Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic | Czech.Lamareschale.org

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Jste Bitcoiner s virtuální cash vypalování digitálního kapsy? Máte problémy tvořivosti a nákup vánočních dárků pro celou rodinu není váš šálek čaje?

Pak tady je odpověď na všechny vaše problémy: na poslední chvíli vánoční nákupy listcomposed pěkných a originálních dárků, které lze zakoupit on-line s kryptoměna a dodaných kdekoli na světě. Nemáte ještě muset opustit obývací pokoj zaplnit tu prázdné místo pod stromem.

load...

Je na čase zjistit, kdo byl nezbedný a pěkné letos... Mají veselé Vánoce se spoustou krypto-dary.Distribuce bohatství Část I: fiatová měna proti BTC InfographicAčkoli Bitcoin je považován za demokratický měna, jeho distribuce je nyní podivně podobné nekalé rozdělení bohatství, které charakterizuje fiat currencyacross světě.

load...

Zde je vizuální vysvětlení vám přináší Bitcoin referenta, který ukazuje, jak oba typy měny jsou nyní distribuovány.


Distribuce bohatství Část II: měna fiat proti BTC InfographicZde je druhá část naší vizuální analýzy rozdělení bohatství Bitcoin je (podívejte se na první díl zde) ve srovnání se způsobem, fiat měny se šíří po celém světě. Dnes chceme ukázat tato data na základě jiném světle.

Podívejte se na nejnovější Infographic Bitcoin zkoušejícího.


Co říkají celebrity o Bitcoinu? Zde je 6 tweetů, které si přejete přečíst

load...Bitcoin není jen o zachování anonymity, alespoň už ne. To platí zejména, když celebrity začnou mluvit o tom. Po pěti letech silného aktivity, tento kryptoměna dobyl srdce a virtuální peněženky několik známých osobností, a některé z nich, ať už jsou Bitcoiners nebo ne, jsou Tweeting o tom.

Pokud jste zvědaví, co Snoop Dogg nebo Richard Branson říci o digitální měně, zkontrolujte, zda těchto šest nedávných tweetů Bitcoin Examiner shromáždili pro vás.

1. Snoop Dogg

Snoop Doggmay neví, jaké jméno se chystá mít další, ale hudba umělec nemá žádné pochybnosti o budoucnosti. Zdá se, že jeho další album bude „k dispozici v Bitcoin dodávány v trubce“.

2. Ashton Kutcher

Ashton Kutcheris známý podporovatel Bitcoin a investor. Herec dokonce vzal čas, aby podporovaly Bitcoin Černým pátkem přes Twitter, událost, ke které došlo dne 29. Listopadu.

3. Max Keiser

No, co můžeme říci o Max Keizer? Je zřejmé, že tweety hodně o Bitcoin. Hostitel slavného seriálu „Keiser Report“ a Bitcoin fanoušek bránil kryptoměna s touto úžasnou tweetu před pár dny.

4. Richard Branson

Miliardář podnikatel Richard Bransonrevealed že je Bitcoiner před několika týdny, když oznámil, že Virgin Galactic by začít přijímat kryptoměna platit pro výlety do vesmíru. Podle Branson, Bitcoin je „futuristický měna“.

5. Jeffrey Tucker

Slavný výkonný redaktor faire laissez Books, Jeffrey Tucker, který veřejně podporoval Bitcoin mnohokrát. Neustále mluví o kryptoměna ve svém účtu Twitter, prohlašovat, že kryptoměna je synonymem „změny“.

6. Mark Hughes

Mark Hughesmight být nejméně slavný těchto osobností, ale jeho tweet si zaslouží své místo v tomto seznamu. Člen Evropského parlamentu za východní Anglii a známý finanční plánovač říká Bitcoin je „největší inovace v měně, v 6000 let“.


Víte, co se stane, když se Bitcoin objeví v Happy Tree Friends?Pamatovat "Happy Tree Friends"? V případě, že název nemá nic neříká, přemýšlet o slavném americkém karikatuře, kde roztomilé stvoření mají násilné „dobrodružství“ s opravdu grafickými zakončení?

No, jeden z posledních epizod má speciální host: a Bitcoin! A ne, výsledek nebyl dobrý.

Můžete kliknout k tomu viz video.

Zdroj: Mondo Media


Co je Tacocoin? Lekce o Tacocoin a hromadné těžběVíte o Tacocoin? Pokud se vám líbí tacos a / nebo zábavu, možná budete mít.

Tacocoin své technické aspekty

Tacocoin je sloučit minable, a to způsobem, který je podobný Myriadcoin. Nicméně, zatímco Myriadcoin mininguses systém Multi-vPOW, Tacocoin je scrypt měna, za použití stejných AuxPOW (pomocným Proof of Work), který používá Namecoin a případně Dogecoinin budoucnosti. Sloučení mining umožňuje horníci těžit dvě mince bez ztráty zisku na jeden. To incentivizes těžby menší mince, a pomáhá zajistit blockchain o mince.

Podle slov Billyho Markus, je spoluzakladatel dogecoin:

Pokud jste scrypt horník, bude auxpow povolen mince umožní zabezpečit jej při těžbě jinou minci vyšší obtížnosti. Jako náhradu za pomoci zabezpečit minci získáte některé ze svých žetonů. Tímto způsobem, je-li [mince] byla auxpow povoleno, říká toto: Pokud jste pomohl zabezpečit svoji síť, budete mít nějaké [mincí]. Pokud jste můj scrypt, můžete pomoci zabezpečit svoji síť, aniž by museli obávat ztráty zisku.

Tento přístup se osvědčil tím Tacocoin která bude mít brzy 3násobek hashrate z dogecoin, kvůli Kromě několika velkých dogecoin bazény a litecoin bazénů.

Kromě toho Tacocoin má aktivní vývojový tým, s GitHub úložiště s více commitů než většina mincí.

Okolní Tacocoin Digital měny Společenství

Dalším přínosem pro Tacocoin je jeho aktivní komunita. Tacocoin byla zahájena na Reddit, s jediným úmyslem baví. Mince nemá premine a trvalý růst, protože naše komunita si váží důvěry a zábavu, nikoliv rychlého zbohatnutí.

/ R / tacocoin na reddit je váš centrální rozbočovač Tacocoin novinek a máme aktivní komunitu a tipbot.

Doporučuji vám vyzkoušet tacocoin a její komunitu, jak jsem si jist, že budete mít spoustu zábavy.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin kohoutky

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma

Post Dogecoin

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!