Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic | Czech.Lamareschale.org

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Primecoin byl znám již od svého vzniku, protože kryptoměna narodil, aby výtěžek užitečné. Každý ví, že jedním z problémů, často poukázal horníků je, že řešení složitých a náhodné algoritmy, které později vytvoření digitálního mincí je dlouhý a obtížný proces, který tráví hodně energie k ničemu.

load...

A to je přesně to, co Primecoin chtěli změnit tím, že se první proof-of-workbased kryptoměna. Ve světě virtuální peníze, je to pravděpodobně jedna z mincí s více rozdíly ve srovnání s Bitcoin, ale můžeme skutečně nazývat Primecoin „Šifrovací 2.0“?

Nejprve přečíst tento infographic vám přináší 99Bitcoins a pak se rozhodnout.

load...


Rise of Bitcoin: jak chránit svou digitální měnu InfographicNěkolik let po svém vzniku, Bitcoin je bezpochyby světově nejznámější a výkonný kryptoměna. V současné době je více než 60.000 obchodníků se šíří po celém světě přijímat Bitcoin za platnou formu platby. Do této skupiny patří velké firmy jako Zynga, Nadměrné a dokonce i eBay.

Nicméně, to je problém, který postihuje všechny nové technologie a Bitcoin není výjimkou: je to všechno o bezpečnost. Existuje ještě mnoho otázek kolem charakteristikami a úrovní zabezpečení kryptoměna a to infographic je přesně o tom. Zkontrolujte, zda jej níže, nebo navštívit Bluecoat.comto vidět v odlišném a interaktivním způsobem.

load...

Zdroj: Bluecoat.com


Simpsons má speciální Bitcoin reklamuVypadá to, že Bitcoin z nich pronikl do světově proslulého seriálu The Simpsons. Jedním z posledních epizod představoval tuto strašlivou Bitcoin inzerát, který můžete vidět níže. Zřejmě kryptoměna se opravdu stávají hlavním proudem!

Zdroj: Imgur.com


Základy Bitcoin: připojte se k digitální revoluci měnVěděli jste, že více než 74.000 Bitcoins vymění každou hodinu? To znamená, že více než 2,3 milionu $... Kryptoměna je opravdu roste, jak můžete vidět, ale tam jsou noví uživatelé přistupující k vlně každý den.

To je důvod, proč 99Bitcoins rozhodla zveřejnit tuto velkou infographic z OnlineAccountingDegrees.net, poskytnout základní informace pro lidi, kteří jsou jen pozoruji existenci a potenciálu Bitcoin nyní. Dozvědět se více a vzdát se moci kryptoměna!

Přes dashburst.com


Nejlepší 7 Bitcoin tetováníNěkteří lidé mají rádi Bitcoin tolik, že jediný způsob, jak skutečně ukázat svou oddanost je značka, která pocit na dědice vzhledů. Pokud hledáte inspiraci pro Bitcoin-inspiroval tetování, to je místo, kde hledat.

1. Bitcoin adresa

Nai Saephan z Whidbey Island (Washington, USA), je vlastníkem této originální tetování. Ten chlap se rozhodl tetování svou veřejnou adresu Bitcoin.

2. Otec / syn tetování

Tento otec-syn duo rozhodlo učinit odpovídající Bitcoin tetování v průběhu loňského roku, kdy cena kryptoměna vzrostly.

3. Sexy adresa

Tato dívka vypadá opravdu věnoval, aby se svým digitálním finance rostou.

4. Diskrétní Bitcoin tetování

To Bitcoiner ze severní Virginie, Spojené státy americké, má nejen krásný Bitcoin tetování, ale také auto s poznávací značkou Bitcoin.

5. Crypto-tetování na skrytém místě

Ten, vyrobený v roce 2011, byl pravděpodobně první Bitcoin tetování někdy dělal.

6. Bitcoin pro život

Asi největším důkazem oddanosti doposud viděli.

7. Jednoduché logo Bitcoin

Kromě zastupování Bitcoin, to tetování byla věnována také s kryptoměna.


Kompletní a definitivní historie Bitcoin InfographicShromáždit všechny důležité události spojené s historií Bitcoinin jen na jednom místě, není snadný úkol, ale tento infographic dělá opravdu dobrou práci.

Ačkoliv nové příběhy stále jsou hlášeny po celém světě na denní bázi, některé jsou důležitější než ostatní. Ale ty skutečnosti, které skutečně záleží jsou všichni tady, díky práci týmu při Visual kapitalista (via Gizmodo). Pokud si myslíte, že jste byli chybí důležité informace o Bitcoin, podívejte se na tento infographic a jistě vyřešit váš problém.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins

Post Dogecoin

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

Zprávy se službou Gems

Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Sbírka 15 nejlepších Bitcoin karikatur

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

18 úžasných Bitcoin Memes

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

Post Dogecoin

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

Top 9: oblíbené drogy Bitcoiners používající Silk Road