Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic | Czech.Lamareschale.org

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Coinye život není snadné sledovat. Pokud byl altcoin považovány za mrtvé jen před pár dny, ale nyní zřejmě vrátila k životu a má nový „domov“ v Coinyetheco.in.

„Na rozdíl od všeobecného mediálního názoru nejsme mrtví. My se snažíme, aby vám několik zajímavých nové přírůstky!“, Zní hlavní stránce webu. Ve snaze, aby se pokusili vyhnout se žádné další problémy s Kanye West a jeho praporu právníků, administrátoři také přidal následující zpráva, podepsané ‚neznámého zdroje‘:

load...

Je Kanye zapojit? Rozhodně ne! Rádi bychom, aby bylo jasné, že jsou zcela nezávislé na člověku, a neměl by být žádný zmatek, pokud jde o úmysl nebo vzniku tohoto projektu. Jméno „Coinye“ je určen výhradně jako parodie, Neznamená to, nebo implikace souhlasu nebo postižení.

Takže je to stále když už nic jiného, ​​a zajímavý experiment. Největším problémem bude dostat k výměně do seznamu, a udržet dostatečný počet horníků v komunitě, aby síť up - ale to je jako první. Jedná se o první pokus o zastavení šíření / demontáž mince. To poskytuje užitečné údaje pro budoucnost, jak pružná cryptocurrencies jsou mimo kontrolu za velrybami manipulaci s trhy.

load...

Bude První dodatek, podle něhož některé umělecké i redakční parodie ochranných známek jsou povoleny ve Spojených státech, pracovat v tomto případě? Tým stojící za Coinye comeback doufá tak, jak oni také doufají, že zavede výměnu v blízké budoucnosti.

I když k tomu nedojde, tady je infographic o Coinye vám přináší Bitcoin Examiner.Nová éra začala společnost Bitcoin InfographicZde je velká infographic který shrnuje mnoho otázek v současné době publikování a diskutovat o 99Bitcoins. „The Encryption Standard“ vysvětluje, jak se kryptoměna označovat začátek nové éry v moderní společnosti. Od základních informací o naší milované mince na citacemi z významných osobností, které se mluví o Bitcoin. Zkontrolujte, zda je níže!

load...

Přes visualcapitalist.com


Čísla vypnutí Silk Road InfographicHodně bylo řečeno a napsáno o Silk Road je odstavení, zadržení správce nelegálního Marketplace je známý jako strašlivý pirát Roberts - nebo Ross Ulbricht, pokud hledáte pro své skutečné jméno, které - a dopady této historické události v Bitcoin ekosystém.

Ale sázíme ti někdo ukázal, to vše jako Bitcoin Zkoušející: s úžasnou Infographic který shromažďuje všechny důležité datain jen jedno místo. Po tomto klíčovém okamžiku, naše oblíbená kryptoměna klesl trochu pak stoupat jako fénix nedávno dosáhl $ 200 milník.


Vzestup BitPay InfographicJestli je společnost s vývojem, který lze přirovnat k Bitcoin a jeho historii, že společnost je platforma pro zpracování plateb BitPay.

Poté, co překonal jeho skromných začátků, BitPay v současnosti existuje obrovský případ úspěchu: již překonal 100 milionů $ v Bitcoin transakce a má více než 15,500 obchodníci se šíří přes 200 zemí.

Přítomnost je úžasné, samozřejmě, ale je to vždycky stojí za to vzpomenout si, jak zde platba procesor dostal. To je důvod, proč Bitcoin Examiner má novou infographic vás i dnes ukazují, že je to všechno o BitPay.


Tento americký fotograf má nový projekt inspirovaný společností BitcoinMegan Miller je název losangeleské photographerthat nedávno rozhodl kick-off nový projekt inspirovaný světově nejznámější digitální mince.

Ale jak můžete vyfotit měně, která nemá fyzickou existenci? No, to je přesně ten bod.

Miller není přesně fotografování Bitcoins, ale předměty, které mohou být nebo byly koupeny s kryptoměna, stejně jako typické chvíle v životě opravdového Bitcoinersuch jako budování těžební plošinu nebo výměnu nekryté měny pro digitální peněz.

Podívejte se na některé z níže svou práci.

Všechny obrázky z webových stránek Megan Millera


Pět nejlepších amerických měst s většinou obchodníků přátelských s BitcoinemPřemýšleli jste někdy, jaké jsou severo-amerických měst nejvíce přitahuje moc kryptoměna? Naštěstí pro vás, tady je odpověď: objevit pět nejvíce Bitcoin šetrné měst v zemi.

1. New York

Město, které nikdy nespí zdá přitahovat vše, co je spojeno s penězi, začínající a končící na Wall Street, a Bitcoin není výjimkou. NYC je nejvíce Bitcoin přívětivé město ve Spojených státech se 49 obchodníků a 813 členů tvořících její Bitcoin Meetup skupiny.

2. Los Angeles

Slavný a velmi Californian Los Angeles získal druhé místo v tomto seznamu díky svým 35 krypto-obchodníků a meetup skupinu s 300 členy.

3. San Francisco

Nachází se ve státě Kalifornie, San Francisco - nebo Frisco, stejně jako někteří lidé rádi říkají, i když nebudeme opravdu pochopit, proč - má 27 Bitcoin obchodníky a meetup skupinu s 150 lidmi. Pokud se však podíváme na obchodníka s populačním dávky, San Francisco je vítězem s 30.000 až 1.

4. Philadelphia

  

16 kryptoměna jednání obchodníků a velký Meetup skupiny s 100 pravidelných účastníků, Philadelphia, ve státě Pennsylvania je čtvrtý ze svazku.

5. Portland

Toto město ve státě Oregon hrdě podporuje své 14 Bitcoin obchodníky a její malý, ale silný, Meetup skupina složená z 10 členů.

Data z Motley Foolvia Coinmap.org

Snímky z Wikimedia

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Drcení BTC Čína Infographic

Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

Top 25 webových stránek Bitcoin a Crypto Forex po celém světě

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

11 úžasných reklam Bitcoin

Post Dogecoin

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

Post Dogecoin

Monero Přehled

Post Dogecoin

12 nejdůležitějších publikací společnosti Bitcoin

Post Dogecoin

10 úžasných Bitcoin triček a doplňků