2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům | Czech.Lamareschale.org

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Je to Bitcoin historie: nejen světově nejznámější kryptoměna nyní sponzoruje speciální sportovní akci - v roce 2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl-, ale Bitcoiners jsou nyní první skupina, která má přístup k pre-prodej vstupenek na soutěže.

load...

Mísa, je postseason vysokoškolský fotbalový zápas odpovídající až pobřeží Atlantiku konference proti americkým atletické konference je naplánována na 26. Prosince. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím oficiálních internetových stránkách této události, který také obsahuje informace pro fanoušky, kteří cestují do Petrohradu, a zprávy o hře a týmů, které se zúčastní.

load...

Platba procesor BitPay oznámil tuto středu (15), že předprodej vstupenek je „exkluzivní k Bitcoin nákupy, dávat Bitcoin komunitě dvoutýdenní náskok získat nejlepší místa v vstupenky housebefore jsou k dispozici prostřednictvím jiných platebních metod“. Podle společnosti, velké skupiny složené z 16 a více osob můžete objednat apartmány, které jsou v současné době k dispozici na stadionu s kompletní cateringové služby.

„Těšíme se na zabalení stojí v Bitcoin mísa s Bitcoiners, které vychovaly digitální povědomí měny a hnaných Bitcoin je přijetí“, společnost napsal v prohlášení zveřejněném na svém oficiálním blogu.

load...

BitPay spojila s dceřinou společností ESPN akce zpět v červnu, přistání hlavní sponzorství pro Bitcoin a proto změna názvu ročního školního fotbalu postseason hru hrál v Petrohradě. Dohoda je platná do konce sezony 2016.

Ale to není všechno. BitPay je rozvíjení partnerství s cestovní kanceláří Cestování mince oznamuje zahájení BitcoinBowlPackages.com, „jediným oficiálním Bitcoin Bowl webová stránka pro cestovatele, kde lze všechny balíky zakoupeno Bitcoin“.

Fotbal a digitální měna fanoušci účastní mísy si mohou vybrat z různých oblastí hotelů, letenek her, dopravy a událostech prostřednictvím webu, který bude přijímat platební karty spolu s platbami Bitcoin. Uživatelé si mohou vybrat z hotových zájezdy nebo můžete vytvořit a platit za své vlastní vlastní trasy během několika minut.

Také Bitcoin St. Petersburg Bowl bude obsahovat ventilátor zónu plně věnovanou Bitcoin. „Fanoušci na hře mohou používat Bitcoin k hraní her a nákup zboží, vyměňovat si dolarů pro digitální měnu s Bitcoin bankomatů, a dozvědět se o nových inovativních produktů a technologií, které jsou postavené BitPay, našim sponzorům a našim partnerům v rámci Bitcoin prostoru“ se společnost také oznámila. Noví fanoušci, kteří se chtějí dozvědět více o Bitcoin může mluvit s jedním z poskytovatelů Bitcoin peněženky, které bude přítomen na akci.

Do té doby, BitPay zavedla další cíle týkající se sportovní události: k podpisu až 100 místních podniků v St. Petersburg (Florida) před herní den.

Obrázky zdroj: 2014 web Bitcoin Petrohradu Bowl 

Související zprávy


Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust