5 Faktory, které brání růstu Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Po dobu šesti let, Bitcoin byl na tom dobře, pokud jde o růst. Nicméně, vzhledem k jeho potenciálu, to by mohla být o hodně lepší, kdyby to nebylo pro některé factorsobstructing jeho průběh.

load...

Podle nedávné zprávy, Bitcoin roste o 25 procent rychlejší než internet v jeho raných etapách, což je docela působivý výkon v sobě. Ale vše, co přinesla takový rozruch v tak krátkém čase lze jistě zlepšit.

Řešení těchto pět problémů by mohlo vést k triumfu a většinové přijetí Bitcoin je.

[Tweet_box konstrukce = „default“] Po dobu šesti let, Bitcoin byl na tom dobře, pokud jde o růst. Nicméně, vzhledem k jeho potenciálu, by to mohlo být dělat mnohem lepší, kdyby to nebylo pro některé faktory, zakrývající jeho průběhu. [/ Tweet_box]

load...

1. Bad pověst

Mnoho politiků a fiat měn fanoušci používat tento argument odmítnout Bitcoin: digitální měna je majorly používá k nezákonné činnosti. To je pravda, do určité míry. Nicméně, hlavní otázka, která vyvstává, je „jak to udělat Bitcoin -? Měnu, špatné“.

Hotovost je používán dělat všelijaké věci. Drogoví dealeři používat to, aby kupovat a prodávat drogy, zloději ukrást a lidé dokonce zabít za to. To neznamená, že hotovost ze své podstaty špatné, protože je to být použity tímto způsobem.

Tyto soupeři potřebují vidět Bitcoin jak uznají za hotovost: jako nástroj a zdroj. Musíme dát tentýž perspektivu Bitcoin a dát to ten druh svobody, který dáváme do nekrytých měn. Bitcoin je jen prostředek, a jak lidé používají to nemá nic společného se samotným měně. Jakmile lidé pochopí, Bitcoin je růst, pokud jde o přijetí bude určitě zvýší, a tam musí být aktivní snahu z naší strany, aby pomohla zprostředkovat tuto myšlenku lidem.

load...

2. Nedostatek porozumění

Chápu Bitcoin není zrovna jednoduchý koncept zabalit hlavu kolem. To má svůj spravedlivý podíl na složitosti, které se obracejí na hlavolam v kombinaci s náročnými technologickými podmínkami. Z tohoto důvodu jakýkoli laik je pravděpodobné, že ji považují za extrémně technická koncepce přístupné pouze pro technicky zdatné, což je skutečnost, která se promítá do pomalejšího přijetí kryptoměna.

Nicméně, tento přístup není zcela správné, protože existují desítky internetových stránek věnovaných pomáhat Bitcoin nováčky. Ve skutečnosti, to je jeden z cílů 99Bitcoins': pokud jste někdo snaží pochopit Bitcoin a jak to funguje, pak neváhejte se dívat na náš návod, jak se dostat svůj první Bitcoin.

Máme také YouTube channelwhere můžete najít odpověď na různé Bitcoin souvisejících otázek. Podle mého názoru je třeba, aby byly více interaktivní obsah online specializuje na vzdělávání nově příchozích do kryptografického světě.

3. Cena volatilita

Mnoho lidí si uvědomil Bitcoin když kryptoměna prolomila $ 1200 bariéru v listopadu 2013. Lidé se chtěl dostat do měny tak, aby ji mohli obchodovat a vydělat nějaké peníze na boku. Ale tato myšlenka se rychle rozptýlí, když lidé začali uvědomovat nestabilitu Bitcoin je v té době. To způsobilo, že investoři bojí investovat do Bitcoin, označit to nebezpečné pro investiční účely.

Dobrou zprávou je, že v minulém roce, volatilita je cena je snížena. Přesto Bitcoin má jít dlouhou cestu k dosažení druh investorů stability mohou důvěřovat.

„Musíte to [Bitcoin], aby byl přístupný, budete potřebovat, aby byla použitelná a je potřeba, aby byl relativně stabilní.“

Jonathan Chester, CEO of Bitwage

Stabilita Bitcoin bude mít za následek rychlejší přijetí měny a umožní, aby mohla být použita jako běžné platební prostředek.

4. Velikost Blockchain

V současné době se zpracovává blockchain téměř 100.000 transakcí za den. Počet transakcí v objemu od loňského roku zdvojnásobil, skic out obrovský růst křivky. Ale tento decentralizovaný kniha je vázán na růst ještě víc, a problém je, že právě teď je blockchain zvládne jen mazimum tří transakcí za sekundu. Tento limit vyvolalo mnoho otázek týkajících se škálovatelnosti a růst Bitcoin.

Problematika blockchain velikost musí být vyřešeny ještě před přijetím ve velkém měřítku lze považovat. Mnozí lidé se domnívají, řešení tohoto problému, ale implementace řešení je ještě uskuteční.

5. Bezpečnostní obavy

Některé minulé události mají zkažené obraz Bitcoin a tamější úrovně zabezpečení. Mt. Gox řešila 70 procent všech transakcí v roce 2013 a poté, na začátku roku 2014, že podala návrh na konkurz a oznámil 850.000 BTC zmizel kvůli vnějšímu napadení.

Nicméně, tam byly vždy internetové zvěsti prohlašovat, že BTC mohla skutečně manipulovat a ukradl bývalý CEO Mark Karpeles. Celý tento skandál získal obrovskou publicitu a odstrčil spoustu lidí uvažují o přijetí nového kryptoměna.

V ideálním případě se domnívám, by lidé neměli mít své BTC v internetových peněženek. Bitcoin byl navržen tak, aby decentralizované; to nemá žádný prostor pro prostředníků nebo firem. Lidé potřebují vzdělávat a udržovat digitální mince v bezpečí off peněženky či skladování v chladu, takže mohou snadno vyhnout hacky a podvodům.

Nicméně obavy o bezpečnost, které se zabývají využitím Bitcoins jsou v současné době řešeny bezpečnostních expertů. Průhlednější a bezpečnější řešení jsou prezentovány, ale proveditelnost těchto řešení bude prokázáno až v budoucnosti.

Za šest let staré kryptoměna, Bitcoin dozrála docela dobře a některé z výše uvedených problémů bude téměř automaticky disappearwith čas.

Přesto, že nelze říci pro všechny z nich. Bezpečnostní obavy a problematika velikosti blockchain je třeba řádně řešit odborníci. Pouze tím, že opraví tyto problémy budeme vidět Bitcoin naplnit svůj potenciál.

Disclaimer: Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory autora a nemusí nutně představovat názory, a neměla by být přičítána, 99Bitcoins.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy