8 Mysl fouká Bitcoin loupeže | Czech.Lamareschale.org

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

Nehmotné povaze kryptoměna dělá to relativně chráněny před krádeží, alespoň ve srovnání s další cenné prvky. To dělá Bitcoin, nejznámější digitální měnu všech dob, jeden z nejbezpečnějších druhů peněz venku. Nicméně, jak dobré, jak to může znít, Bitcoin také měl svůj podíl na akci na Divokém západě, protože jsme dnes ukážu.

load...

1. Linode hack

Na začátku března 2012, New Jersey-založený web a cloud hosting společnost Linode byl podezřelý z vyloupení mnoha populárních Bitcoin služeb. Chyba zabezpečení v systému zákaznické podpory byla použita k získání administrátorský přístup k serverům. Jakmile byly Linode servery napadeny, byly zaměřeny osm účtů, které se zabývají Bitcoins. Nejtěžší hit byl obchodní platforma Bitcoin, Bitcoinica. To vedlo k neoprávněnému převodu BTC z horkých peněženky, termín používaný k popisu provozní abstinenční peněženky, služeb postižených. Více než 46,600 BTC byly odcizeny!

load...

Krádež 2. Bitcoinica

Července 2012, zloděj ohrozil Bitcoinica Mt. Gox účtu, krást 40.000 BTC a také $ 40,000. Zloděj utekl s přibližně 30% šifrovacích prostředků Bitcoinica to, které by mohly náklady žadatelů o Bitcoinica dluhu.

Odcizení 3. Allinvain

Oběť byla Bitcoiner známý jako „allinvain“, rané osvojitele, který těžil nejvíce mincí, při nízkých nákladech. Nicméně, v roce 2011, když jeho krypto-štěstí získal větší hodnotu, že byl okraden a přišel o více než 25.000 BTC v hodnotě kolem $ 500,000 v té době. On spekuloval, že bezpečnostní chyba Windows mohla dovolila útočníkovi získat přístup k jeho digitální peněženky, načítání Bitcoins. Když se rozdělil historii ve fórech, někteří uživatelé vyjádřil skepsi o příběhu allinvain, ale nejvíce tomu věřil. Jeden z nich dokonce řekl, že ztratil několik Bitcoins na stejnou adresu.

load...

Krádež 4. Bitfloor

„Včera v noci, některé z našich serverů bylo ohroženo. V důsledku toho může útočník získal přístup k nešifrované zálohy peněženky klíčů (skutečné klíče žijí v zašifrované oblasti). Pomocí těchto kláves byly schopny přenést mince. Tento útok se drtivá většina mincí BitFloor se drží na ruce. V důsledku toho jsem se zastavil veškeré směnné operace“, je to, jak Roman Shtylman, zakladatel Bitfloor, oznámil hlavní loupež, která se zavřela svůj projekt v roce 2012. V té době, 24.086 BTC v hodnotě asi $ 250,000 byly ukradeny. Ačkoli Bitfloor krátce vypne po incidentu, to má protože přerušeného provozu a zavázala splácet své dluhy.

5. Bitcoinica hack

Jo, Bitcoinica byl okraden více než jednou. Tentokrát května roku 2012, Bitcoinica útočník se vloupal do Bitcoinica přes oslabenou e-mailový účet, a pokračoval zvednout 18,547 BTC z Bitcoinica horkého peněžence. Zhou Tong, zakladatel služby, objevili vstup do rackového prostoru serveru Bitcoinica prostřednictvím příliš privilegované oslabenou e-mailovou adresu. Krádež se celý obsah, zatímco žádné zálohy byly drženy.

Krádež 6. Cdecker

Údajně dlouholetý uživatel Bitcoin zjistil, že jeho osobní peněženku vyprázdněný významné částky na konci září roku 2012. V tomto případě se zloděj dostal pryč s 9,222 BTC. Vzhledem k tomu, mnohem závažnější osobní krádeží došlo v minulosti ke krádeži plynul bez větších incidentů.

7. Krádež Betcoin

Betcoin.net, webové stránky, hazardní hry a její zákazníci ztratil velké množství peněz. Tentokrát majitel trvalo stejně velký hit, protože všechny vklady a non-live skladování byly ukradeny v celkové výši 3,171 BTC. V současné době je ještě asi 2,900 BTC, které zůstávají k vrácení věřiteli.

8. Mt. Gox incidentu

V červnu roku 2011, Mt. Gox, přední BTC / USD směnárna daleko, utrpěl vážné porušení jako následkem změny vlastnictví. Administrátorský účet prodávajícího byl hacknut neznámým způsobem. Výsady byly poté zneužity k výrobě humungous množství BTC, ale žádný z mince byly podpořeny Mt. Gox. Výměna vyřešen hack návratem obchody k předchozí verzi, ale nepořádek byla již provedena. Mnoho zákazníků tvrdí, že přišli o peníze z tohoto navrácení majetku, ale Mt. Gox tvrdí, že uhradil všechny zákazníky plně k této krádeže. Stupnice Tato událost byla široce diskutován: zatímco někteří ohlásil krádež téměř 500.000 BTC vzhledem k souvisejícím účtu o vniknutí do systému, při bližším inspekce klade ztráty blíže k 2,500 BTC?.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

Sbírka 15 nejlepších Bitcoin karikatur

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

10 nejdražších položek, které můžete koupit s Bitcoins