Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

99Bitcoins nedávno zveřejnila articleabout oblíbené operační systémy Bitcoiners po celém světě. Inspirovaný stejným informacím, místo Visual.ly vytvořili tento barevný infographic.

load...

Barvy v tomto „Organizace spojených národů Bitcoin“ představují rozdělení stahování originálního klienta Bitcoin podle operačního systému.

Klepněte na tlačítko k tomu vidět různé mapy a celou prezentaci.Týden šílené nálady InfographicHodně může měnit v sedmi dnech a Bitcoin je nejlepším příkladem. Schopnost této úžasné kryptoměna udržuje překvapující komunitu, takže tým Bitcoin referenta vyvinula infographic s analýzou asi poslední týden. Podívej se!

load...


Bitcoin bankomat v Kanadě InfographicMůže Bitcoin nyní jít proudu s pomocí nových Bitcoin bankomatů? No, že nemůžeme s jistotou říci, ale kiosky Bitcoin postavené Las Vegas-založená společnost RoboCoin jistě podpoří nějakou revoluci v celé Kanadě. V zemi se očekává, že se pět z těchto strojů, které jsou rozloženy do pěti hlavních městech: Vancouver, Toronto, Montreal, Calgary a Ottawa.

Jediným potvrdilo ATM tak daleko je ten, který přijíždí ve Vancouveru, na začátku října, a to díky místním obchodě kryptoměna Bitcoiniacs. Zbytek kiosků Bitcoin jsou stále čeká na potvrzení. Pro tuto chvíli, podívejte se na nové infographic vám přináší Bitcoin referenta a dozvědět se více o této inovace.

load...


Nový bankovní banket Bitcoin se objevil ve finanční čtvrti ChicagaNový dvoucestný Bitcoin ATM vyrábí společnost Genesis Coinwas dnes spatřen ve finanční čtvrti v Chicagu. Přístroj lze nalézt na O'Neil se na Wells, na 411 S Wells St.

Zdroj: Instagram


Bitcoin pro podnikání: dobré, špatné a budoucí InfographicPo letošní Černý pátek a Cyber ​​pondělí, mluví o rostoucí spojení mezi Bitcoin a podniky po celém světě je téměř povinná. Skutečnost, že spotřebitel porušil všechny kryptoměna výdaje recordsduring nákupních „dovolenou“ přitahuje více obchodníků než kdy do světa digitálních peněz.

Budoucnost může být jasná jen. Ale pojďme zkontrolovat tento infographic pro více informací.

Zdroj: FindMyShift.com


Bitcoin Zákazníci náhodně havaruje největší síť elektronického obchodování na světěBouře zákazníků sobotu ráno bezděčně snížil největší světový elektronický obchod servisní síť, Shopify, během několika minut po uvolnění GAWMiner je The Hashlet.

GAWMiners

Přední světový dodavatel počítačů, které se specializují na těžební kryptoměna jako Bitcoin, announcedits velmi očekávaný nový vlajkový produkt v pátek večer. Slíbil, že změní svět kryptoměna navždy, Uvolnění Hashlet způsobil lavinu zákazníků z celého světa zaplavovat Gaw v Shopifyhosted uložit druhý den ráno v naději, že bude první v řadě objednat revoluční nový kryptoměna horník. Prudký růst Shopify je provoz byl tak masivní, že to přineslo dolů celou svou síť více než 100.000 prodejen během několika minut GAW přijímání prvního prodeje.

„Věděli jsme, že odpověď to bude velký, ale nevěděli jsme, jak velký, že by dostat“ řekl Panečku Horníci CEO Josh Garza. „Byli jsme zdvořile požádán, aby předem varování příště.“

Tweety začal objevovat během několika okamžiků z odstávky, „@GAWMiners jen snížil celý Shopify ekosystém. Působivé.“ „@shopify To je téměř jistě kvůli masivnímu přílivu návštěvnosti webu @GAWMiners. Přírodní DDoS.“

Oficiální GAWMiners účet také tweeted:

„Věděli jsme, že Hashlet by otřást náš průmysl. Nevěděli jsme, že by to otřást celou @Shopify síť. Omlouvám se za uvedení své obchody dolů !!“

Shopify je rychle jednal na zprávy, obnovení služby během jedné hodiny, ale ne dříve, než zákazníci GAWMiners' zanechaly své stopy v historii kryptoměna jako poprvé průmysl přinesl dolů kolosální síti Shopify.


Bitcoin je na CES 2015 v Las VegasCES 2015, obří událost známá také jako Consumer Electronics Show, bude mít sekci věnovanou Bitcoin. Tato událost je spotřebitel technologie globální spotřební elektroniky a veletrh, který se koná v Las Vegas, ve Spojených státech.

Přehlídka, která začíná v úterý (6.) a končí v sobotu (9), je zaručena přítomnost známého Bitcoin companiessuch jako výměnu Kraken a Blockchain.info. Podívejte se na níže uvedené obrázky.

Zdroj: Imgur.com

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

Peercoin: Bitcoin beater s nízkou spotřebou energie? Infographic

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

Top 25 webových stránek Bitcoin a Crypto Forex po celém světě

Post Dogecoin

11 úžasných reklam Bitcoin

Post Dogecoin

15 Místa, kde si můžete koupit pivo s Bitcoins

Post Dogecoin

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

Monero Přehled

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

10 Futuristické nebo mimo běžné projekty, které akceptují Bitcoin