13 nejslibnějších kryptocurrencí | Czech.Lamareschale.org

13 nejslibnějších kryptocurrencí

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Zde na Bitcoin Examiner, naším cílem je mít k dispozici aktualizovaný na kryptoměna světě. Takže dnes, jsme se rozhodli zveřejnit seznam hlavních hráčů v tomto novém a statečný digitálním světě financí. Některé z nich jsou obecně známé, jako náš drahý Bitcoin nebo její „relativní“ litecoin, zatímco jiní nejsou tak slavné. Nicméně, od nejnovějších po nejstarší, jedna věc je jistá: jsou ve světě kryptoměna vše důležité.

load...

1. Bitcoin

Narodil se v roce 2009 díky genialitě anonymní Satoshi Nakamoto tento decentralizovaný digitální měna je jedním z největších objevů ve světě technologií v posledních letech. Bitcoin umožňuje okamžité platby komukoli, kdekoli na světě pomocí technologie peer-to-peer fungovat bez ústředního orgánu. Bitcoin byl jedním z prvních implementací konceptu kryptoměna a stále prosperující, čtyři roky po jeho vytvoření.

load...

2. Litecoin

Litecoinis často považován za člena rodiny Bitcoin. Podobně jako náš oblíbený digitální mince, to peer-to-peer měna také umožňuje okamžité platby pro každého na této planetě. Vytvořeno v roce 2011, litecoin je založen na protokolu Bitcoin, ale je to jiné v některých ohledech, protože to může být účinně těženy se spotřebitel kvalitním hardwarem. Potvrzení transakce litecoin jsou také rychlejší a kryptoměna používá „je proof-of-práce algoritmus paměti hard, scrypt založené těžební zaměřit na pravidelné počítačů a GPU většina lidí už mají“, oficiální webové stránky vysvětluje.

load...

3. Namecoin

Namecoinis další decentralizovaný systém pojmenování také založený na technologii Bitcoin. Tato alternativa distribuovány Domain Name System (DNS), který rozšiřuje původní software s cílem podpořit transakce pro registraci, aktualizaci a převedení domény. „Stejně jako Bitcoin, Namecoin je systém, peer-to-peer, která za předpokladu, že poctivý většinu účastníků, nemohou být řízeny jediným státu nebo společnosti“, si můžete přečíst zde.

4. PPCoin

PPCoin- také volal Peercoin nebo Peer-to-Peer mince - byl prvním známým kryptoměna založený na zavedení kombinovaného proof-of-sázce a proof-of-práce systému. To bylo představeno v srpnu roku 2012 a je považována za třetí největší virtuální měnu, spolu s Namecoin.

5. PhenixCoin

Phenixcoin „je založen mimo litecoin použití scrypt jako doklad o pracovním režimu,“ vysvětluje na internetových stránkách oficiální mince. To kryptoměna měl jiný počátek od ostatních virtuálních mincí, protože to bylo vyvinuto jako interní testovací mince pro některé webové stránky. Phenixcoin se v současné době používají při pokerové stránce PhenixPoker.com, ale existuje několik projektů ve fázi vývoje, které mají za cíl pomocí této mince jako svou hlavní měnu.

6. Feathercoin

Feathercoinis založený na druhém mince na tomto seznamu, litecoin. Kryptoměna bude mít celkem 336 milionů mincí a má blokovou odměnu 200 mincí, chrání před vlivy těžby Bitcoin ASIC. Podle webové stránky mince, Feathercoin „nesoutěží s Bitcoin nebo litecoin, doplňuje jejich“.

7. Worldcoin

„Mince světa“ nebo „mince budoucnosti“: to je, jak Worldcoin chce být známý. Tato kryptoměna „uteče populární scrypt protokol, který jí umožňuje mít stabilitu pro rychlé zavedení a uživatelům operačního pravidelného stávajícího počítačového hardwaru“, uvádí internetové stránky měny. Tvůrci této mince tvrdí, že je to super rychlý, s potvrzením každé transakce děje v asi 60 sekund nebo méně. „Naším hlavním cílem je, aby se stal kryptoměna volbou pro obchodníky i spotřebitele pro jejich každodenní transakce“, dodává webovou stránku.

8. Devcoin

Podle internetových stránek Devcoin, tím mince je „eticky inspirovaný projekt založený na Bitcoin kryptoměna a vytvořen s cílem pomoci financovat projekty open source vytvořené programátory, vývojáře hardwaru, spisovatelů, hudebníků, malířů, grafiků a tvůrců“. Bitcoin Wiki popisuje Devcoin Devcoin jako „mince, kde jde do open source vývojáři a 10% pro horníky 90% generace“.

9. Freicoin

Stejně jako Bitcoin, Freicoinis také měna peer-to-peer na základě účetní koncepce blockchain proof-of-práce vytvořené Satoshi Nakamoto. Avšak na rozdíl od nejslavnějšího virtuální měna, Freicoin má stojné poplatek - navržený Silvio Gesell eliminovat výsadní postavení v držení peněz v porovnání s investičního majetku - tedy „zabezpečuje jeho cirkulaci a nositeli měny automaticky platit tento poplatek“, vysvětluje Webové stránky mince.

10. Terrracoin

0

Další peer to peer decentralizovaný digitální měnu bez centrálního emitenta, která má za cíl osvobodit internetový obchod od břemene finančních institucí. Terracoin umožňuje „odesílat a přijímat celosvětové elektronické platby téměř okamžitě“, přičemž „výhody silné distribuované procesu validace transakce“ a prevenci podvodů.

11. BBQcoin mod

1

Popisován jako ještě rychlejší verzi litecoin a vychází z původního Bitcoin zdrojového kódu, BBQCoin rostla v posledních měsících, protože byl vytvořen v červenci 2012. Lidé kolem webu řádě kryptoměna začalo jako vtip, ale je to teď dělat svou cestu do haly virtuálním měnám slávy. Jeho pevně limit mincí je mnohem větší než u ostatních měnách: 4,2 miliardy, což je množství, které bude teoreticky být nikdy dosaženo.

12. Mincoin

2

Také nazýván „jedna minuta mince“, Mincoin je také kryptoměna peer-to-peer na základě algoritmu proof-of-práce. Kryptoměna - který má jednu minutu bloku cíle, je 10 krát rychlejší než Bitcoin a 2,5krát rychleji než litecoin - bude mít celkem 10 milionů vytvořených jednotek. Každý blok Mincoin stojí dva nové mince a obtížnost je revidovaná s každých 720 bloků.

13. Primecoin

3

Lidé v kryptoměna světě říkají, že další velká věc. Primecoinis první vědeckou výpočetní kryptoměna, projekt odvozený od Bitcoin, ale s novým non-Hashcash proof-of-práce, která doly prvočísel a ve skutečnosti je to užitečné.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin kohoutky

Post Dogecoin

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin

Post Dogecoin

Drcení BTC Čína Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Post Dogecoin

10 úžasných Bitcoin triček a doplňků

Post Dogecoin

Kdo je Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency