Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Přijetí hmotnost Bitcoin povzbudil mnoho technicky zdatné podnikatele, aby investovali do nových typů softwaru a hardwaru a mnoho kryptoměna ATMsspread po celém světě potvrzují, že tendence.

load...

Bitcoin Examiner shromáždila informace o osmi různých bankomatů. Některé z nich jsou dražší, některé z nich mají méně možností, některé mají působivý značky za sebou... Ale na konci, jedna věc je jistá: výběr toho nejlepšího, je obtížný úkol!

1. Robocoin

Robocoin ATM umožňuje uživatelům kupovat a prodávat Bitcoin. Je to jeden z nejznámějších strojů na světě a společnost je v současné době další krok tím, že změní tyto bankomaty do Bitcoin větví s funkcemi a služby podobné těm, které jsou nabízeny bankami.

load...

Výrobce: Las Vegas na bázi Robocoin

Cena: 

18,500

Skutečnost

Robocoin se aktualizuje své stroje s novými bankovními podobné rysy v polovině roku 2014. Stroje budou umožňuje uživatelům přímo posílat digitální prostředky na každou osobu, za použití jednoduchého telefonní číslo.

Kde můžete najít jednu z nich? Vancouver (Kanada), nebo Seattle a Austin (USA).

2. Aladlammú

Aladlammú se nepovažuje bankomat, neboť pouze umožňuje uživatelům koupit kryptoměna. To znamená, že zařízení se obvykle nazývá ‚automat‘. Přesto, že společnost byla jedním z prvních na světě, riskovat v Bitcoin ekosystému a aladlammú bylo úspěšné po celé planetě.

load...

Výrobce: aladlammú

Cena: $ 6,500

Skutečnost

 Tento kompaktní přístroj přijímá pokyny z více než 200 zemí.

Kde můžete najít jednu z nich? Londýn (Velká Británie), nebo New Mexico a Georgia (Spojené státy).

Webová stránka

3. Genesis1

Genesis1 platforma „představuje vrchol technologie ATM“, podle jeho výrobce, Genesis1. To umožňuje uživatelům kupovat a prodávat Bitcoin a další cryptocurrencies (například litecoin a dogecoin) pro fiat měnu.

Výrobce: GenesisCoin

Cena: $ 14.500

Skutečnost

S funkcemi, jako čtečku magnetických / EMV karty, je 1,700 až 6,800 note Bank-grade cash dávkovacího systému a volitelným snímačem otisku prstu, Genesis1 je jedním z nejmodernějších bankomatů na trhu.

Kde můžete najít jednu z nich? Whistler a Quebec (Kanada) nebo Tijuana (Mexiko).

Webová stránka

4. Coinplug

No identifikace je nutné použít Bitcoin bankomat, který je připojen k výměně Coinplug, ale tam je limit na 100.000 wonů (asi 100 $). Nicméně, každá adresa může být použit až třikrát.

Výrobce: Coinplug a Nautilus Hyosung

Cena: N / A

Skutečnost

 První obousměrná platformu, která bude vyráběna výrobcem běžných bankomatů, Nautilus Hyosung. To umožňuje uživatelům kupovat a prodávat Bitcoin výměnou za nekryté měny.

Kde můžete najít jednu z nich? Soul (Jižní Korea).

Webová stránka

5. Umbrellab

Spouštěcí, který se rozvíjí tento kuriózní Bitcoin Bankomat se zaměřuje na integraci technologie kryptoměna související s do 300 existujících elektronických služeb kiosků v současné době působí v různých zařízeních po celých Spojených arabských emirátech.

Výrobce: Umbrellab

Cena: N / A

Fakt: I když je to jen jeden způsob, jak přístroj, který umožňuje uživatelům koupit Bitcoin s fiat měny, tento stroj je již úspěšný ve Spojených arabských emirátech, což přispívá k Bitcoin popularity.

Kde můžete najít jednu z nich? Dubaj, Spojené Arabské Emiráty).

Webová stránka

6. PayMaQ

Nedostatek španělských regulačních ohledně cryptocurrencies dala mnohem jednodušší pro společnosti, jako PayMaQ a Bbank vyrábět a instalovat své vlastní Bitcoin bankomatů. Tyto dvě firmy plánují rozšířit 100 strojů po celé zemi v příštích třech měsících.

Výrobce: Umbrellab

Cena: N / A

Skutečnost: PayMaQ zahajuje dva různé Bitcoin zařízení, která bude řízena svým partnerem Bbank. První verze uživatelům umožní nakupovat Bitcoin s eur, a to výhradně za použití účtů mezi € 20 a € 500. Na druhé straně, bude druhá verze umožňují klientům nakupovat a prodávat kryptoměna.

Kde můžete najít jednu z nich? Barcelona, ​​Španělsko).

Webová stránka

7. BTM

Místní spuštění BitTeller vypustil první BTM stroj během nedávné události CoinFest.

Výrobce: BitAccess

Cena: N / A

Skutečnost: Stejně jako ostatní Bitcoin bankomatů v Kanadě, BTC umožňuje uživatelům koupit Bitcoin s fiat měny a také obrátit kryptoměna na hotovost.

Kde můžete najít jednu z nich? Winnipeg (Kanada).

Webová stránka

8. BTC-O-Matic

Tyto Bitcoin stroje vyráběné BTC-o-matic jsou plně automatizované dobíjecí bankomatů a trvat pouze několik minut nastavení. Kromě toho zařízení této společnosti jsou optimalizovány pro provoz v rámci řetězce.

Výrobce: BTC-O-MATIC

Cena: Od $ 4000 7.500 $.

Skutečnost: Společnost se v současné době vyvíjí čtyři různé bankomaty: The Flyex, DualFly a MiniFly - všechny považovány za prodejní automaty a není správně bankomatů -, stejně jako FLYMASTER, ten jediný, který provádí obousměrný provoz.

Kde můžete najít jednu z nich? Amsterdam (Nizozemí).

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Peercoin: Bitcoin beater s nízkou spotřebou energie? Infographic

Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

Kdo je Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny