7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin

Již tisíce internetových prodejců, hospůdek a hotelů akceptovat Bitcoin, ale jiný sektor začíná osvojovat Všemi oblíbený kryptoměna: Non-zisky. Při pohledu na ušlechtilý důvod k podpoře? Dotaz Google je pravděpodobné, že vás ponořit do bahna mince bažení komunit - od politických anarchistů na pohyby internet pirátství. Podívejte se na sedm z více pozoruhodných společenských iniciativ, které mohou být stojí za váš hard-těžil peněz.

load...

1. Khan Academy

Bezplatná on-line akademie pro žáky touží dozvědět se cokoliv - matematika, biologie, fyziky, humanitní vědy, počítačové programování a mnoho dalšího. Poznání přichází v sérii video lekce a je testována prostřednictvím on-line cvičení. Roste do globální, vícejazyčné učení místě Khan Academy by klidně mohl změnit život milionů dětí na celém světě.

load...

2. Sean Outpost

 

Pensacola Homeless Outreach převádí Bitcoins do volného jídel v poměru 1/40 - to je 1 BTC koupi 40 jídla pro bezdomovce. Oni dokonce vám poslat fotografii každé jídlo, které váš Bitcoin koupil méně šťastným.

3. BitGive

Bitgive vyrazil shromáždit miliony dolarů v Bitcoins a podporovat charitativní projekty po celém světě. Pro tuto chvíli, zaměřovací kříž se pohybuje na zdravotní a ekologické projekty veřejných, takže pokud máte pocit, usiluje o výzkum rakoviny crowdfunding nebo udržitelný rozvoj, to charita je vaše nejlepší sázka. BitGive je provozován Bitcoin bigshots jako Patrick Murck (General Counsel nadace Bitcoin) a Stephen Pár (spoluzakladatel BitPay).

load...

4. Fr33 Aid

Tým dobrovolníků teachordinary občanům první dovednosti pomoci. Oni také radí zdravotníky o tom, jak vychovávat své okolí o první pomoci a použití CPR stroje. V poslední době se FR33Aid zvýšil pádný částku na pomoc vesnic Typhoon udeřil na Filipínách.

5. Free Software Foundation 

Je digitální svoboda něco, co milovat? Free Software Foundation je organizace, která může směrovat své nadšení (a Bitcoins) do akce. Podaří se a bojovat za volné GNU software, financovat Savannah (úložiště volných zdrojových kódů software) a ujistěte se, že škála zdarma software k dispozici on-line stále roste.

6. Seasteading Institute

Získat toto: plovoucí měst roztroušených po celém oceánu, kde lidé experimentovat s novými, více otevřených forem vládnutí. Sakra. Jedná se o dlouhodobý cíl seasteading ústavu, která již pocházejí $ 200,000 pro první fázi projektu.

7. Wikileaks

Tenhle není třeba představovat. Paypal a Mastercard už ne vypořádat s Wikileaks. Takže Bitcoins jsou záchranné lano pro leakers nepohodlných pravd.

+1. Přispějte na Filipínách Typhoon podpůrný fond

 

Bitme zakladatelé Avish Bhama a Sean Lavine udělali výzvu k akci získávat finanční prostředky pro zničených komunit na Filipínách. Nejsilnější hurikán v historii opustili nejméně 12.000 mrtvých, jak to smetla celé vesnice. Fond zvýšil více než 60 bitcoins tak daleko a je stále otevřen pro dary. Reliéf fond přímo podporuje operace na Filipínách Červeného kříže.

Seznam neziskových organizací se váže na další expanzi jak více a více lidí začít používat Bitcoins. Takže najít příčinu a udržet dávat!

Související zprávy


Post Dogecoin

12 nejdůležitějších publikací společnosti Bitcoin

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

SEC Vyšetřování horníků v GAW probíhá

Post Dogecoin

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Post Dogecoin

Zprávy se službou Gems

Post Dogecoin

Základy Dogecoin

Post Dogecoin

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

Co je DarkSend?