$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Není žádným tajemstvím, že Bitcoin byl s těžko drží na to peněžní hodnotu v poslední době. Klesla z více než 1100 $ na začátku roku 2014 na $ 270 v lednu 2015 - to je pokles o 75%.

load...

Ale zatímco většina lidí jsou posedlí Bitcoin je cena ve vztahu k dolaru Nedokáží pochopit, že je to skutečná hodnota spočívá v tom, že je odpojen od „fiat“ měně - to, co dnes známe jako „tradiční peněz“.

Vzhledem k tomu, USA se rozhodly oddělit dolaru od zlatého standardu v roce 1971 to v podstatě znamenalo, že všechny dolar znamená, že je docela hledá IOU. To nestojí za nic, není podpořen nic a to je přesně důvod, proč americká vláda nemá problém s tiskem, jak mnoho z nich, jak chtějí - protože nejsou drženi na jakékoliv úrovni.

load...

Celý svět se právě tiskne pryč kousky papíru

Globální debtin počátkem roku 2014 byl kolem $ 100 bilionů. Tady je hezký způsob, jak si představit, jak moc dluhu každá země je v celém světě

Teď už jen stačí, aby se věci rovnou, už jste někdy přemýšleli pro sebe to, co je rozdíl mezi milionem, miliardu a bilion?

Kolik si myslíte, že jsou na milion sekund? 1 den? 1 týden? 1 měsíc?

load...

1 milion vteřin se rovná 12 dnů.

Nyní, kolik si myslíte, že se miliarda sekund? 1 rok? 10 let? Možná víc?

32 let....

A 1 bilion druhá - 32.000 lety.

A co se stane, když země nemůže uhradit svůj dluh? stejně hodně se může stát. Jedním z příkladů, které se stalo na Kypru v roce 2013 vyústil ve vládě zadření bankovní účet civilisté, aby se ‚zachraňovat samo‘. Další věc, která se může stát, je, že další země budou zachraňovat tě ven - přesně jako to, co se stalo v Russianot tak dávno. To je samozřejmě jen další IOU do záchrany země na vrcholu zaniklého IOU, který začal celý záchranný proces.

Systém je navržen pro selhání

Tak proč nemůžeme minimalizovat tento globální dluh? proč ne jen se daní, snížit náklady a začít splácet své účty?

Někteří říkají, že země na celém světě se chovají jako teenagerů, kteří tráví více než dělají, aniž by přemýšlel o následcích. Další způsob, jak se dívat na to, že tento systém je jen zmanipulované k neúspěchu. A když říkám „zmanipulované k neúspěchu“ Myslím, že tam v pekle žádný způsob, jak tyto země budou moci dokonce přiblížit k splácení svých dluhů.

V tomto příspěvku bych rád poděkoval Tony Robbins a Iowahawk že mi dal inspiraci k napsání tohoto příspěvku. Příklad jdu dát teď je z velké části založen na Iowahawk své původní místo z roku 2011 s názvem „živí svou rodinu na 10 miliard $ za den“. Jsem se seznámil s Iowahawk blogu přes Tonyho Robbinse vynikající knihy ‚Peníze: zvládnout hru‘, která hovoří právě o tomto problému. Takže začněme s náš příklad:

Může United Řečeno přežít 2015 finančně?

Než začnu - Přestože Dávám USA zde jako příklad se domnívám, že v mnoha zemích budete pobytů to příliš dosáhne podobná čísla.

Celkové náklady nebo „výdaje“ pro běh Spojených deklarované of America v roce 2014 byl 3,454 bilionu $. Takže pracovat USA po dobu jednoho roku sám stojí 3,4 bilionu $ - která, pokud ji rozdělit 365 znamená 9,46 miliardy $ každý den.

Právě jsme oslavili nový rok v pořádku? Podívejme se, jak můžeme dělat to až do roku 2015 by snad zvyšování daní, a dokonce ani vytvářet zisk pro? Spojených státech, ale jen zastavení naší děravé vědro peněz nazývá deficit.

1.01.2015,

Začněme se tím, že jde po velké zbraně ihned. Vezměme si všechny zisky z amerických 5 nejziskovějších firem. Mluvím o tom, Wal-Mart, Exxon, Chevron, Berkshire Hathaway a Apple. Jen zdanění těchto společností 100%. No to nám přináší celkem $ 126,531 billionand si to nás až....

14 leden 2015,

Huh? Jen 2 týdny? hmmm... Myslím, že budeme muset sáhnout hlouběji. Jak se o zisky ze všech společností Fortune 500 - to je 1080000000000 $! To by nám mělo dostat za sebou dlouhou cestu, a to nám přináší celou cestu až do...

8.05.2015,

Musíš být srandu, nejsme ani v půli roku, a to je poté, co jsme v podstatě zničili celou firmám průmysl ve Spojených státech? No, my jsme dojdou podnikové hotovosti, ale možná bychom mohli jít po filmovém průmyslu, stejně?

Pojďme po top 688 grossing filmů 2014- Budeme prostě berou všechny své peníze stejně. To nám dává černý 9715000000 $ a teď jsme v

9.05.2015,

Tak jsme v podstatě zničili filmový průmysl a získal jeden den, docela v pohodě. Myslím, že musíme přivést do velkých děl. Možná, že půjdeme po tom všem z nejbohatších lidí v USA. Pojďme chytit všechny vrcholu seznamu 400 Forbes kombinované čisté jmění - to je asi 2 biliony $. Ach jo !! To je to, co mluvím, teď jsme na

10.12.2015,

Skvělé, jsme skoro tam, pouhých 21 více dní jít. Dobře, protože je to skoro Vánoce v duchu prázdnin, proč trvat jen od bohatých? Pojďme spotřebují všechny peníze dal do charity- to 416,5 miliardy $, což nám kupuje čas, a to až do Vánoc.

25 prosinec 2015,

Veselé Vánoce všichni! 6 dní a 56760000000 $ jít. Zajímalo by mě, kde se můžeme obrátit teď....Proč ne bourat celou zemi, stejně? Myslím, že Uruguay mohla dobře zapadá. S 3,3 miliony obyvatel a HDP ve výši $ 57.11billion dostaneme přesně tam, kde bychom chtěli být, 1. Ledna 2016.

To je dost dobrý důvod ke koupi nějaké Bitcoins

Tak jsme to udělali. Podařilo se nám dostat se přes jeden jediný rok v historii Spojených států, aniž by se zvýšila náš deficit. Na zpáteční cestě jsme zničen celý obchodní průmysl, zábavní průmysl, celou zemi, charitativní práci a žádnou šanci na budoucí růst. Hodně štěstí při správě 2016.

Takže jak vidíte, že je to nemožné hru vyhrát, dokonce i vládní zprávy v průběhu let ukazují, že ačkoliv roční deficit zmenšuje pořád hromadí větší dluh každý rok. Takže dluh bude nadále stoupat, dokud lidé budou mít dost, a pak... To vše peklo může utrhnout. V době, kdy se stane, že bych nechtěl moje peníze, kterým se v bance čekání na to, že vláda zabavit ho.

Neříkám, že byste měli panikařit a začít skrývat zlaté nugety uvnitř vašeho šatníku. Vše, co říkám, je, že se něco vážně v prdeli se systémem a Bitcoin Zdá se mi dnes být velmi dobře postavené a osvědčené fallback.

Když se mě lidé ptají, jestli jsem obchodovat Bitcoins I obvykle říkají, že já ne - jsem si je mohli koupit z dlouhodobého hlediska. A to je právě důvod, proč.

load...

Související zprávy


Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem