Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera | Czech.Lamareschale.org

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Většina lidí je štěstí, že mají velmi zvláštní hrdina ve světě, někdo se říká otec. Neexistuje žádný říkat, jak moc náš táta má pro nás udělal, jak se stáváme čím jsme do značné míry díky našim rodičům. S Den otců v Austrálii se rychle blíží (7. Září), nevyhnutelná otázka stavy: Co čerpáte tátu pro dárek na Den otců (nebo na jiný den)? A pokud se vám stalo, že se mezi lidmi, kteří se aktivně zapojují do pohybu Bitcoin přijetí, možná by vás zajímalo, jaký dárek si můžete koupit tátovi tento rok světově nejpopulárnější kryptoměna.

load...

Nebojte se, že jsme zkoumali téma a přijít s partou různé dárky a činností tak, aby vyhovovaly všechny druhy otců!

1. Ručně vyrobený nůž

Venku druh dárku se zdá být klasický, pokud jde o Dni otců. Takže pokud váš otec těší pěší turistiku nebo kempování nebo přinejmenším zamířil do vnitrozemí každý jednou za čas, tak proč ne zvážit získání mu spíše chladné skládání nebo ručně vyrobený nůž? Modernější kusy jsou neuvěřitelně dobře navržen a přijít off jako nejpozoruhodnějších děl moderního průmyslového designu. Zajímá vás, kde můžete získat jednu z nich pro Bitcoin? Nehledejte nic jiného než Knives4Bitcoin, která poskytuje skvělý výběr nožů pro všechny aplikace a estetické chutí.

load...

2. Moderní umění

Stejně jako otcové, i když dary mohou značně lišit. Proto, pokud váš otec je typ, který má nyní vizuální přitažlivost moderního umění si opravdu můžete udělat nowrong odhlašování Cointemporary, moderní umělecké galerie, která přijímá platby přísně Bitcoin. Nachází se v Vien, Rakousku, tato galerie je sestavená horliví zastánci digitálního pohybu měn, Valentin Ruhry a Andy Boot. Musíme přiznat, že jak umění a galerie vypadají ohromně velkolepé. Takže svým způsobem Cointemporary již podařilo, a že je průkopníkem zcela novou a úžasnou mezeru v rámci hnutí Bitcoin. Takže pokud máte rádi Cointemporary hostovaných umění, zvažte nákup některé s Bitcoin!

load...

3. Kožená peněženka

Zda se má zabezpečit své kreditní karty, trochu hotovosti nebo přiměřeným množstvím off Bitcoin, dar aleather walletis jak hodně z klasiky jako outdoorsy nebo dar sportovní účely. Skutečný nezbytný pro téměř každého člověka, koženou peněženku, je něco, co může stárnout skutečně dobře, a to zejména v případě, ručně vyráběné z vybraných, skvělého materiálu, jako je tomu u předmětů nabízených k Bitcoin by HandAndSew. Takže pokud hledáte pro cílevědomé dárek a vím jistě, že váš otec stará peněženka je v nouzi o náhradu, aby tento dárek dobře zvážit, protože to není jen prohlášení o stylu, ale také spolehlivý displej praktická funkce.

4. IPad a iPod kožená pouzdra

Kožená peněženka není jediným pohodě handcrafted dárek, který můžete dostat tátu letos Bitcoin. Joli Originalssells nějaký velkolepý italské kůže a nizozemské woolfelt rukávy pro iPad Air, iPad Mini, iPad, iPhone, MacBook Air a MacBook Pro a iPod. Pokud váš táta vlastní některou z těchto zařízení, mějte na paměti, můžete je doplnit k němu se stylovými ručně řemeslně příslušenství.

5. Kožená šňůra taco

Když už mluvíme o příslušenství, rukávy nejsou jediným zajímavým doplňkem můžete dostat tátu pro své gadgets. Takže pokud váš otec je fanoušek udržet věci čisté, uklizené a organizované, zatímco pravidelně s využitím USB kabelu nebo sluchátek na cestách, je Cord Taco může být dobrou volbou pro dárek. Jedna objednávka zahrnuje tři šňůra Tacos povinen uklidit vnitřek tašky přechodem od chaotický vychladnout. Šňůra Tacos jsou k dispozici v mnoha barvách.

Pokud byste chtěli rozšířit své možnosti ručně vyrobených kusů, proč ne procházet Bitcoin komunity Etsy je? Ochoten krok to zářez, zatímco hledají non-triviální, zajímavý, moderní dárky pro hip otec? Pak byste měli určitě vidět sekci pánských z BitDazzle, která byla výstižně přezdívaný Etsy z Bitcoin. Z vousy mýdlo s vazbami na manžetové knoflíčky, BitDazzle má, co to je, že hledáte, pokud jde o úžasné dárek pro své chladné tátu vám!

6. Elektronické přístroje

Někdy si jen chcete jít všichni ven a tam je velmi dobře hodí kategorie dárek za to. Jsme ve skutečnosti mluví o elektronické přístroje. Zatímco maminky nemusí najít nové technologie atraktivní, existuje mnoho tatínky tam, že skutečně dělat! Takže pokud váš otec těší prohlížení internetu na kapesním zařízení, nebo navíc má datovaný smartphone, který potřebuje dire aktualizace, mohli byste určitě podívat do dostat ho nový smartphone s HTC Onebeing mezi nejvíce zřejmých špičkových uchazečů.

7. Chutné jídlo

Jako součást dar a projev vděčnosti, proč se váš otec se po kousnutí Hero Subsif kterou jste v Melbourne, nebo do restaurace na sklenku vína nikde jinde! To je ideální aktivita ukázat svému otci, že vám záleží, stejně jako dohnat na životní události, a zároveň něco úžasné jíst sdílení. I když se seznam míst, která přijímají Bitcoin není tak dlouho, stále AirBitz directoryis jedním z nejlepších a nejjednodušší použít, které jsme našli na internetu, k dnešnímu dni. Tak proč ne se podívat, kdo ví, možná je tu i správné místo, kam jít ven a zaplatit Bitcoin ve vaší blízkosti!

Tento článek byl publikován ve spolupráci s ShopJoy

Vybraný obrázek: Wikimedia

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Názory na šifrovací kriminalitu ze 6 politických kandidátů přátelských pro Bitcoin

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Monero Přehled

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

10 nejdražších položek, které můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Za kohoutky