Drcení BTC Čína Infographic | Czech.Lamareschale.org

Drcení BTC Čína Infographic

Drcení BTC Čína Infographic

BTC Číny život v minulém měsíci nebylo snadné. Jakmile je největší Bitcoin exchangein svět je platforma vzal tvrdou ránu v prosinci, kdy čínská vláda oznámila, omezující opatření týkající se Bitcoin.

load...

To infographic, vám přináší Bitcoin Examiner, podrobně popisuje, jak BTC China vykolejil od kolejí úspěchu.Bitcoin právě porazil Paypal? InfographicBitcoin byl slaví několik nových milníky na denní bázi v posledních měsících a během začátku tohoto týdne jsme byli svědky nového velký okamžik: když Bitcoin „bít“ PayPaland proměnil pátý největší světový platební sítě.

load...

Ale jsou čísla tak jasné a jednoduché, jak to? Možná ne, ale tento infographic vám přináší Bitcoin Examiner vám pomůže vrhnout nějaké světlo na toto téma.

Přidat tuto infographic na vaše webové stránky, zkopírováním a vložením následující kód pro vložení:

Věděli Bitcoin prostě porazit Paypal? [Infographic] týmem v Bitcoin Examiner


Nejnovější komiks Dilberta je inspirován společností BitcoinPočínaje svůj den s legrační kresleného seriálu hrál slavnou Dilbertcan't být špatné. Ale může to být i betterif tento pás je inspirována v Bitcoin!

load...

Tentokrát se autor Scott Addams se rozhodli udělat Dogbert vypadat jako malý Satoshi. Tak jako vždy, jeho „lehce“ hrubý a ovládání přírody přijde. Ale, hej... Ztvárnil Bertcoin, tak jsme mu odpustit.

Pokud jste nevěděli, Dilbert tak daleko, vy nevíte, co vám chybí. Podívejte se na oficiální websiteand mají smát se Dilbert proužky.


Feathercoin: Mohla by to být malá změna kryptografie? InfographicS celkovým počtem 336 milionů mincí a odměna 200 mincí na bloku, Feathercoin má mnoho rozdílů, když si to srovnat s Bitcoin. Tento kryptoměna byl inspirován Litecoinand podle svých internetových stránkách, že „nesoutěží s Bitcoin nebo litecoin, že je doplňuje“.


Pět let Bitcoin InfographicUž je to skoro měsíc, co Bitcoin páté narozeniny. Mezníkem byl slaven na 1. Listopadu, v den, kdy Satoshi Nakamoto vydala původní bílé paperthat byl původ kryptoměna.

V roce 2008, zakladatel Bitcoin změnily svět a dnes chceme oslavit tento úspěch nejlepší důkaz úspěchu měny: čísla!


GAW Zvýší ceny Hashlet znovuPoznámka pro vydavatele: Leo první post tady na mince Fire původně obsahoval partnerský odkaz na Gaw horníků. Osobně jsem mluvil s Leem o této praxi a že mince Fire nezabírá pomocí affiliate odkazy na novinové články. On souhlasil, že už to udělat kupředu a já osobně odstranil tento partnerský odkaz. Bereme redakční integrita je velmi důležité na mince ohně a tento druh praxe je v rozporu s duchem našich publikačních pravidel, i když to bylo popsáno jako partnerský vztah v příběhu. - Mike

Panečku Horníci bude zvýšení cen o GAW Hashletonce opět na novou cenu $ 24,95 za 1mH / s od $ 19,99 (oproti původní ceně $ 15.99) ve snaze zpomalit poptávku po nákupu, takže společnost má čas, aby se se stále se zvyšujícími se nároky, které jsou vidět za služby.

Mince Fire bude mít in-hloubkové přezkoumání služby Hashlet koncem tohoto týdne.


Tato gigantická čínská baňka Bitcoin odhaluje všechna její tajemstvíPřipravte se k vidění vzácné obrazy z těžebního Bitcoin operace se nachází v severovýchodní Číně. Snímky byly nedávno publikovány TheCoinsman.com a ukázat obrovský těžební provoz ve starém repurposed továrny.

Operace zahrnuje 2500 stroje hashovací pryč na 230 Gh / s, každý, což znamená 230 miliard výpočtů za sekundu, za jednotku. Je zřejmé, že místo spotřebuje obrovské množství energie, které provozních nákladů něco podobného ¥ 400.000 měsíčně (asi 60.000 dolarů).

Zdroj: Coinsman


Výsledky vyhledávání Google již zobrazují cenu BitcoinSkutečnost, že se Yahoo a Google - přes své finance služby - rozhodla přidat data Bitcoin jejich financování stran v průběhu posledního měsíce. Nicméně, výsledky vyhledávání Google se nyní ukazuje cenu v kryptoměna je.

Novinkou bude jistě vykouzlí úsměv na tváři tisíců Bitcoiners se šíří po celém světě.

Pátrání po klíčová slova jako ‚Bitcoin cena‘ bude poskytovat obvyklé výsledky, spolu s novým pole, které ukazuje cenu jednoho BTC. Výchozí měnou je amerických dolarů, ale můžete jej změnit, aniž by opustil hlavní stránku.

Zdroj: NewsBTC

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Post Dogecoin

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

12 nejdůležitějších publikací společnosti Bitcoin

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše

Post Dogecoin

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma

Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic