100 000 výprodejů na řetězovém rádiu | Czech.Lamareschale.org

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Řetěz Radiowill brát do éteru dnes oznámit, že budou rozdávat 100.000 Ðogecoins přes novou prozradí na stanici u 9pm východní jsme se naučili tady na mince ohně.

Dóžete DIG 100K GIVEAWAYis kladen na řetězem rozhlasové a každý den v 11 hodin Eastern (8am tichomořského 4pmUTC) s podrobnostmi o tom, jak vstoupit na tento den budou rozdány.

load...

Oficiální prozradí se bude konat dne 28. Srpna poté, co všechny položky byly shromážděny a vítěz bude vybrán náhodně vyhrát.

Způsoby zadávání prozradí bude náhodně každý den několik dní je tak snadné, jako vstupující magické slovo na Chain Radio webové stránky a další dny sledoval na speciální tweet přes @ChainRadioaccount.

Tento krok, který určitě zaujme ke komunitě dóžete nám bylo řečeno bude mít jedinečné aspekty dóžete společenství včetně nabízejí způsoby, jak vstoupit přes dóžete subreddit, několik různých souvisejících Doge stránkách a prostřednictvím záznamů napříč některých souvisejících Doge IRC kanálů.

load...

Zatímco detaily jsou rozptýlená v tomto okamžiku jsme potvrdili, že plán na řetízku rozhlasu internetových stránkách ukazuje oznámení se bude konat v 9pm EDT.

S nedávným poklesem cen dogecoin to není šokující stanice je schopna dát pryč tak velký počet mincí ale jejich počet je stále nic kýchat na ve společenství, který je poháněn sklápění malé hladiny měně volně jiní.13% Američanů upřednostňuje Bitcoin na zlato, zatímco ceny klesají o týdenní aktualizaci novinekIRS učinil rozhodnutí o Bitcoin a některé jsou určitě zklamáni. IRS rozhodl, že Bitcoin je třeba považovat majetek, ne měny, což znamená, že příjmy Bitcoin budou vystaveny vyšším daním. IRS konstatuje, že Bitcoin nemá žádný právní status v jakékoli jurisdikci, a tedy nepovažuje za měnu. Bez ohledu na to, IRS klasifikace Bitcoin jako majetek může dovolit Bitcoin uživatelům určitou právní ochranu v budoucnu jako je měna, alespoň oficiálně uznán.

load...


Téměř 150 BTC ukradlo z kanadské výměny díky nevědomé podpořeTéměř 150 BTC byly ukradeny z Ottawa-založené výměny Bitcoin Canadian Bitcoinsin velmi low-tech loupeže. Případ se stalo v říjnu 2013 a je nyní v šetření.

Podle Ottawa Citizen, zloděj zahájila dlouhou chat s Granite Networks společnosti hosting server kanadské Bitcoins', přičemž tvrdí, že je vlastníkem burzy, James Grant. Řekl hlídač mu problémy při používání služby a požádala o restartování systému do režimu obnovy, což mu umožnilo snadno překonat všechny bezpečnostní bariéry burzy.

Ošetřovatel, který nikdy požádal podvodník k ověření jeho totožnosti, umožněn přístup k památníku na zamčené serveru pera, zapojený do notebooku a pak ručně „otevřel dveře“ na servery burzy. Jakmile jste uvnitř, je podezřelý vzal 149,94 BTC z digitální peněženky, kolem $ 89.000 dle aktuálního kurzu.

„Je to naprosto směšné. Všechno, co udělal, bylo jít na chatu a řekne:‚Ahoj, já jsem James Grant a mám server s vámi‘a datové centrum řekl:‚Ano, ano, co můžeme udělat pro vás ? ',“uvedl skutečný vlastník kanadské Bitcoins.

Rogers Communications, společnost, která je vlastníkem Žulový Networks vydala prohlášení, po incidentu. „Situace obklopující tento zákazník je jedinečný pro tohoto zákazníka, a nevztahuje se na jiné zákazníkem Rogers datových center. Rogers byl plně spolupracovat s úřady při vyšetřování,“ vysvětluje firma.

Prohlášení také uvádí, že Rogers datových center analýzu svých bezpečnostních procesů po kontroverzní loupeži.


1911 United PAC je první, kdo podporuje kryptocurrency a Bitcoin přátelské kandidáty1911 Unitedsuper PAC je první akční výbor African-American Political (PAC) podpořit prezidenta Obamu v roce 2012, se rozhodl ke kroku vpřed a stát se první skupina svého druhu na sklizeň podporu pro to, co se výbor nazývá „Bitcoin kandidáty“. Jinými slovy, demokratických politických kandidátů, kteří podporují kryptoměna.

Kromě zálohování Bitcoin, 1911 United se také přijímá Bitcoin prostřednictvím „unikátním programem“. Systém umožňuje dárcům pomoci Bitcoin kandidát podporovaný PAC přes Bitcoin-přátelské webové stránky crowdfunding. V tomto případě výbor pracuje s Coinfunder.

„Náš program demokratizují proces poznámkou“, oznámil PAC mluvčí, Frederick Butler, v prohlášení.

„Cílem naší organizace je podporovat kandidáty, kteří podporují sociální a ekonomické svobody svých občanů, a tento program je jen rozšířením to. Nejsme jen snaží měnit politiku, chceme změnit kulturu politické angažovanosti ", přidal.

Stránka 1911 United na Coinfunder vznikl 23. Prosince a chce získat 77,26 BTC. Stránka projektu je zaměřena na nadcházejícím volebním cyklu:. „Chceme, aby hodit svou podporu za progresivního kandidáta na funkci, která podporuje Bitcoin (...) Chceme nabídnout běžní lidé příležitost sjednotit a ovlivňovat politickou scénu způsobem, který umožňuje Bitcoin třeba vidět, co to je - měna svoboda“.

load...

Související zprávy


Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků