14 úžasných Bitcoin startupů | Czech.Lamareschale.org

14 úžasných Bitcoin startupů

14 úžasných Bitcoin startupů

Bitcoin vliv a moc, je zcela zřejmé, na celém světě s narozením několika nových podnikatelů a firem, že každý den se rozhodnou přijmout kryptoměna.

Vítejte v obchodním světě Bitcoin, kde podniky vzejít pouze z důvodu existence této úžasné nové technologie. Zde je seznam 14 úžasných začínajících od velmi odlišný fieldsof virtuální měny vesmíru.

1. TruCoin Technologies

Tato platforma umožňuje obchodovat Bitcoin přes několik výměn při použití pouze jednu službu. „Jsme přesvědčeni, že autonomní jedinci jsou v nejlepší pozici, aby rozhodly, kdy jejich vlastní příjmy a majetek by měl být nasazen“, si můžete přečíst na webových stránkách TruCoin je.

2. Mt. Gox

I když to jde přes mnoho problémů v poslední době, Mt. Gox je stále výměna Bitcoin, která provozuje největší počet transakcí.

3. Alydian

Spouštěcí Alydian, který je podporován podnikatelského inkubátoru Bitcoin Coinlab, „je převrat Bitcoin průmyslu těžby firmě měřítku“.

4. Motýl Labs

Motýl Labsproduces několik důlních zařízení, mezi jinými aplikacemi. Firma se zabývá určitým zpožděním v přepravě svých předem objednané a dlouho očekávaný zařízení.

5. Bitpay

BitPaywas založena v květnu 2011 a dnes je vedoucí procesor v platební oblasti Bitcoin. „Naším cílem je, aby Bitcoin každého obchodníka je oblíbený způsob platby“, tvrdí společnost.

6. Coinbase

Startup sídlem v San Francisku vytvořený mezinárodní digitální peněženku, která vám umožní bezpečně používat, nakupovat a přijímám Bitcoin. Posláním Coinbase je zajistit, aby kryptoměna snadné používat po celém světě.

7. BitInstant

BitInstant je také prochází špatný čas: je to v současné době nefunguje v důsledku velkého procesu modernizace a je obviněn z trestných činů, jako je bezdůvodné obohacení. Tři uživatelé nedávno podal žalobu proti společnosti. Hlavním cílem Spouštěcí je poskytovat rychlé převody peněžních prostředků mezi a do výměn Bitcoin.

8. Coinsetter

Tato obchodní platforma Bitcoin dělá životy forex obchodníků jednodušší. Coinsetter sama sebe popisuje jako „spolehlivé a uživatelsky přívětivé platformy“.

9. Tradehill

Tradehill Prime tvrdí, že je „bezpečná a spolehlivá virtuální měna obchodování řešení pro profesionální investory, podniky a vlády“. Tato služba se týká jednotlivců a organizací, kteří chtějí vyměnit $ 10,000 nebo více.

10. BTCe

0

Tento Bulgaria bázi výměnu kryptoměna umožňuje uživatelům obchodovat Bitcoins, Litecoins a Namecoins pro americký dolar, euro a rublů.

11. Bitcoin Magazine

1

Bitcoin Magazinewants být „nejpřesnější a up-to-date zdrojem informací, zprávy a komentáře o Bitcoin a krypto-měny“. V současné době časopis dosahuje stovky tisíc čtenářů měsíčně.

12. BTC Jam

2

BTC Jamis peer to peer Bitcoin půjčování sítí, kde „mohou investoři vydělat vyšší výnosy a dlužníků mohou vybrat sazby, které si mohou dovolit.“

13. Gliph

3

Gliphwas nedávno vystupoval v 99Bitcoins, protože společnost poskytuje službu, která kombinuje komunikační a Bitcoin transakce.

14. BtcTrip

Ze všech obchodníků, kteří se zabývají a přijímají Bitcoin, BtcTripis zvláštní. Tato platforma poskytuje příležitost k nákupu letenek s kryptoměna a nové služby jsou již brzy.

Související zprávy


Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

10 Futuristické nebo mimo běžné projekty, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

15 Místa, kde si můžete koupit pivo s Bitcoins

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

Základy Dogecoin

Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

Co je DarkSend?