Bitcoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Bitcoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Po možností '51 procent útok‘v poslední době trpěli komunitou Bitcoin, stojí za to vědět víc o důlních bazénů jsou k dispozici v Bitcoin prostoru.

Navzdory několika horníků, které opustily fond do té doby, Ghash.io je stále největší těžební skupina v ekosystému, přičemž 33 procent rychlosti hash v době vzniku tohoto Infographic. Číslo představuje jasný pokles těžební moci bazénu po 42 procent se konalo minulý týden.

load...

Po možností '51 procent útoku‘žila komunita Bitcoin v průběhu minulého týdne, stojí za to vědět víc o důlních bazénů jsou k dispozici v Bitcoin prostoru.

Ghash.io je stále největší bazén v ekosystému, přičemž 33 procent rychlosti hash v době vzniku tohoto Infographic. Číslo představuje jasný pokles v těžebním výkonem po 42 procent dobyl minulý týden.

load...


Bitcoin: Moderní Gold Rush? InfographicCo se stane, když se někdo rozhodne srovnat kalifornské zlaté horečky a novější Bitcoin spěch? No, my se dozvědět spoustu zajímavých faktů, aby přinejmenším. Zde je fantastický infographic která srovnává oba jevy, takže hodně naučit a bavte se!

Zdroj: WhoIsHostingThis.com


Majitelé Bitcoinů: co si lidé myslí, že dělámBitcoin může být také funand uživatelé to vědí. Takže 99Bitcoins našel tento zábavný obraz o Bitcoin zveřejněné na Reddit (podle serversidesandwich) a nemohl odolat ukázat.

load...

(Přes LittleVisuals.com)

Stejně jako v každém fóru je debatestarted okamžitě, s jiným uživatelem, řekl, že nesouhlasí s kompozicí. Tenhle byl mnohem lepší pro něj:

A protože jsme stále nemohli dohodnout, jiný uživatel odeslal třetí a úplnější možnost:

Který z nich vám vyhovuje nejlépe?


Bitcoin: nejzajímavější a nejnovější statistiky InfographicNa webových stránkách Accounting-Degree.orgrecently zveřejněna tento úžasný a kompletní infographicwith některé skvělé fakta a statistiky o Bitcoin.

Věděli jste, že v současné době existuje asi 11,3 milionu digitálních mincí v oběhu přes web? A s růstem trhu, očekáváme toto číslo poroste ještě více.

Přes thebitcoinnews.co.uk


Bitcoin proti bankovnictví InfographicBitcoin je definitivně mění způsob, jakým vidíme peníze, ale především způsob, jakým vidíme bankovní systém a finanční trh. Ale je tu spousta místa pro světově nejznámější kryptoměna roste! Teď pojďme se dozvědět více o rozdílech mezi Bitcoin a bankovního systému.

Zdroj: CryptoCoinsNews


Bitcoin proti zlaté infograficePo tisíce po celém světě, není nic víc vzrušující než Bitcoin... Ani zlato. Světově nejznámější digitální mince rozrostla av současné době je populární volbou mezi novými investory.

Podívejte se na tento infographic pochopit ty největší rozdíly mezi Bitcoin a zlata.

Zdroj: Mining.com


Bitcoin představoval Kdo chce být milionářem?Takže po The Simpsons, Bitcoin nyní objevil na známém pořadu „Kdo chce být milionářem?“. A tato otázka nebyla tak základní! No, alespoň ne úplně cizí, aby kryptoměna. Podívejte se na obrázek níže.

Zdroj: Imgur.com


Sběratelství šperků z bižuterie z roku 2014Asi mám waaaayyy k hodně volného času na své ruce, ale začal jsem si pohráváte s Photoshopem včera přemýšlel, jak cool by bylo, kdyby horní šperky značky by uhasit sbírku krypto-mince šperky. Přirozeně jsem přemýšlel o Chain náhrdelník bloků. Takže namísto čekání na Bvlgari nebo Cartier jednat, jsem se rozhodl vytvořit nějaký koncept inzeráty sám.

Zde je prvním příkladem pro Bvlgari, vynikající pro tento plně elegantní poněkud extravagantní vzhled.


Další na řadě v naší kladkostroj kolekci šperků pro rok 2014 je další extremistické „Je mi fuk,“ Podívejte se, kladkostroj Cartier.

A v neposlední řadě je minimalistický vzhled jen jeden blok....v Genesis Block Tiffany & Co.

Dostal nějaké další nápady pro chladné reklamy pro Bitcoin vytvořit? Zanechat komentář níže, nebo jen napište mi tady.

Jo a také mějte na paměti, že se jedná o vtip v pořádku? když jsou nové kladkostroj náhrdelníky vycházející nejdou pobíhají ptát, nemyslím si, že lidé v Bvlgari to ocení....

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin

Post Dogecoin

Zprávy se službou Gems

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

10 Futuristické nebo mimo běžné projekty, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

Liberté Mining se pokouší něco jiného

Post Dogecoin

Co je DarkSend?

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic