8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins | Czech.Lamareschale.org

8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins

8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins

Jestliže asi před rokem jste mohli jen těžko najít žádnou činnost, která se stala Bitcoin, který zcela změnil. Nejen, že si můžete koupit potraviny, platit za nápoje v hospodě a fullfil vaše každodenní potřeby při velkých prodejců, jako je Walmart, nebo Target, ale můžete také starat o své zdraví s kryptoměna.

load...

Hovoříme o získání skutečného lékaře schůzku s odborníkem a placení s digitálním penězům. Podívejte se na těchto osmi inovativních lékařů a klinik, kteří se nebojí kryptoměna.

1. Nordorthopaedics Litva

Nordorthopaedics, ortopedické chirurgická klinika v litevském Vilniusu hlavním městě, se přijímá Bitcoin. Na oplátku, můžete získat nové koleno nebo artroskopické operaci.

load...

2. Vanity Cosmetic Surgery, Florida

Marnost kosmetická chirurgie je název skupiny kliniky Florida bázi, které byly přijímající platby Bitcoin pro plastickou chirurgii od listopadu.

3. My Doctor Medical Group v San Francisku

K ochraně soukromí svých klientů, Dr. Paul Abramson je soukromou praxi, volal svému doktorovi Medical Group a nachází se v San Francisku, se nyní umožňuje pacientům platit Bitcoin.

4. Profident v Polsku

Zubní ordinace a zařízení výrobce Profident, který se nachází v polském městě Kielce, již přijímá digitální peníze a má 10 procent slevu na Bitcoiners.

load...

5. Elite Body Sculpture v Beverly Hills

Elite Body Sculpture byl pravděpodobně první kosmetická chirurgie centrum se připojit k Bitcoin vesmíru, zpátky v červnu. Skupina má kliniky v Beverly Hills a Sacramento.

6. MindSci Psychiatrická v New Yorku

Dr. Pradeep Atluri je board-certifikované psychiatr, který provozuje soukromou praxi MindSci Psychiatrické, který se nachází v centru Manhattanu v New Yorku. Specializuje se na kombinované užívání léků a psychodynamické psychoterapie a přijímá Bitcoin.

7. Plodnost péče v Kalifornii

Dr. C. Terence Lee je známý plodnost specialista, který produkoval první Bitcoin dítě (na snímku), když přijal kryptoměna výměnou za léčbu neplodnosti. Praxe lékaře, jmenuje Fertility Care, se nachází ve městě Brea, Kalifornie.

8. Vetco v Albuquerque

No, tohle není zrovna pro Bitcoiners, ale pro zvířaty Bitcoiners. Veterinární klinika Vetco v Albuquerque (New Mexico), je první vet klinice ve Spojených státech, aby se aktivně přijímat Bitcoin pro veterinární služby.

Související zprávy


Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

Top 9: oblíbené drogy Bitcoiners používající Silk Road

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

Základy Dogecoin

Post Dogecoin

14 úžasných Bitcoin startupů

Post Dogecoin

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera