Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic | Czech.Lamareschale.org

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Druhý největší kryptoměna na světě stále roste stabilním tempem a my chceme, aby věnovat nějaký čas na litecoin, zejména pro skupiny, které těží digitální mince.

To je důvod, proč vám dnes Bitcoin Examiner přináší vizuální analýzu ‚kdo je kdo‘ ve světě LTC těžebních bazénů. Znalost může být zábava... Ale také cenné.

load...Litecoin proti Bitcoinovi: kdo vyhrál krypto-bitvu? InfographicPokud šlo o západní film, toto srovnání by bylo mnohem odlišný: namísto Infographic, museli bychom Bitcoin na jedné straně a litecoin na straně druhé, a to jak ozbrojený a nebezpečný svými kovbojské klobouky a hlučné boty ostruhy. Který z nich by bylo nejrychlejší stisknout spoušť?

load...

No, to nevíme, ale máme pěkný infographic ukázat vám, že staví dva největší cryptocurrencies v worldface čelit. Připraveno k zúčtování?


Max Keizer tvrdí, že Bitcoin je červený kříž měnMax Keiser nemůže nabažit Bitcoin. Hostitel přehlídky „Keiser Zpráva“ znovu tweeted o nejslavnějším kryptoměna tuto středu (18).

Po kontroverzní tweetu vztahující se k Bitcoin, tentokrát Max Keiser hovořil o nárůstu Bitcoin stažení v Argentině, jako způsob, jak uniknout z obrovských inflací a ekonomickým problémům, které mají vliv na zemi.

Finanční expert řekl, že virtuální měna je „červený kříž měn“, a to především proto, že „tam, kde je panika, je Bitcoin“.

load...

Přes maxkeiser.com


Max Keizer: Kdyby černá Amerika šla 100% Bitcoin, mohli by ovládat americkou ekonomikuSlavný hostitele "Keizer Report" pořadu (vysílán na RT), Max Keiser, tweeted o Bitcointhis neděli (14). Americký hlasatel a finanční expert napsal: „Pokud černá Amerika šla 100% Bitcoin by nás mohl řídit ekonomiku do 10 let. Whitey je příliš frickin hloupý, aby si to. Je to náš čas.“ Není to ani trochu africký Američan, ale to nevadí...

A nezastavil tady, on pokračoval šíří svou teorii v sekci komentáře: „(! Dostat), pokud všechny černé Ameriky koupil Bitcoin když was.50 cent, že by ovládat více bohatství než bílé Americe“.


Namecoin: Bitcoin je užitečnější dvojčata? InfographicKonkurence mezi cryptocurrencies se otepluje, protože svět je stále více a více zvědaví výhod poskytovaných touto inovací. Bitcoin mohl být na cestě ke hvězdám, ale ostatní digitální mince nebudou ochotně pozadu. Podívejte se na litecoin je exampleand budete rozumět tomu, co jsme mluvili o.

Pro tuto chvíli se budeme držet polyvalentnímu Namecoin, přičemž několik okamžiků a příjemné Infographic porovnat ji s Bitcoin. Najdete nějaké rozdíly, ale spřízněnosti hlavně mezi těmito dvěma digitálních měn. Ale zůstaňte naladěni, protože máme mnohem více infografiky pro vás!


Nová interaktivní Bitcoin infographic vysvětluje zábavu základy kryptopořadyMnoho infografiky byly provedeny o Bitcoin, ale jen málo, jako je tento se chystáme ukázat. Na webových stránkách FXCM.com nedávno zveřejnila novou interaktivní Bitcoin infographicthat zcela mění způsob, jakým vidíme tyto informativní nástroje.

Infographic je rozdělen do tří sekcí: co je Bitcoin, příběh Bitcoin a Bitcoin dnes. Na rozdíl od většiny infografiky, nemusíte se pohybovat nahoru a dolů vidět určitý úsek, stačí kliknout na ikonu a infographic vám ukáže informace, které chcete vidět.

Přesto, že je zcela kompletní, to infographic se skládá hlavně z ikon a krátké množství textu, což zjednodušuje proces učení o Bitcoin. A nejlepší na tom je, že mnoho ikony nebo slova podél Infographic jsou napojeny na jiných webových stránkách, například, což je ještě více interaktivní.

Aby tuto kontrolu Infographic návštěvu FXCM.comand bavit.


Novacoin: kontroverzní dítě Peercoin a Litecoin InfographicDnešní infographic je o Novacoin, druhý kryptoměna na základě zavedení kombinovaného proof-of-sázce nebo proof-of-práce systému. Virtuální mince, považováno za sedmé největší kryptoměna v srpnu 2013, se mísí prvky z Peercoin a Bitcoin. Můžete volat to hybrid.

Asi největší rozdíl ve srovnání s Bitcoin je Neexistence limitu mincí, které mohou být vyráběny mimo jiné detaily, které se můžete dozvědět pomocí tohoto Infographic.


Jeden rok obrázků Bitcoin: Top 10 obrázků z Bitcoin subRedditLidé říkají, že „jeden obrázek vydá za tisíc slov.“ Ale co 10 opravdu populární obrazy? Shromáždili jsme nejlepší Bitcoin obrazy, které to dělalo na vrchol Reddit / r / Bitcoin (sub-Reddit věnovaná kryptoměna) za uplynulý rok.

1. V kapitalistické Americe...

To je to, co se stane, když váš ruský kamarád pošle vtip.

V roce 2014, Hong Kong demonstranti používali P2P sítě typu mesh (Firechat) koordinovat svou kolektivní akci, aniž by se vypnout úřady.

Western Union podala nároku na autorská práva proti tomuto Redditor pro vyslání parodie reklam na své stránce na Facebooku.

Že úžasné chvíle, kdy Bitcoin vyrobena Simpsonovi intro.

V některých zemích, budete muset zaplatit na „koupit“ svůj vlastní peníze. Ne s Bitcoin!

Tento obrázek přišel přímo z Buenos Aires. Tihle kluci otevřel Bitcoin-akceptující kavárnu pojmenovanou Bitcoffee v Argentině, kde kryptoměna je nyní řešení pro inflaci a hospodářské krize.

Xbox začaly přijímat Bitcoin loni a dobrou zprávou mám hodně pozitivní zpětné vazby.

V roce 2014, Apple cloud byl hacknut a několik intimních fotografií, které patří k osobnostem, jako jsou Jennifer Lawrence byly publikovány online. Pokud nemůžeme věřit společnost s našimi soukromými obrazy, jak potom můžeme jim věřit s našimi penězi?

Bitcoin je především o jednoduchost, snadnost použití a pohodlí.

0

Konečně, Redditor nechal dva různé dárky - Americké dolary a Bitcoins - uvnitř peněženky postavil před několika měsíci. Doufáme, že někdo jednoho dne najít tento poklad, který však (fiat currency nebo digitální měně) bude cennější?

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

10 nejdražších položek, které můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

18 úžasných Bitcoin Memes

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

Za scénami v BetMoose

Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

15 Místa, kde si můžete koupit pivo s Bitcoins