1-800 - Květiny přijmou Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Mince Fire obdržel informaci ze zdroje na 1-800-květiny, které začnou brzy přijmout Bitcoin.

1-800-Flowers.com, Inc. Je květinový a dar maloobchodník a distribuční společnost ve Spojených státech. To byl jeden z prvních obchodníků k použití 24 x 7 bezplatné telefonní číslo a internet pro přímý prodej spotřebitelům.

load...

Mince Oheň se také dozvěděl z jiného zdroje, že 1-800 květiny budou používat Coinbase přijímat a zpracovávat platby za prodejní internetové straně firmy a mince Fire zjistil, že Chris McCann prezident a bratr zakladatele James McCann (ten na reklamy) byla osobně dohlíží na jednání mezi 1-800 Květiny a Coinbase.

Oni by se připojí CheapFlowers.com společnost, která je součástí sítě Teleflora a operoval Impulse Communications, Inc. V přijetí Bitcoin na internetu pro květiny a další dárky. Jiné velké květinové společnosti přijímají bitcoins patří BloomNation a některé Teleflora prostředky.

load...

Zatímco informace v tomto okamžiku jsou řídké budeme dávat pozor na situaci a mají další zprávy, které přicházejí v.1-800-Flowers hlásí přijetí bitcoinPřed téměř dva týdny Coin Fire výhradně hlásil, že 1-800-Flowers by spuštění schopnost splácet s Bitcoin.

V současné době 1-800-Flowers a Coinbase oznámily, že jsou oficiálně přijal Bitcoin.

Počínaje letos na podzim, bude Bitcoin připojí známé možnosti platby, včetně Visa, MasterCard, American Express a PayPal, které jsou pro zákazníky společnosti k dispozici v rámci své rozsáhlé rodiny darování míst, včetně 1-800-FLOWERS.COM, FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com a Stockyards.com.

load...

„Jako zákaznicky orientovanou společnost, jsme vždy hledají nové způsoby, jak zapojit s našimi zákazníky a zvyšuje jejich zážitek z nakupování pro všechny jejich slavnostních příležitostech,“ řekl Jim McCann, 1-800-FLOWERS.COM CEO a zakladatel. „Bitcoin, společně s našimi dalšími platebních možností, nabízí našim zákazníkům další velmi pohodlný způsob, jak pomoci jim dodat úsměvy s důležitými lidmi ve svém životě.“

1-800-FLOWERS.COM vybrala přední Bitcoin platformy Coinbase zpracovávat své Bitcoin platby. „Jsme nadšeni, že ve spolupráci s 1-800-FLOWERS.COM,“ řekl Fred Ehrsam, spoluzakladatel Coinbase. „Bitcoin se stává stále oblíbenější způsob, aby se e-commerce nakupování a my jsme rádi, že bude pomáhat 1-800-FLOWERS.COM zákazníkům, aby tyto nákupy v jednoduchým a bezpečným způsobem.“

Oni jsou nyní připojí CheapFlowers.com společnost, která je součástí sítě Teleflora a operoval Impulse Communications, Inc. V přijetí Bitcoin na internetu pro květiny a další dárky. Jiné velké květinové společnosti přijímají bitcoins patří BloomNation a některé Teleflora prostředky.


Po 10 měsících Moolah podává konkurzKdysi nadějný pro mnohé v dogecoin komunitě Moolah dnes, že bude uzavření krám oznámil.

Společnost nedávno převzala řízení MintPalexchange který byl sužován s chybami a problémy od přechodu na euro a nyní se zdá, že výměna bude i bednění alespoň dočasně, protože web je přepnuta do nového týmu. Jak v době vydání pro tento článek Mintpal se zdá být v režimu offline:

Alex Green angažovaný CEO Moolah uvedl následující ohledně Moolah,

Po 10 měsících jako spuštění vysoce rizikové v nestabilním prostředí, Moolah dosáhla stádia, kdy není schopen pokračovat v operacích v dnešním trhu. S rostoucími náklady a klesá výnosů a ztrátu řady klíčových klientů zásadní význam pro probíhající operace společnosti, již nejsme schopni nadále fungovat.

V důsledku toho bude Moopay LTD se ohlášení úpadku a rozpouštění po procesu podávání; a zastavit provoz. Všechny klientské prostředky držené ve spotřebitelských účtech jsou v bezpečí a může být zrušeno podle normálně v tomto okamžiku v čase. Pokud se vám nepodaří zrušit svůj majetek před platforma je odstaven na 31. Října, obdržíte e-mail s dotazem, kam chcete vaše finanční prostředky jít.

Vzal si čas na diskusi o uzavření Moolah na oficiálním blogu společnosti, kde zopakoval, že všechny spotřebitelské fondy jsou v bezpečí a že všechny firmy budou muset dostat do vedení v podstatě s ostatními věřiteli a že ti, kdo investovali do společnosti může přijmout platbu, jakmile všechna aktiva jsou likvidovány a věřitelé se vyplatila.

Společnost citované problémy s měsíčními náklady na podporu, právní a provozní náklady a ostatní náklady platformy as překročil cashflow a že společnost mohl už ne funkce v této kapacity ve ztrátě.


10.000 Bitcoin dolování ASIC čipy jsou na cestě k evropským zákazníkůmEvropa konečně získal svou první várku Avalon ASIC čipů, které byly dodány ve Švýcarsku. Je to 10.000 zařízení s výkonem 282 MH / s standardním hodinami a odhadovaný 300 MH / s přetaktování každý, které tvoří součást větší zásilky vyráběného firmou, která může zvýšit Bitcoin sítě hashrate o 500 procent.

Protože tyto přizpůsobené čipy určené k těžbě Bitcoinsrequire jsou stanoveny na deskách PCB před uživatelé mohou začít produkovat cryptocurency, Asics jsou dodávány zákazníkům. Poté budou nastaveny na prknech ze strany uživatele nebo společnosti, jako je Burnin.

Po objednání žetony v dubnu, zařízení trvalo 99 dní, aby se dospělo. Podle Zefir, uživatel Reddit, který je rozdělující ASIC, toto je první z celkem sedmi dávkách, které dorazí s 10.000 žetony každý. Přístroj měl původní pořizovací cenu 0,078 BTC, ale Zefir přidal 9,9 procenta poplatek za své služby a dalších 10 procent poplatek za daně, který by měl pozvednout cenu za 0,1 BTC na čipu.

Pokud by byly splněny očekávání odhalené Zefir, čipy byli vyhnáni do Německa k odeslání a měla by nyní měly být na cestě k zákazníkům. Šťastné těžba!

Přes thegenesisblock.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018