5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji | Czech.Lamareschale.org

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

Oficiální zahájení celosvětové výměny Bitcoin itBit se již stalo a společnost se nyní dokončuje své druhé kolo financování, Genesis Block zpravodajství, což odpovídá 3,25 milionu $. Total, výměna zvýšil 5.500.000 $ a má kopl-off obchodování v pondělí (11), otevírací operace pro institucionální a maloobchodu s některými výjimkami pro podniky Spojených států.

load...

Toto druhé kolo financování zahrnuty jména jako Canaan Partners a RRE Ventures, Liberty City Ventures, Ben Davenport a Jay Jordan. Výměna - která má v úmyslu vyhovět celosvětovému trhu ze svých kanceláří v Singapuru, Šanghaji a New Yorku - je řízena Rich Teo, současný CEO, který dříve pracoval jako analytik pro několik velkých firem.

Podle Teo, je nyní možné obchodovat v amerických dolarech, Singapur dolarech a eurech. Poplatky budou „vychází z maker-operátor model, ve kterém obchodníci přidávání příkazy ke knize získání 0,10 procent slevu a obchodníci berou likviditu z knihy pomocí tržních objednávek platí 0,70 procent nebo méně, založený na objemu“ The Genesis Block vysvětluje,

load...
  itBit

Obchoduje v amerických dolarech, Singapur dolarech a eurech.

Ale výměna se dívá, nebo jiné způsoby, jak získat dodatečnou likviditu: jedno z opatření je partnerství s kvantitativním obchodní firma pro profesionální tvorby trhu.

Kromě toho iBit je vhodně řešit regulační otázky související s takovým businessby pracující s vedoucím shodě v Singapuru, se připojil Thomson Reuters pro žadatele o registraci screening i Jumio pro ověření identity služby. Jediná věc chybí, je americký peníze přenos licence, která je v současné době prováděna v každém severoamerického státu.

A pak je tu také zálohy itBit své technologické specifikace. Motor při výměně je založen na open-source technologií NASDAQ, ale společnost je také sázení na další funkce, jako je cloud hosting, ochrana Akamai DDoS a FIX API.

load...


50 000 bitcoinů na aukciPřed několika měsíci se USMS vydražen přibližně 30.000 bitcoinsin aukci, že Tim Draper byl jediný vítěz.

Rychlý posun vpřed a nyní USMS bude prodávat další 50,000 bitcoins v jiném podobném aukci.

Tyto bitcoins bytí prodané v aukci jsou z počítačů ve vlastnictví Ross Ulbricht.

Mince původně odebrané 24. Října 2013 zůstal spící dokud ne 27. Ledna 2014, kdy Spojené státy okresní soud pro okres New York vstoupil do ujednání a pořádek k předběžnému Prodej Bitcoins. V tomto pořadí, a to jak ve Spojených státech a Ross William Ulbricht se dohodli, že „Spojené státy, podle vlastního uvážení, může prodávat jakoukoliv část nebo všechny tyto bitcoins na datum nebo data, a to způsobem, který určí vláda. “

Tento utěsněný aukce nabídka je 50.000 bitcoins rozděleny do dvou řad: série A (10 bloky 2000 bitcoins), a řady B (10 bloky 3,000 bitcoins).

Bližší informace pro zájemce v nabídkovém řízení, najdete podrobnosti na webové stránce USMS na: http://www.usmarshals.gov/assets/2014/dpr-bitcoins/?m=1


6 Nové firmy, které přijaly Bitcoin v roce 2014I když očekáváme příchod Bitcoin paymentsto hlavního amerického internetového prodejce Overstock.com, něco, co by se stalo v druhém čtvrtletí roku 2014, tady je seznam nových podniků, které v nedávné době oznámila, že přijímají kryptoměna.

Tento nový rok bude určitě skvělé pro digitální měny.

1. BOND New York

Manhattan založené realitní makléřská společnost - se specializuje na obytných aut a prodeje, stejně jako obchodní leasingu - oznámila, že je nyní přijímá Bitcoin jako možnost platby pro realitní transakce.

2. NRC Handelsblad

Prestižní nizozemský deník NRC Handelsblad by měla začít přijímat Bitcoinpayments jednotlivých článků v žádném okamžiku.

3. Vandelay Web

Tento web a systémy developerská společnost nedávno oznámila, že by nyní přijímat Bitcoinas platný způsob platby za své služby.

4. Porn.com

Porn.com nyní přijímá Bitcoin, ale jsou i dva jejich povolení. Můžete použít kryptoměna získat přístup k prémiovému obsahu.

5. Nica Life nemovitostí

Bývalý bankéř jen používal jeho Bitcoinsto koupit pozemek v Nikaragui přes Nica Life realit.

6. KHI Botanicals

Tento internetový obchod nabízí vzácné a exotické byliny a koření, jako je kratom a kava, přímo z Indonésie a Polynésie a dodává ji přímo svým zákazníkům. Oni jsou nyní přijímá Bitcoin.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut