7 úžasných ASIC Bitcoin horníků | Czech.Lamareschale.org

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

ASIC minersare nejblíže budete někdy k peněžnímu automatu! Tyto šelmy výkonu a efektivity jsou nejoblíbenější typ těžebního zařízení právě teď a jejich popularita a poptávka zůstává stejně vysoká jako v den, kdy se objevil.

load...

Jakmile jsme dorazili přispět k aplikaci specifického integrovaného obvodu (ASIC) éře, věděli, že jsme mohli bychom se vrátit. No, nechtěli jsme se vrátit! To už ani nemůže být lepší než u ASIC čipů, technologie speciálně navržen tak, aby moje Bitcoins.

Říká se, že jeden z těchto horníků byl nedávno prodal za $ 20,000 USD na eBay. Skutečný? Nevíme. Ot může být jen drby, ale pravdou je, že ASIC horníci jsou třešničkou na dortu. Dnes ASIC znamená, podnikání a zisk, a my jsme tady, aby vám ukázat některé z nejlepších horníků venku.

load...

1. Butterfly Lab BitForce 500 GH / s těžební plošinu

S úžasnou 500 gigahashes za sekundu účinnosti tohoto ASIC těžební plošinu od Butterfly Labs byl nejprve viděn pracovat v červnu.

2. Bitforce SC 60 Bitcoin horník

Nový Single Bitforce SC (Super Computer) mohou produkovat 60 gigahashes za sekundu, konzumovat kolem 270W, zatímco běží na vrcholu své rychlosti.

3. Avalon V1

Tento modulární systém s ASIC procesory byl první ASIC Bitcoin důlní kovové dopravovalo které BitSynCom LCC. Avalon V1 deska má čtyři hashovací jednotky, které by představovaly přibližně 89 gigahashes za sekundu.

load...

4. Z 5 GH / s důlní kovové ASIC Bitcoin

To ASIC těžební plošinu vytvořil motýlích Labs chvíli trvalo, které má být dodáno, ale jakmile se to konečně přišel se ukázalo být dobrou investicí. Tento developer jednotka může dosáhnout 5 gigahashes za sekundu.

5. Rychle Hash-onu 256 GH / s Modul

Tato těžební plošinu, vyvinutý Active Mining Corporation, bude jedním z nejrychlejších koní v závodě s 256 gigahashes za sekundu. Výrobce ji nazývá „nejrychlejší Bitcoin Minnig Chip“.

6. KnCMiner

Tvůrci tohoto KnCMiner jdou s slibující 28 nm ASIC design v této těžební plošinu, nazvaný Projekt Jupiter. Stroj může jít až na 400 gigahashes za sekundu.

7. ASICMiner USB Block Erupter

To ASIC horník nemusí být silný jako jeho „bratři“, ale to má co jiní dělají ne: je to přenosné. Podívejte se na naše infographic o této těžební zařízení.

Související zprávy


Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

Zprávy se službou Gems

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

Za scénami v BetMoose

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

Monero Přehled