Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014 | Czech.Lamareschale.org

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

 Upozornění: Toto je tisková zpráva podmínky mince Brief by BitcoinExpo 2014.

BitcoinExpo 2014

BitcoinExpo 2014is setkání náboj vznikající síle rostoucí Číně a západní tradice a inovace v oblasti technologií.

load...

Organizátoři evropského Bitcoin Expothat Central se konala ve Vídni na konci května již prokázala, že mají velkou schopnost globálně spojit lidi v Bitcoin průmyslu. Oni vytvořili velmi přátelské a neformální atmosféru, která vyústila jako přidanou hodnotu a pomáhal vytvářet a podporovat nové podnikatelské projekty v průmyslu. To jsou jen některé z mnoha pozitivních dopadů. Organizátoři slíbili, že BitcoinExpo 2014will být ještě lepší, a přesto se liší od ostatních konferencí. Čína je největším trhem s nejvyššími objemy burzovních, největšího výrobce horníků a dominuje i v mnoha dalších oblastech. Pak je tu západní část světa, která na druhou stranu nabízí největší osobnosti. BitcoinExpo 2014will kombinovat obě tyto jedinečné vlastnosti Východu a Západu.

load...

Shanghai Expo bude rozdíl

BitcoinExpo 2014will být třídenní akce, která začne v pátek září 19thwith party. „Bude to nejlepší příležitost pro vytváření sítí, budování vztahů a také pomůže všichni účastníci těšit na celou akci více než kterákoli jiná,“ říká hlavní manažerka akce Andrej Šebesta a dochází k závěru, „že to bude velká šance seznámit a poznat Chinese kultuře lépe“. Sobota začne s oběma konference a veletrhu. Po otevření plenárního zasedání a oficiální zahájení, účastníci nyní velmi inspirativní projevy pokrývají téměř každý aspekt a nejaktuálnější témata datum, které budou předloženy místními odborníky, jakož i ty z ostatních částí světa. Druhou nezbytnou součástí akce je výstava byli všichni mohou těšit prezentaci zcela nových nebo velmi inovativních produktů a služeb a mluvit s mnoha zajímavými zástupci firem. Takže když se chcete připojit a mít šanci na splnění nejrespektovanějších obchodních zástupců, nebo jen chtějí mít spolehlivé informace o obci čínského Bitcoin z jejich velmi dobře uznávaných členů a ještě mnohem více, koupit si vstupenky nyní pro Earlybird ceny zde.

load...

Kdo, kdy a kolik?

Enrepreneurs, investoři, Startups, právníci, poradci, nadšenci, studenti a všichni ostatní je vítána.

Konference se bude konat v Šanghaji na 19-21 září 2014.

Máte čas až do 8. Srpna koupit ranní ptáče 2 denní plnou vstupenku pouze 169EUR / RMB 1488 nebo VIP třídenní jízdenku na POUZE 299 EUR / RMB 2588.

BitcoinExpo 2014will nemusí být jen jedna z největších Bitcoin příhod, ale jeden z nejvíce přístupné ze všech událostí s velkým nabídnout celé šifrovací komunity, tak neváhejte, připojit a pomoci růst komunity po celém světě. Bitcoin Expo 2014will konat v Šanghaji v září 19-21, 2014.

Související zprávy


Post Dogecoin

Co je DarkSend?

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

10 úžasných Bitcoin triček a doplňků

Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

18 úžasných Bitcoin Memes

Post Dogecoin

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny