Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí | Czech.Lamareschale.org

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

S aktuální cenou kolem $ 600, Bitcoin je určitě nejdůležitější kryptoměna na světě. Existuje mnoho dalších altcoins venku, ale my vám připomenout, že nikdo se blíží k síle Bitcoin je. Přečtěte si více o rozdílech mezi BTC a dalších cryptocurrencies, ale také ve srovnání s jinými platebními metodami.

load...

Zdroj: Epoch Times a StatistaJak se Bitcoin používá po celé AsiiVšichni víme, Bitcoin je používán rozdílně z místa na místo a kontinent tak velký a různorodý jako Asii není výjimkou. Tak, webové stránky TechInAsia.com rozhodl položit pár otázek kryptoměna související se některé z nejvýznamnějších Bitcoin podniky v regionu s cílem vytvořit barevně mapthat naznačuje, jakým způsobem BTC se používá v každé asijské země.

load...

Podle šetření webu, Bitcoin je vidět hlavně v Asii jako investici s mnoha Bitcoiners zdvojnásobení jako kryptoměna horníků. „Většina uživatelů Bitcoin v těchto zemích skočil do rozjetého vlaku, aby se peníze ze samotného Bitcoin,“ říká TechInAsia.com.

Druhá nejznámější použití je měnovému a komoditnímu

Na stránkách uvádí, že „je to, kolik lidí, počítají Bitcoin používá“ po celém světě.

„Je to náhrada fiat měna použity na nákup a prodej zboží a služeb. To lze provést online nebo offline v každém obchodníka, který ji přijme.“

Na stránkách si všiml, že asijské země, které vidí BTC většinou ve formě měny nebo komodity jsou nejrozvinutější, ty, které mají dostatek Bitcoin příjemný obchodníci „aby pomocí Bitcoin worthwile.“

load...

Podle TechInAsia, „půjčování a crowdfunding také spadají pod tento deštník.“ Nicméně, „přesto, že původní záměr měny, to je pravděpodobně nejméně rozvinutým aspektem v Asii.“

A konečně, třetí a poslední nejpopulárnější použití pro Bitcoin v Asii souvisí s finančními službami a převody. V tomto případě, je to všechno o „média, nikoli peněz“, protože uživatelé se nezabývají Bitcoin cena. „Pro ty, kteří potřebují posílat peníze do zahraničí, Bitcoin je obvykle mnohem levnější, průhlednější, a stejně tak pohodlné jako tradiční telegrafní služba.“

TechInAsia.com říká mapa, která chybí informace o několika zemích, je stále ve vývoji.


Jak Bitcoin změní neziskové a dobrovolné odvětví InfographicV současné době existuje několik desítek charit a organizací po celém světě již přijímají Bitcoin a tam je více a více lidí využití potenciálu kryptoměna. Ale proč by měla být vaše nezisková organizace přijímat digitální dary? Tato infographic vyjmenovává výhody přijetí BTC a jak na to.

Některé z těchto organizací již akceptujících Bitcoin jsou velmi dobře známy jako Khan Academy nebo The Water Project. Takže v případě, že jsou ochotni to zkusit, proč by neměla vaše organizace (nebo dokonce charitativní Podporujete) udělat to samé?

Zdroj: WhoIsHostingThis.com


Jak fungují fyzické kryptociny InfographicNěkteří lidé by mohli ptát, proč lidé, kteří chválí digitální měny chtějí transformovat je do fyzických tokenů. No, tam jsou některé výhody to v závislosti na stanovisku ohledně těchto cryptocoins.

Nicméně, dnes to není o jejich užitečnosti či hodnoty, dnes chceme, aby vám pomohl pochopit, jak tyto mince fungovat. Je čas pro Bitcoin Examiner nejnovější Infographic.


Jak bezpečné jsou Bitcoins? InfographicNení to zvláštní, že některé z vlastností, které činí Bitcoin tak bezpečné jsou také vlastnosti, které činí světově nejznámější kryptoměna tak atraktivní pro hackery?

To infographic, publikoval Whoishostingthis.com, odhaluje, jak bezpečné jsou vaše Bitcoins.

Zdroj: WhoisHostingThis.com


Jak přežít Bitcoin crash InfographicStejně jako již víte, Bitcoin je stále volatilní měnu, takže jeho hodnota může jít nahoru a dolů mnohokrát během jediného dne. Obvykle se tyto změny jsou velmi jemné, ale velká srážka není nikdy mimo obraz.

Z tohoto důvodu jsme vytvořili tento úžasný a úplné infographic se všemi potřebnými směry, které vám pomohou vypořádat se s rachotem Bitcoin. Nejlepší rada? Nikdy nedovolte, aby vaše emoce převzetí kontroly. Podívej se!


Jak vysvětlit Bitcoin vašim prarodičům InfographicPokud Bitcoin může dát hlavy mladým lidem, kteří se snaží pochopit základy kryptoměna, tak jak můžeme vysvětlit tajemství digitálního peněz na našich prarodičů?

Ne, to není nesplnitelný úkol... Alespoň pokud máte za pomoci této úžasné Infographic.

Infographic publikoval TechFaster.com

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

Tisková zpráva: Společnost Trucoin oznamuje rozpuštění partnerství s NCC a finančním úřadem Presto spolu s plány na oficiální zahájení, které téměř čtyřnásobí pokrytí starého partnerství USA

Post Dogecoin

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Post Dogecoin

Základy Dogecoin

Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

Dnes byl pomalý, ale tady je to, co očekávat přes víkend

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

14 úžasných Bitcoin startupů

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Názory na šifrovací kriminalitu ze 6 politických kandidátů přátelských pro Bitcoin