamareschale.org

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Pokud jste nevěnoval pozornost Bitcoin je cena v poslední době pak jste pravděpodobně všimli, obrovský pokles jeho ceny v posledních několika dnech. Ale i přesto, že cena klesla pod $ 200 v některých případech není důvod k panice.

load...

Asi před rokem jsem napsal příspěvek o různých postav v Bitcoin vesmíru. Zde je návod, jak každý z nich může těžit ze současné situace.

Investor - Kupte Bitcoins za méně

První nejzřejmější Výhodou této situace je, že můžete získat Bitcoins za nízké ceny nečistot. Naposled Bitcoin byl tento nízký bylo kolem října 2013 - téměř 14 měsíců. Existuje staré rčení Baron Rothschild, která jde „koupit, když je tu krev na ulicích... I když je to vaše vlastní“. To je jeden z nejlepších příležitostí, v posledním roce k nákupu více Bitcoins.

load...

Obchodníci - Short sell Bitcoin

Lidé často zapomínají, nebo jsou zcela vědomi, že je možné, aby krátké prodat Bitcoinand zisku z poklesu cen. Krátký prodej se obvykle provádí prostřednictvím společnosti jako Plus500or AvaTradewho umožňují obchodovat rozdílové smlouvy.

Pro ty z vás, kteří jsou obeznámeni s tímto krátkým prodejem v podstatě znamená, půjčování aktivum, jako je například Bitcoins, prodávat v běžných cenách. Pak později můžete koupit Bitcoins splatit osoby nebo organizace si je půjčil od při prodeji napoprvé. Doufejme, že když jdete do odkoupit Bitcoins budou ceny klesly, takže to bude levnější ke koupi těchto aktiv, které musí být vráceny.

load...

Skeptici - Smějte se nadšenec

Neexistuje žádný větší radost než škodolibou radost :) Pokud si absolutně nesnáším Bitcoin je to váš čas říct „Říkal jsem ti to“, aby co nejvíce Bitcoin ehnthusiastics najdete. Pravděpodobně některé z největších nenávidí, jako je Warren Buffetand Mark Williamswho věří, že Bitcoin spadne do budoucna se dívá takhle:

Obchodníci - získat více Bitcoins

Pokud jste dostali zaplaceno v Bitcoins jako obchodník pak to může být dobrá příležitost pro vás. Nemám na mysli, pokud jste přijímání Bitcoins přes Bitpay nebo nějaká jiná služba takhle vyměňuje Bitcoins okamžitě dolarů. Spíše, pokud jste skutečně nabíjí lidi Bitcoin, že dostanete udržet.

Vnímám to jako výhodu, protože jste získali mnohem více mincí na každém prodeji nyní. Například - dostanu zaplaceno $ 15 v hodnotě Bitcoins když někdo něco koupí ode mě, takže jsem dnes činit kolem 0.075BTC kde jako před několika týdny bych podat jen 0.038BTC. Samozřejmě je to většinou platí, pokud máte nějaké nekryté měny jako zálohu.

Evangelisté - (poznamenejte si to) smát nenávistník

Pokud jste velkým zastáncem Bitcoin (stejně jako já), pak je to čas, aby si své kamery a dokument veškeré špíny, která se právě hodil kolem v Bitcoin. Jen tak byste být schopni se dostat lidi, aby jedli jejich klobouky později. Například…

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu