6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta | Czech.Lamareschale.org

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

Potraviny, oblečení, domy... Můžete si koupit téměř vše, co se Bitcoin teď, dokonce i auta. Ano, auta! A nemluvíme o malé hračky můžete sbírat, mluvíme o skutečných vozů.

Podívejte se na tento seznam šťastných Bitcoiners který použil svou digitální peníze koupit novou jízdu a také prodejců nebo virtuálních platforem, které akceptují kryptoměna pro svá vozidla.

load...

1. Tesla a Lamborghini v Orange Country

Lamborghini obchodní zastoupení, která se nachází v Orange County (stát Kalifornie), nedávno prodal své první auto Bitcoin: Tesla Model SFOR 91,4 BTC v hodnotě kolem 103.000 $. Druhý prodej uživateli Bitcoin byl také zpracovávány.

2. Ford v Dallasu

load...

Sama Pack Five Star Forddealership v Dallasu je nyní přijímá Bitcoin nových automobilů, ale také Ford ověřené a non certifikované pre-vlastnil vozidla.

3. Různé značky na Bitcar

To 2007 Dodge Charger SRT8 může být váš za 260 BTC a máte jen k návštěvě platformu Bitcar jej získat. Na stránkách shromažďuje desítky různých vozidel, to vše výměnou za kryptoměna.

4. Tomcar v Melbourne

Australská Tomcar, all-terénní vozidlo prodejce se sídlem v Melbourne, prodává své vozy pro Bitcoin od začátku listopadu.

5. Spousta luxusních značek na BitPremier.com

load...

Tyto BitPremier.comhas místě prodává luxus a klasická auta na spousty BTC na chvíli. Zde najdete Ferrari, Bentleys a dokonce i to Hennessey Venom GT, pro low-cost cenu 1,769.99 BTC.

6. Chrysler, Dodge, Jeep a Ram v Kansasu

Overland Park Jeep Dodge Ram Chrysler obchodní zastoupení v Overland Park, Kansas, nedávno oznámil, že se nyní přijímá Bitcoin.7 pohlednic Bitcoin, které můžete poslat svým kolegům BitcoinersVíme, že to zní trochu podivné myšlenky, že lidé, kteří používají a podporují digitální peníze by mohly být zájem o zasílání pohlednic prostřednictvím tradičních poštovních služeb, ale to je vlastně originál, jak to udělat v těchto dnech. Zde je seznam úžasných Bitcoin pohlednic!

Den Bitcoin karty 1. Otcova


7 Myšlenky slavných lidí o BitcoinoviBitcoin je celosvětovým fenoménem a nikoliv evencelebrities a slavný personalitiescan uniknout kryptoměna vlnu. Pojďme zjistit, co některé velmi slavní lidé říkají o naší oblíbené digitální mince.

Al Gore

„Je-li Bitcoin měna převedena z měny v hotovosti, které rozhraní má i nadále za určitých právních záruk. Myslím, že skutečnost, že v rámci Bitcoin vesmíru algoritmus nahradí funkce [vláda] je vlastně docela v pohodě,“ řekl bývalý vice -president Spojených států.

Ashton Kutcher

Opravdová kryptoměna milenec a investor, slavný herec řekl na TechCrunch Disrupt konferenci, že „Bitcoin revoluce se koná“.

Drew Carey

Americký herec je fanoušek Bitcoin. Prozradil, že když twitted zpět v dubnu: „Jen se snažil koupit snídani s Bitcoins odmítl.“.

Bill Gates

„Někdo, kdo má zájem o financování může pomoci řídit inovace, jako jsou digitální měně, které snižují transakční náklady tak, aby chudí lidé mohou půjčit na pět procent ročně namísto 15 procent,“ uvedl Microsoft zakladatel.

Roseanne Bar

„Nechte úzkými chodbami. Nechat všechny omezené myšlení. Sen snů básníků a piráty. Ahoy mi mateys! YE R rovnou‘ Bitcoin B BORN“, americká herečka a komik napsal na Twitteru.

Jim Cramer

Hostitel CNBC investorské show „Mad Money“ neví, co jiného dělat „? Podpořil jsem Bitcoin v The Good Wife, co víc si můžete přát“, on twitted.

Jeffrey Tucker

Výkonný redaktor faire laissez Knihy řekl před chvílí, že „Bitcoin dělá dolar vypadat jako dinosaurus“. Během konference, Jeffrey Tucker dodal, že Bitcoin „Byl to skvělý inovace (...), což je měna v digitálním věku“ a „nejlepší věc je, že vlády nejsou zapojeny, že byl vytvořen trh sám (...), je to brilantní".

Přes coindesk.comand thebitcointrader.com

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

10 Futuristické nebo mimo běžné projekty, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

10 úžasných Bitcoin triček a doplňků

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

Co je DarkSend?

Post Dogecoin

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins