4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk | Czech.Lamareschale.org

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Přemýšlela jsem, co jsou nejsledovanější a diskutované nitě byli na BitcoinTalk. Tak jsem šel k soudu a filtruje hlavní část „Bitcoin diskuse“ na „Zobrazení“ a „odpoví“. Výsledkem jsou některé z více epických příběhů v evoluci Bitcoin je.

load...

# 4 - Hal Finney Story

Hal Finney, snad první člověk kromě Satoshi opravdu hodit svou váhu za Bitcoin. Je to také jeden z těch několika nešťastných lidí, kteří trpí ALS, nebo jak to je více obyčejně známý, Lou Gehrigova choroba. Jeho příběh Bitcoin, jak jste si možná mohl myslet, je jedním z obou tragédie a triumfu.

Pan Finney je cryptographer a zatímco mnoho z jeho vrstevníků zamítnuta Bitcoin, kdy poprvé začal kroužit kolem webu, se rychle stal nadšený. Ve skutečnosti se předpokládá, že Hal byl první, kdo k účasti na Bitcoin transakce, když mu Satoshi poslal deset Bitcoins vyzkoušet systém.

load...

Je zajímavé, že Hal jen běžel Bitcoin po dobu několika dní, používat svůj počítač, aby jim těžit. Zjistil, že těžba proces dělal jeho počítač běžet příliš horká, takže se vypnul program a více či méně zapomněl mincí. Neměl odhodit mince, ale místo toho nechal sedět na svém pevném disku.

V roce 2009 Hal, pak v polovině padesátých let, byl v nejlepší formě svého života. Jeho Bitcoins se práší na svém pevném disku, ale Hal se připravoval na maraton, běh dvacet Plus míle za den. A to je, když se dozvěděl o jeho stavu. Lou Gehrig nemoc přiměje lidi, aby v podstatě ztratí kontrolu nad svými svaly a plně je paralyzuje.

Hal si nemyslel, že hodně o jeho Bitcoin až do konce roku 2010, kdy zjistil, že Bitcoin stálo peníze Stáhl mince do offline peněženky a rozhodli se držet se jich dát k jeho dědicům jeden den.

load...

Je smutné, že Hal je nyní ochrnutý, s použitím motorového kolečkové křeslo a Okem ovládané zařízení se dostat kolem. Má také použít hlasový syntezátor. Ale tam, kde mnozí z nás by mohla prasknout, Hal zůstal pozitivní pohled na život. Stále držel jeho Bitcoins a pořád podílí na programování a další věci.

Čtenáři BitcoinTalk byly skutečně inspirovaný příběhem a někteří dokonce myslí, že Hal může být Satoshi sám. Přečíst celý závit.

# 3 - vole, kteří si koupili 250,000BTC za $ 3,000 (druhá nejsledovanější)

Jeden z nejpopulárnějších fóra nití Bitcoin je oprávněn „Jsem Kevin, tady je mé straně.“ Jak zajímavé, jak tento titul znamená, že slogan konec by mohl být ještě lepší: „* plamen oblek na *“. Jak jste asi uhodli, je to docela zajímavá a kontroverzní témata.

Budeš muset nést s námi, protože příběh je sám o sobě dost složitá. Takže připoutat up! Závit začal s jakýmsi zveřejněním vysvětlit incident na Mt. Gox ve kterém muž, Kevin byl schopen se dostat miliony dolarů z Bitcoins za zlomek ceny.

Zpět června 20thof 2011 někdo z neznámého důvodu se rozhodla odprodat přes 250.000 Bitcoins na Mt. Gox a nestanovila minimální prodat. Předpokládá se, že Bitcoins jsou prodávány byly ukradeny hacker, který se k nim nahromadil a pak prodal off hromadně. Proč a za jakým účelem je stále záhadou dodnes.

Když někdo umístil prodejní objednávky na Mt. Gox, systém by projít každý koupit objednávku a uspokojí jej, počínaje nejvyšší nabídkou a pohybuje se směrem dolů, dokud není dosaženo minimální cena. V tomto případě je objednávka sell bylo pro stovky tisíc Bitcoin a neměl minimální cena stanovena.

Vzhledem k tomu, masivní velikosti v případě prodejního pokynu, to rychle splněny všechny požadavky na vyšší nákupním objednávkám end. Význam každého, kdo chtěl koupit Bitcoins nebo v jeho blízkosti sazba na trhu se jejich příkazy splněny. Chytrý obchodník, „Kevin“, si všiml, že tam bylo obrovské množství Bitcoin koupit objednávky na 1 cent. Takže se v podstatě nabídnout 1,1 centů a nabídl ke koupi tolik Bitcoins jak je to možné.

Je-li objednávka prodat dosáhl nabídkovou cenu Kevin, se mu podařilo koupit téměř 260.000 Bitcoins, vše za méně než 3000 dolarů dolarů. To byl jen nepatrný zlomek tržní ceny před masivní prodejní příkaz byl umístěn a Kevin zajištěny miliony dolarů z Bitcoin pouze na několik tisíc dolarů.

Kevin pak ustoupil o 650 bitcoins a nechal zbytek v jeho Mt. Gox účet. To okamžitě vyrazili bouři. Někteří lidé si mysleli Kevin byl hacker, který ukradl Bitcoins na prvním místě. Jiní se domnívali, že byl prostě na správném místě ve správný čas. Nejvíce věří, že je nevinný, ale také ve vlastnictví kradeného zboží a měly by je vrátit.

Na konci, Mt. Gox držel většinu Bitcoins a obrátil obchody. Škody v poněkud omezený a hack nutil komunitu Bitcoin více zaměřit na bezpečnost. Přečíst původní vlákno fóra.

# 2 - poprvé zaznamenána hlavní krádež Bitcoins (první nejsledovanější)

Zpět v červnu 2011 uživatel Bitcoin forum Allinvain probudil a zjistil, že někdo naboural 25.000 Bitcoins, pak stojí za to o 500 tisíc dolarů, nyní v hodnotě asi 16 milionů! Mysl vyfukování část je, že Allinvain si všiml, že jeho účet Slush Pool byl hacknutý, a dokonce pak se rozhodl, že se pokusí přesunout nebo zabezpečit jeho Bitcoins.

Allinvain rychle natáhl ke komunitě Bitcoin, ale zjistil, co většina z nás už vědí: a Bitcoin Stolen je Bitcoin ztracena a že to není moc, co můžete udělat, aby si to zpátky. Allinvain připustil, že je to jeho vlastní nedbalost, která vyústila v tragické krádeže, ale ztratil půl milionu dolarů je tvrdý způsob, jak se poučit.

Zdá se, že první případ Bitcoins odcizením. Uživatelé fóra začal prodiskutovat způsoby, jak chránit Bitcoins, například šifrovacích metod, ukládání Bitcoins na vyhrazených operačních systémů (například Linux na flash disku), a další věci. Mnoho podobných nápady by později byl použitý založit mnoho ochranných služeb nabízených k tomuto dni.

The Heist, zatímco hrozné pro Allinvain, přece měl některé pozitivní účinky na Bitcoin. Za prvé, lidé začali brát vážně bezpečnosti. Jo, to je mysl vyfukování, že lidé by se uložit tisíce dolarů na nezabezpečených počítačích, ale pak se stalo, a mnozí pravděpodobně ještě teď. Za druhé, to se sbírat měně, hodně pozornosti, a jak se říká, žádná publicita je špatná publicita.

Jako mnozí komentátoři na forum poznamenal, příběh byl vázán opakovat znovu a znovu. A bohužel to má. Z nějakého důvodu, lidé učí pomalu a nadále ukládat obrovské množství Bitcoins v jednotlivých peněženek, často na počítačích připojených k internetu. Mt. Gox sám byl také používají laxní bezpečnost, když se dostal hacknutý. Přečíst celý závit.

# 1 - hádanka, která se dostanete 3.5BTC (první většina odpověděla)

Je ohromující většina odpověděla navlékat na BitcoinTalk byl zaslán teprve před 3 týdny (22. Června 2014). Nit je ARG puzzlewhich v sobě ukrývá, že je to odpověď na soukromý klíč do 3.5BTC cenu (v době vysílání v hodnotě kolem 2100 $). Za pouhých 15 dní toto vlákno nashromáždil více než 2200 komentáře lidí zoufale snaží vyřešit hádanku.

Myšlenka je, že puzzle začít s hlavním obrazem (přidáno níže) a pak narážky jsou rozprostřeny různých internetových médií (Twitteru hash značky, Reddit míst atd.) Trvalo 2200 komentáře k vyřešení puzzle a vítězem se stal uživatel BitcoinTalk názvem „GateKeeper“. Originální plakát (OP) vykázala to pod falešnou uživatelským jménem a zůstat v anonymitě. Zde je odkaz na kompletní řešení hlavolamu (to je dlouhá 32 stran).

Přečíst původní vlákno

load...

Související zprávy


Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná