5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress | Czech.Lamareschale.org

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Asi před 6 měsíci jsem začal internetové stránky Bitcoin. Tehdy to byla jen získává na popularitě a měl jsem těžké najít relevantní Bitcoin pluginy a widgety, aby se mé stránky uživatelsky přívětivější. Dnes, stejně jako Bitcoin je stále více a více populární, můžete najít několik užitečných pluginů WordPress, i když stále není podle mého názoru dostačující. Tak tady jsou top 5 Bitcoin Plugins jsem zjistil, že vám pomůže s vaší webové stránky WordPress nebo blogu.

load...

# 1 Bitcoin Platby za WooCommerce

Pravděpodobně nejpopulárnější plugin pro eCommerce WordPress míst dnes, tento plugin vám umožní přijímat Bitcoin jako dodatečný platební metody. S více než 3000 ke stažení To je předním Bitcoin plugin na WordPress.org k dnešnímu dni.

Pokud hledáte jiné alternativy k této WooCmmerce vy můžete také vyzkoušet CryptoWoo. CryptoWoonatively podporuje přijetí 3 měn (Bitcoin, litecoin a dogecoin) přímo do chladírenského skladu obchodníka. Integrace s obchodníky shapeshift.io Pojďme přijmout dalších 35 digitálních měn a dostat zaplaceno v jednom z nativně podporovaných mincí.

load...

# 2 Bitcoin Ticker Widget

I když si nemůže být zcela objektivní ohledně tohoto pluginu, protože byl autorem mé stránky, jsem přesvědčen, že Bitcoin Ticker Widget bylo něco, co chybělo z Bitcoin vesmíru. Vzpomínám si, že jsem nemohl najít jeden plugin, který zobrazuje různé ceny BTC s grafickým znázorněním nejnovějších cen. Takže tento plugin vám ukáže ceny z Mt.Gox, BTC-E a Bitstamp. Bude také vám grafické znázornění kolísání cen za posledních 24 hodin.

# 3 CoinWidget BTC / LTC darování widgetu

Tento jednoduchý widget, vám umožní požádat o dary pro vaše webové stránky buď Bitcoin nebo litecoin. Implementace je velmi pěkně provedeno a po kliknutí na tlačítko darovat Objeví se okno zobrazující peněženku darovat. To bude také automaticky odešle adresu vaší online peněženky v případě kompatibilní.

load...

# 4 CoinBase Bitcoin platby plugin

Pokud si jen přát, aby přijímat Bitcoins jako platební prostředek, a ne jiné způsoby platby můžete použít CoinBase je plugin. Přestože se jedná o velmi rané fázi plugin, zdá se, že dělat svou práci dobře. CoinBase je mezinárodní digitální peněženka, která umožňuje bezpečně nakupovat, přijímat a využívat Bitcoins. Moje rada pro vás je, že pokud nejsou umístěny v USA nepoužívají CoinBase, protože to je v současné době pouze plně kompatibilní s obyvateli USA.

# 5 Reddit Bitcoin Widget

Chcete-li naplnit své webové stránky s novými spojených Bitcoin příběhy můžete použít tento Reddit Bitcoin Widget. I když to není WordPress vyhrazený je to stále dobrý zdroj získat svěží a zajímavý obsah na své webové stránky.

Doufám, že jste si našli plugin nebo dva, můžete použít pro vaše webové stránky. Máte-li zajímavý Bitcoin plugin jste vytvořili, a chtějí, abych ji aktualizovat na mém blogu, pošlete mi prosím.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů