5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích | Czech.Lamareschale.org

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Srpna 24th2009 jsem dostal e-mail od Amazonu, tady jsou její zdůrazňuje:

Našli jsme vaše přidružené odkazy zobrazují jako sponzorované odkazy ve vyhledávačích pod pojmem „Kindle“ a variace tohoto termínu. Tato činnost je zakázán, pokud jde o provozní dohody o...... Můžeme zadržet jakékoli postoupení poplatků... Žádáme také, že budete mít preventivní opatření, jako je například přidání vlastnických podmínky Amazon vašich vylučujících klíčových slov. Kromě toho, nebudete dostávat platby za postoupení poplatků získaných prostřednictvím použití těchto klíčových slov.

load...

V tomto okamžiku jsem byl skoro jeden rok do on-line marketingu, a to byl můj první velký úspěch v affiliate marketing. To byla moje první splátka má být přijat z Amazonu a já investovala do PPC marketingu, aby se tam dostat, tady jsou mé výdaje za 3 měsíce jsem se aktivně propagaci svých webových stránek.
Adwords kampaň ve Vyhledávací síti:

load...

Adwords kampaň v reklamní síti (v té době to bylo voláno „obsahová síť“):

Přidat další $ 2K od Yahoo a Bing a dostanete kolem 12K $ v nákladech PPC. Moje výplata měla být jen o něco více než $ 21K, takže jsem se cítil jsem byl na vzestupu. Celou tu dobu tam byl hlas v zadní části mé hlavě, že se bál, že jsem utrácet peníze a stále nedostávají zaplaceno (Amazon zaplatí 60 + dní poté, co jste provedli prodej).

Neměl jsem ponětí, co byl e-mail s odkazem na. Jsem si důkladně přečetl TOS z přidruženého programu, a věděl, že nemohu ucházet o slušnost hlediska, tak jsem to neudělal. Můj jediný odhad byl, že KWS ve volné shodě mohla spouští reklamy s těmito podmínkami. Takže pokud například, nabídku jsem „přezkoumání ebook reader“ KW „amazonka ebook reader přezkum“ by také vychovávat své reklamy.

load...

Chcete-li dlouhý příběh krátký, zkoušel jsem všechno možné, aby to vyřešit (e-maily, Skype volání, posílání zpráv KW ukázat, co jsem se uchází o), ale nakonec jsem obdržel následující odpověď:

Zkontrolovali jsme historii účtu znovu a potvrdil, že vaše reklamy se zobrazují na Yahoo.com pro vyhledávání pomocí klíčových slov „kindle čtecího zařízení“, „Kindle recenze“, „Kindle knihy čtenář“, „Kindle názory“ a „Kindle eBook“ od 19. Června do 21. Července 2009...

I když chápu, že nesouhlasíte s tímto rozhodnutím, je to konečná vychází z několika hodnocení historie účtu. Jakékoli další zprávy ohledně tohoto problému bude neobdrží odpověď.

Byl jsem vyděšený. Strávil jsem téměř všechny své úspory v době, kdy na toto téma, a teď, a to nejen nebudu dostat zaplaceno, také dlužím peníze na lidi, které jsem si vypůjčil od aby se investovat do svých různých marketingových kampaní.

Na konci okolo 2 / 3of byla zaplacená částka pro mě, tak jsem udělal snad jen o něco více než 1k $ v následujících 3 měsíců. Tento incident byl jen jeden z mnoha jsem měl v 5 letech jsem byl affiliate marketingu. Každá událost mě učí cennou lekci o tom, jak diverzifikovat riziko spojené s tímto povolání, a to je to, co bych chtěl dnes s vámi podělit.

EReader Central tehdy:

EReader Central po několika designovými prvky:

  

Pravidlo # 1 - Otestujte každý partnerský program před investováním úsilí na její propagaci.

Dnes, když jsem si vybrat partnerský program pro práci s I vždy vyzkoušet si to jako první. Význam I investovat malé množství, jak je to možné vyzkoušet následující věci:

  • Zprávy přicházejí přesně (v podstatě, že kliknutí jsou zobrazeny)
  • Konverze jsou registrovány a tam je rozumná míra konverze
  • Platby jsou splněny včas

To znamená, že předtím, než začnu opravdu dostat se do práce s podporou určitého produktu budu mít alespoň 2-4 týdny testování to. A protože mé incidentu Amazonie jsem nikdy předtím dostávají zaplaceno poprvé investovat své vlastní peníze. Je to vždycky bolestivé čas pro společnost (i Amazon) vzít peníze z vlastní kapsy, a tak chci vidět, že jsou dobré pro něj.

Pravidlo # 2 - Nikdy se spoléhají těžce na jednoho dodavatele

Když jsem byla podpora čtečky eknih asi 92% mých zisky přicházely od Amazonu. To je důvod, proč jsem byl zcela rozdrcen, když se to stalo. Dnes, jakmile jsem vyzkoušet affiliate program a vidím, že to funguje, jsem okamžitě začít hledat jiný s podobným produktem, takže můžu diverzifikovat svou riziko.

Například dnes jsem podporu několika Forex firem. Takže i když jsem si asi měli vyšší zisk, tím, že podporuje jen jednu společnost, aktivně jsem se rozhodla podpořit dvě, i když jeden z nich je méně výhodné. Tak jsem vždy vliv vyjednávat podmínky a co je důležitější, že nejsem příliš spolehlivá na žádném z nich.

Pravidlo # 3 - Nikdy spoléhají těžce na jednom produktu

Kdykoli budete prodávat výrobek s někým cílíte specifický persona. V mém případě to byl bohatý, tech důvtipný staří chlápci (kupodivu většina mých zákazníků bylo 50-60 let). A pokud víte, persona, víte, jaké další výrobky, které máte zájem.

Například, mohl bych snadno nabízeny také několik různých tablet, které vyšly v té době. Už jsem již uvedl, že je třeba diverzifikovat riskujete? To neznamená, že musíte přijít o zaměření a podepsat až 10 různých affiliate programy, ale jak uvedl generální Tolwin Wing Commander 4 „Cena svobody je věčná ostražitost“.

Pravidlo # 4 - Vybudovat dobré vztahy s váš partnerský manažer

Affiliate programy, které mají specializované přidružené manažery mě v klidu. To obvykle znamená, že společnost respektuje její pobočku a že budu mít s někým promluvit, když jsem ji potřebují. Také je důležité, aby se všiml váš partnerský manažer, takže bude vědět, aby vás odpověď, když budete potřebovat.

To, co jsem obvykle dělat, když se zaregistrujete na programu je poslat e-mail na můj partnerský manažer s krátkým úvodem o sobě a některé otázky týkající se programu, který má ukázat, že mám na mysli podnikání. To vám také pomůže dále po silnici, když je čas, aby uzavřela své podmínky.

Pravidlo # 5 - vždy používat několik zdrojů návštěvnosti

Tenhle jsem se naučil to od incidentu Amazon, nýbrž z jiného projektu. Vidím příliš mnoho poboček, které jsou zaměřeny pouze na SEO nebo PPC nebo seznamu budovy. Opět platí, že budete muset diverzifikovat riziko, a je-li to znamená dostat špinavý a učení trochu sociální marketing, nebo obsahu na trh, pak je to prostě něco, co budete muset udělat.

Na poslední aktualizace algoritmu Google jsem utrpěl masivní úder mého SEO provozu (ztratil kolem 2/3 něj), a to mě dostal přijít na různé způsoby, jak můžu přivést provoz na mých webových stránkách, než SEO (ale všichni o tom v jiném příspěvku).

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

12 nejdůležitějších publikací společnosti Bitcoin

Post Dogecoin

Co je DarkSend?

Post Dogecoin

18 úžasných Bitcoin Memes

Post Dogecoin

Monero Přehled

Post Dogecoin

Tisková zpráva: Společnost Trucoin oznamuje rozpuštění partnerství s NCC a finančním úřadem Presto spolu s plány na oficiální zahájení, které téměř čtyřnásobí pokrytí starého partnerství USA

Post Dogecoin

Bitcoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

BTC pro nováčky: porozumění Bitcoinům a jak je vydělat Infographic

Post Dogecoin

Top 9: oblíbené drogy Bitcoiners používající Silk Road