10 rozbitých mýtů | Czech.Lamareschale.org

10 rozbitých mýtů

10 rozbitých mýtů

Kolik věcí jsme slyšeli o Bitcoin, které nejsou pravda tak daleko? Mnoho! Takže jsme zjistili seznam Bitcoin mythsthat jsou připraveni být zničena mohutným virtuální pravdě. Přidejte se k nám na této cestě znalostí prostřednictvím kryptoměna složitosti.

load...

1. Bitcoins jsou používány pouze zločinci

Samozřejmě, s přihlédnutím k nedávné Liberty Reserve případ, tohle musel přijít jako první. To rozhodně není pravda, jak miliony běžných lidí ví, protože nejnebezpečnější věc, kterou udělal s Bitcoin doposud bylo koupit alpaka ponožky.

Podívejme se, co uživatel Bitcoin Jason Williams má říci asi toto:. „, Když se podíváte na víčku na trhu Bitcoin, který (by) strašná spousta nelegálních aktivit The Silk Road ukazuje, že je na trhu, ale na druhou stranu, tak dělá drogový dealer na rohu přebírající v hotovosti“. Další podobný názor spojuje tuhle, jak Silbert z BitPremier říká, že „Bitcoin komunita chce dodržovat pravidla. Chcete-li malovat s tímto širokým štětcem praní špinavých peněz anarchistů není fér.“

load...

2. Bitcoins nemají žádnou skutečnou hodnotu

Jedná se o těžce debatoval téma: Je-li digitální měna nemá žádnou skutečnou hodnotu mimo jejich použití jako prostředek směny. Existují argumenty z obou stran, ale hodnota je určena nabídkou a poptávkou. Myslíme si, že do značné míry vysvětluje mýtus sám: Bitcoin bude mít vždy hodnotu tak dlouho, dokud využití roste.

3. Bitcoin je nezákonné, protože to není forma zákonného platidla

Chcete-li dát příklad, v USA, zákonné platidlo zahrnuje mince a bankovky, které byly ražené a vydané vládou. Ale jestli to samé vlády klasifikuje Bitcoin jako virtuální měna, jak to může být nezákonné? Něco virtuální nelze raženy! Pro tuto chvíli, Bitcoin by mohly být chybí některé vymezených právních pojmů, ale rozhodně to není nezákonné.

load...

4. Bitcoins jsou uvedeny zdarma

Co můžeme dokonce říci o tom ?! Jediné vysvětlení je toto: pochopení procesu dolování není jednoduché, což vede mnoho lidí k názoru Bitcoins jsou uvedeny zadarmo. Nicméně, mnoho lidí, kteří už vědí, teď, že kryptoměna je ve skutečnosti těží řešení řady složitých algoritmů. Pro ty, které ještě věří v tomto mýtu, vždy můžete přečíst.

5. Bitcoin umožňuje daňovým únikům

Co dělá si lidé myslí, to je fakt, že Bitcoin transakce jsou anonymní (prozatím), což neznamená, že nejsou zdaněny. Že vždy záleží na tom, kdo to s použitím: problém není Bitcoin, jsou to lidé.

6. Bitcoin je schéma Ponzi

Poškodí tento mýtus je jako vzít děcku lízátko. Pokud si myslíte, že pyramidové hry je podvod, která zaplatí investoři vrátí s penězi z ostatních investorů, uvidíte, že to není možné dělat s kryptoměna. Bitcoin je peer-to-peer a open-source měně, takže neexistuje žádný centrální orgán, aby vedl Ponziho schéma.

7. Bod prodeje není možné Bitcoins

Když máte co do činění a nákup s Bitcoins, proces zajištění toho, aby euromince nejsou strávil dvakrát může trvat až jednu hodinu, takže se potvrdilo transakce. Nicméně, většina lidí, kteří tráví hodně Bitcoin v jedné položce nevadí čekání. Menší prodeje jsou rychlejší, protože riziko je super nízké.

8. Kvantové počítače naruší bezpečnost Bitcoin je

Pro jednou řekneme slovo „skutečný“ v tomto článku. Nicméně, slovo „by“ je také důležitá, protože kvantové počítače dosud neexistují.

9. Bitcoin byla napadeny

Bitcoin má spoustu nedostatků, to je pravda, ale to nebylo doposud hacknutý. To je důležitý bod! Tyto blockchains nebyly napadeny a peníze nebyly ukradeny.

10. Nikdo nebude vytvářet nové bloky po hranici 21 milionů bitcoins

Jak možná víte, žádné další Bitcoins mohou být generovány jednou za 21 milionů mincí byly těženy, protože to kryptoměna má limit. Nicméně, síť bude ještě muset být zajištěny poskytovat knihu transakcí. Jistě, zájem o hornictví se sníží, ale horníci budou moci obrátit zisk z poplatků z transakcí.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance