20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru | Czech.Lamareschale.org

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Sociální média je skvělý nástroj se dozvědět více o Bitcoin a dalších cryptocurrencies, ale musíte vědět, kde hledat. Žádné starosti, jsme tu pro Vás.

Zde je seznam 20 odborníků Bitcoin byste měli být tyto na Twitteru.

load...

1. Roger Ver

Také známý jako "Bitcoin Jesus", Roger Ver je dobře knwon Bitcoin angel investor a kryptoměna evangelista. Brzy po vytvoření Bitcoin je, Ver investovala více než milion dolarů do nových Bitcoin startech jako Blockchain, zvlnění a BitPay.

2. Erik Voorhees

Erik Voorhees je znám především jako on zakladatel a částečným vlastníkem hazardu stránkách Bitcoin Satoshi Dice. Nicméně, panamské podnikatel odvedl hodně více jako založení Bitcoin společnosti Coinapult.

load...

3. Jinyoung Lee Englund

Jinyoung Lee Englund je viceprezidentem pro strategii v Radě měny Digital, spekulativního opěradlem společnost se sídlem v New Yorku. Předtím byla ředitelkou komunikace a rozvoje podnikání v Nadaci Bitcoin.

4. Dan Morehead

Seznamte se zakladatel a CEO společnosti San Francisco-založené Pantera Capital, investiční podnik zaměřený na Bitcoin a dalších digitálních měn. Dan Morehead založil investiční společnost v roce 2003, původně se zaměřuje na investice do globální makro-hedge fondů.

5. Jeff Garzik

load...

Jeff Garzik byl core developer Bitcoin na BitPay od května roku 2013 do prosince roku 2014. Ale Garzik byl také zaměstnán svým vlastním projektem: Dunvegan Space Systems, umožňující fyzické, virtuální a finanční infrastruktura výzkumu vesmíru a kosmické osídlení.

6. Elizabeth Ploshay

Ploshay je zaměstnaná žena. Správce účtu na BitPay je také poradcem BitGive nadace a členem správní rady nadace Bitcoin.

7. Bobby Lee

Kromě toho, že je členem nadace Bitcoin, Bobby Lee je také generální ředitel společnosti Shanghai bázi směnného Bitcoin BTC Čínu, svět je druhá největší kryptoměna obchodní platformy.

8. Catheryne Nicholson

Nicholson je CEO a spoluzakladatel BlockCypher, platformu, která umožňuje vývojářům snadno vytvářet, monitorovat a zabezpečit všechny blockchain aplikací.

9. Tony Gallippi

Gallippi je spoluzakladatel a současný předseda Bitcoin platebních procesorů BitPay, největší kryptoměna pokladny procesor na světě.

10. Perianne Boring

0

Perianne Boring je zakladatel a prezident Komory digitálního obchodu, obchodní sdružení zastupující zájmy digitální komunity aktiv se sídlem ve Washingtonu, DC. Ona je také zakladatelem Kongresu Bitcoin školství den.

11. Ofir Beigel

1

Bitcoin podnikatele Ofir Beigel je zakladatelem 99Bitcoins a nedávno udělal seznam 150 odborníků Bitcoin sledovat na Twitteru.

12. Victoria van Eyk

2

Victoria van Eyk je nejen přispívá k CoinDesk a Bitcoin Magazine, ale také viceprezident pro rozvoj společnosti na ChangeTip.

13. Jon Matonis

3

Matonis je nejen zakládajícím ředitelem nadace Bitcoin, ale také digitální peníze expert, uznal cryptoeconomist a veřejný mluvčí.

14. Connie Gallippi

4

Connie Gallippi, sestra BitPay zakladatele Tony Gallippi, je zakladatelem nadace BitGive a kryptoměna podporovatel se zkušenostmi více než deset let se v neziskovém sektoru.

15. Gavin Andresen

5

Toto „all-around geek,“ je ve skutečnosti vedoucí vědecký pracovník v Nadaci Bitcoin. Kryptoměna expert Massachusetts bázi je také olověné jádro Bitcoin developer na TruCoin.

16. Emily Spaven

6

Spaven je jedním z nejvíce uznávaných Bitcoin novinářů venku. Kromě toho, že CoinDesk je redaktor, ona také píše pro Forbes a jednou pracoval pro Google.

17. Andreas M Antonopoulos

7

Antonopoulos je nepochybně jedním z nejvíce respektovaných odborníků Bitcoin vůbec. Bezpečnostní expert se sídlem v Kalifornii informace, tech-podnikatel a autor cestuje po celém sdílení znalostí o Bitcoin a kryptoměna světě celém světě.

18. Brian Forde

8

Bývalý Bílý dům senior poradce pro mobilní a datové inovací je nyní ředitel pro digitální měny na MIT Media Lab.

19. Brian Armstrong

9

Spoluzakladatel a CEO Bitcoin směnného Coinbase je známý pro sdílení své odvážné předpovědi na sociálních médií.

Patrick Byrne

0

CEO globální on-line prodejce Overstock.com je také dobře známý osobní svoboda advokát a Bitcoin podporovatel.

Měli bychom zapomenout na někoho důležitého? Dej nám vědět!

load...

Související zprávy


Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce