13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Bitcoin může být decentralizovaný a prostředky anonymity pro mnoho uživatelů. Nicméně, pro mnoho z nich je také něco, co lidi spojuje. Po celém světě, jsou nadšenci kryptoměna se spojili k vytvoření místní Bitcoin meetup groupsthat, čas od času, organizovat úžasné události. Podívejte se na některé z nejaktivnějších skupin níže!

1. Izrael

Tel Aviv Bitcoin Meetup Grouphas 483 členů a již zorganizoval osm předešlých událostí. Je tu ještě jedna další jsou na cestě, která je naplánována na 15. Srpna, v 19:00. To se stane v Electra věž, 98 Yigal Alon.

2. Tokyo

Tokio Bitcoin Meetup Group, v Japonsku, vznikla již v roce 2011, který podporuje 21 Meetups předtím. Má 119 členů a naprogramované události ze dne 6. Září od 19:30, v Nishimura Ovocný salon (Shibuya-ku Udagawacho 22-2 2F, Tokyo).

3. Washington DC

Washington DC Bitcoin Meetup Group, ve Spojených státech, má 118 Bitcoiners a 33 předešlé akce organizované v minulosti. Příští setkání se bude dít na Northside sociální (3211 Wilson Blvd, Arlington, VA), 6. Srpna od 19:00.

4. London

I když v Londýně Bitcoin meetup Grouphas žádná událost naplánované tým nedávno uspořádala setkání na konci července. S 394 členů a 17 předchozích akcí, to je jednoznačně jedním z nejaktivnějších skupin v Bitcoin vesmíru.

5. Toronto

Toronto Bitcoin Meetup Groupis téměř dosahuje významnou značku: tým brzy organizovat své desáté koná setkání dne 7. Srpna v 19:00 v Charlotte pokoje (19 Charlotte Street, Toronto, ON). Existují 173 Bitcoin nadšenci v této skupině.

6. Miami

Miami International Bitcoincommunity má 83 členů, kteří se shromáždili sedmkrát dříve. Tato skupina byla vytvořena loni v únoru.

7. Švýcarsko

The New Point - v Kasernenstrasse 77, Zürich - bude hostit příští koná setkání organizované skupiny Švýcarsko Bitcoin, která má 73 členů. Po šesti úspěšných akcí, další se děje na 6. Srpna, v 18:30.

8. New York City

New York má jeden z nejaktivnějších Bitcoin meetup skupin na světě. Bitcoin NYC, která má 463 „Satoshi Cyber ​​apoštoly“, podporuje diskusi o kryptoměna každý čtvrtek v 18:00.

9. Silicon Valley

Silicon Valley Bitcoin Usersgroup v Kalifornii (USA), byl asi od roku 2011 a má 161 členů. Tato skupina již uspořádala 14 Předchozí Meetups.

10. India

0

Hlavní skupina Indie Bitcoin je rozdělena do dvou menších skupin meetup: Bangalore a Ahmedabad. Dohromady mají 193 členů a 26 akcí pořádaných v minulosti.

11. Argentina

1

Meetup Fundación Bitcoin Argentinais rozhodně jedním z největších crypto skupin kolem: mají 460 Bitcoiners a devět předchozí zkušenosti týkající se jejich kalendáře. Jejich další meetup dojde 15. Srpna, v 19:30, v Duarte (Godoy Cruz 1725, Buenos Aires).

12. San Francisco

2

San Francisco je jedním z nejaktivnějších Bitcoin městech již od počátku kryptoměna vlny. To je důvod, proč jejich meetup skupinu s názvem San Francisco Bitcoin Socialhas 406 členů a pořádá 16 akcí. K dispozici je také meetup na obzoru: stane se 27. Srpna v 19:00, v místě, které je exkluzivně pro členy.

13. Budapest

3

Bitcoin Budapestgroup, v Maďarsku, má 206 členů, i když to má jen uspořádala jednu předchozí události tak daleko, pravděpodobně proto, že je to v poslední době skupina založená v květnu tohoto roku.

Související zprávy


Post Dogecoin

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

Top 25 webových stránek Bitcoin a Crypto Forex po celém světě