260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet | Czech.Lamareschale.org

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Nyní můžete cestovat po světě a platit za své letenek s BTC. Nové partnerství mezi společností Bitcoin Bitnetand Všeobecnou plán cesty ovzduší (UATP) otevřela 260 letecké společnosti přijmout na světě nejslavnější kryptoměna jako způsobu platby. 

load...

UATP je globální platební platforma vlastněna a řízena skupinou předních leteckých společností a BITNETu - známý digitální commerce platforma s kancelářemi v San Francisku a Belfast - prostě se stal jeho poslední zpracování plateb partnera.

Seznam nových Bitcoin šetrných leteckými zahrnuje Aeroméxico, Air New Zealand, American Airlines, Austrian Airlines, China Eastern Airlines, Delta Air Lines, EL AL Israel Airlines, Etihad Airways, gól Linhas Aereas inteligentes SA, Hahn Air, Japan Airlines, Luhfthansa Německé aerolinie, Malaysia Airlines, Qantas Airways, Shandong Airlines, United Airlines a US Airways.

load...

Kromě letenek, cestující mohou také využít Bitcoin koupit vlak ticketsfrom Amtrak, národní opravy osobních Corporation, který pracuje ve Spojených státech a Kanadě. Cestující mohou cestovat na 500 plus místech v těchto dvou zemích prostřednictvím více než 30 železničních tratích.

Po oznámení, generální ředitel UATP saidthe skupina byla „velmi rád, že partnerství s BITNETu“, aby se přidali k Bitcoin své platební platformu. „Jsme vždy hledají kvalifikované partnery přinést další formy plateb na platformu pro zpracování UATP a Bitnet sedí Bill,“ řekl Ralph Kaiser.

Bitnet není zrovna nováček, pokud jde o masivní partnerství. Firma již dříve spolupracoval s CyberSource a Visa a má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování plateb a řízení podvodu aerolinií.

load...

„Partnerství s UATP byla jasnou volbou pro BITNETu,“ řekl Akif Khan. Podle BITNETu viceprezident Solutions strategie, bude to „partnerství usnadňují členských společností UATP je přijímat platby v Bitcoin přes lehkou integraci, která se vyhne dopad na navazujících systémů a využívá stávající ohlašovací UATP a poskytování náhrad rozhraní. Bitnet a UATP má stejný posláním snížit transakční náklady a riziko podvodu pro své klienty.“

Khan se domnívá, že „je to moc v zájmu leteckých společností spotřebitel zaplatit Bitcoin za předpokladu, že letecká společnost bude mít levnější poplatky, a vědí, že peníze nemohou být odvezen na podvodnou transakci,“ řekl řekl Coindesk.

Přesto, žádný z těchto leteckými linkami přímo přijímat BTC v tuto chvíli. UATP bude zpracovávat kryptokrystalická platby (bez jakékoli přidané poplatků), které pak budou převedeny na měny rozkazu.

Nicméně Khan doufá, že toto partnerství bude povzbuzovat, aby letecké společnosti učinit další krok. „Je to dávat základ v místě, které umožňuje tato globální síť leteckých mít mnohem nižší bariéry vstupu na trh, pokud chtějí přijmout Bitcoin,“ řekl.

Přestože spotřebitelé byli dříve schopni koupit letenek s Bitcoin přes webové BtcTrip toto partnerství zcela revoluční proces, protože klienti jsou schopni jednat přímo s UATP.

Související zprávy


Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud