BTC pro nováčky: porozumění Bitcoinům a jak je vydělat Infographic | Czech.Lamareschale.org

BTC pro nováčky: porozumění Bitcoinům a jak je vydělat Infographic

BTC pro nováčky: porozumění Bitcoinům a jak je vydělat Infographic

Bitcoin ekosystém... Místo, které je zároveň fantastické a složitý, zejména pro nově příchozí. Bitcoin je těžké koncept pochopit sám, butit dostane ještě horší, když činnosti, jako je obchodování a těžbě přijdou.

load...

Přes Mining.comOslavuje Bitcoin páté narozeniny po celém světě a po internetuJe čas party! Bitcoin slaví své páté birthdaythis pátek hodně očekávaný 1. Listopadu, a na celém světě každý Bitcoiner se těší na den, v jejich vlastním způsobem.

Před pěti lety, Satoshi Nakamoto publikoval originální bílou knihu, která změnila svět. Takže Bitcoin Examiner udělal rychlou prohlídku celého webu zjistit, jak je to smysluplné milníku celebratedby na kryptoměna komunity.

load...

1. Doodle

Na webových stránkách Mercado Bitcoinhas vytvořil „Doodle“ oslavit tento den. Můžete se podívat na své stránce na Facebooku.

2. Camping

Sean Outpost je Pensacola Homeless Outreach, pořádá tábor u Satoshi lesa.

3. Bitcakes

Krásná žena dělal tyto chutné vypadající Bitcakes oslavit den, v souladu s tímto redditor.

4. Propagační

Výrobcem bezpečné fyzické Bitcoin peněženky TREZOR nabízí dva produkty za cenu jednoho, ale jen na pár hodin.

5. Curiosity

load...

Vypadá to, že mnoho nováčky chtějí vědět, co Bitcoin je podle statistiky odhalil Wikipedie. To redditor říká, že denní názory Bitcoin článků na Wikipedii překonal 100,000 denní zobrazení poprvé od loňského dubna. Alespoň tento graf ukazuje obrovský nárůst jen za poslední měsíc.


Čína řídí výměnu Litecoin po celém světě InfographicČína není jen pán a velitel Bitcoin obchodování po celé planetě, je to také vládnoucí litecoin, v souladu s tímto Infographic vám přináší 99Bitcoins.

V tomto případě je největší burza ve scéně je čínský OKCoin. Celkový objem na asijské platformy je tak velký, že překročí spojený objem všech ostatních burz.


Inovace mincovníku na HTTPS a další aktualizaceAhoj všichni,

Omlouváme se, pokud věci se zdají být trochu mimo, nebo těžké se orientovat v tomto okamžiku. Jsme v procesu umožňující úplné šifrování SSL na mince Brief, který bude trvat trochu času k dokonalosti. Nicméně, konečný výsledek bude stát za to, jak celá doména bude portován na HTTPS, a bude poskytovat další vrstvu zabezpečení pro naše uživatele.

Bohužel, některé z našich aplikací nejsou manipulace přepínač velmi dobře, a musí být opraveno jeden po druhém (což je nejvíce patrné v současné době s formátem naší domovské stránce). Naše domovská stránka je přepracován v tuto chvíli, ale to není nový design.

Můžete očekávat, že všechny problémy vyplývající z našeho přechodu na HTTPS, které mají být řešeny v rámci příští den nebo dva, a doufejme, že bude představena naše nová homepage (případně spolu s novým zajímavé funkce, které jsme pracovali na).

Opět, omlouváme se za případné rušení nebo zmatku to je příčinou. Slibujeme, že je pouze dočasné!

S pozdravem,

Krátkém Team mince


Mincovní požár mincíMining může být vážná věc pro mnoho nadšenců Bitcoin.

Mince Fire byl jeden z mých nejoblíbenějších míst k návštěvě pro všeobecné Bitcoin zprávy, ale pokud jde o výtěžek místo nebylo vždy měl nejlepší zprávy, zprávy, úvodníky, nebo recenze.

Počínaje hned když jsem doufal, že to změnit.

Jmenuji se Lee a jsem horník za uplynulý rok. Já jsem se připojil k personálu mince Fire jako nová rezidentní horník a budu přinášet vám nejmodernější těžební kryptoměna novinky, recenze a mnoho dalšího.

Mám několik alb v potrubí a nemůže se dočkat, až o ně podělit s vámi. Nový úsek Coin Fire / horníků bude zahájen v příštích několika dnech, a těšíme se na sdílení nejmodernější těžební kryptoměna světě s vámi.

Obrázek se svolením BKeychain.com


CoinTerra začíná objednávky pro 16min MinerCoinTerratoday oznámili jejich další generace Bitcoin Miner - Aire Miner ™. Při očekávaném výkonu na jeden watt 5x současné hornické generace je 16Nm ASIC založené AIRE Miner je nyní k dispozici na omezenou dobu předobjednávka s očekávanou dodávkou v 1. Čtvrtletí 2015.

Po úspěšném uvedení TerraMiner IV ™ Bitcoin Miner v lednu 2014, CoinTerra nyní přijímá předobjednávky pro jejich novou generaci Bitcoin Miner, revoluční AIRE Miner.

AIRE Miner, v současné době naplánováno na loď k zákazníkům v 1. Čtvrtletí roku 2015 je vysoce výkonný Bitcoin horník na základě CoinTerra nové ASIC 16Nm Šiva ™ je naplánováno na pásku ven na konci září 2014.

AIRE Miner přináší na trh nejen významné zlepšení výkonu v malém tvarovém faktoru, ale také poskytuje bezprecedentní energetickou účinnost.

AIRE Miner je nyní k dispozici pro pre-order za zaváděcí cenu 2499 $ za jednotku + S / H po omezenou dobu. Mohou zákazníci

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

Co je DarkSend?

Post Dogecoin

Názory na šifrovací kriminalitu ze 6 politických kandidátů přátelských pro Bitcoin

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Sbírka 15 nejlepších Bitcoin karikatur

Post Dogecoin

Peercoin: Bitcoin beater s nízkou spotřebou energie? Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

Kdo je Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin kohoutky