Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma | Czech.Lamareschale.org

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma

Jedním z nejunikátnějších aspektů Bitcoin je, že jej lze generovat prostřednictvím procesu těžby, což je něco, co někdo s počítačem se dá dělat. To je na rozdíl od měny rozkazu, který lze vytisknout pouze vláda. To dělá Bitcoin poněkud podobné zlata a jiných drahých kovů, protože mohou být těženy, nikoliv vytištěné na vyžádání. Bitcoin mining je daleko odlišná od těžby zdrojů z Země nicméně. Namísto toho se jedná počítač řešení složitých rovnic. Rovnice řešené při těžbě Bitcoin jsou kryptografické hash funkce, které jsou obvykle označovány jako hash.

load...

Proč je Bitcoin Mining důležité?

Těžba je důležitá, neboť potvrzuje transakce a zajišťuje blockchain. Bez výtěžek Bitcoin transakce by nikdy neměla být potvrzena a Bitcoin by se stal nepoužitelným. Blockchain je seznam všech transakcí v Bitcoin historii, a to se skládá z bloků, které jsou skupiny transakcí ze zhruba ve stejnou dobu. K dispozici je v průměru o novém Bitcoin bloku každých 10 minut, ale to může značně lišit od několika sekund mezi bloky do několika hodin.

load...

Při těžbě počítač zapne všechna data z posledního bloku transakcí do hash, který je mnohem menší než původní data o transakcích a se skládá z komplexní řady písmen a číslic.

Bylo by poměrně snadno vyřešit Bitcoin hashe pokud soustružení seznam operací, do hash byl jediným požadavkem, ale Bitcoin protokol dělá to těžší díky které vyžadují řetězec nul v hash. Dále jen ‚nonce‘ proměnná se používá k získání požadované řetězec nul, a to trvá mnoho iterací získat správné hash formátu.

Pokaždé, když se počítač dostane chybně formátovaný hash nonce proměnná se změnila a počítač se pokusí znovu. Obecně to trvá miliardy iterací s cílem nalézt správnou Bitcoin bloku hash. Změna ani 1 písmeno v transakčních dat vede k úplně jiný hash, aby více transakcí jsou přidány do bloku správné hash se neustále mění. 
Nakonec bude počítač najít správný hash, a to se nazývá najít blok. Po nalezení správné hash blok může být přidána do blockchain a všechny transakce v tomto bloku jsou potvrzeny. A blok odměny je odměněn k počítači, který řeší blok, který je v současné době 12,5 Bitcoins. Jedná se o částku 1800 Bitcoins generovaných za den přes dobývání, nebo $ 1,2 milionu. Jasně Bitcoin mining může být docela lukrativní, a samozřejmě stovky milionů dolarů byly investovány do těžby Bitcoin.

load...

Jak mohu začít dolování Bitcoins?

Existuje mnoho druhů Bitcoin těžební hardwaru. Je možné těžit Bitcoin na některý computerusing centrální procesorové jednotky (CPU). Nicméně vaše hash sazba bude na pořadí MH / S (milióny hash za sekundu), který je nekonečně malý hash rychlost na světě Bitcoin. To by trvalo miliony let najít blok s hashrate v MH / s rozsahem.

V dalším kroku se z používání CPU používá pro zpracování grafiky jednotku počítače (GPU). Nejrychlejší GPU v existenci mohou těžit Bitcoin kolem 1 GH / S (miliardy hash za sekundu). To by trvalo tisíce let najít Bitcoin blok však při těžbě na 1 GH / s. I když budete mít silný 1 th / ů (biliony hash za sekundu) těžební plošinu, která stojí nejméně 1000 dolarů, bude trvat několik let, než najít blok.

Řešením je spojující těžební bazén, což je síť horníků, které spojují své těžební výkon s cílem nalézt bloky. Největší důlní Bitcoin bazénů bazén Ghash.ioand rozbředlý sníh je. Když si moje na bazén získáte podíl na bloku odměnu úměrnou množství hash jste vyřešili, a na velké bazény, jako je ghash.io můžete získat kus bloku každou hodinu nebo méně. Těžební Bitcoin sám stává proveditelné pouze tehdy, pokud máte 1 PH / s (1 kvadrilion hashes za sekundu) nebo více, v 1 PH / s trvá průměrně 20 hodin najít blok a v současné době nejsou k dispozici žádné horníků s takovou hash rychlostí,
I přesto, že těžba Bitcoin s CPU / GPU v počítači je to možné, a vy byste vydělat nějaké Bitcoin, se stal zastaralý způsob důlních lety. Při těžbě na 1 GH / s v kaluži můžete vydělat někde mezi 0.00001-0.00005 Bitcoin denně v hodnotě přibližně 1 cent. Náklady na elektřinu daleko vyšší než 1 cent za den při těžbě Bitcoin s GPU.

Tak to prostě nevyplatí těžit Bitcoin s CPU nebo GPU. V současné době je jediný způsob, jak se ziskem mine Bitcoin je použít integrovaný obvod pro konkrétní aplikaci (ASIC), což je stroj byl vyvinut speciálně pro těžbu Bitcoin. Nejslabší ASIC mají hashrates od 1-3 GH / s, jsou velikost vašeho palce a může být zapojen do USB portu. Obecně tyto náklady kolem $ 20, což je cenově dostupné pro každého, kdo chce dostat do těžby Bitcoin. Tyto malé ASICS jsou však nerentabilní, to bude trvat i déle než rok vydělat $ počet 20 a vy původně strávený na ASIC, a tento odhad ani účet za náklady na elektrickou energii.
Vážné Bitcoin horníci potřebují mnohem silnější ASIC, aby běžel ziskový těžební operace. Tyto ASIC se obvykle nazývají důlní stroje, a jsou složeny z ASIC čipů, systém elektrického napájení, a chladicím systémem. Nejmenší ASIC těžební plošiny běžet na 10 GH / sa stojí asi 50 $. A 10 GH / s horník generuje 0,0003 Bitcoin denně, zhruba 20 centů, takže to bude trvat asi rok zlomit dokonce s 10 GH / s plošinu.

Aby bylo skutečné zisky při těžbě Bitcoin musíte si koupit mnohem větší plošinu, protože cena za hashrate klesne tím větší je souprava je. Náklady na 1 th / s těžební plošinu Bitcoin mezi $ 200 až $ 500 a bude generovat 0,05 Bitcoin (30 dolarů) měsíčně. To znamená, že 1 th / s těžební plošinu zlomí iv 7-15 měsíců, ale to nebere v úvahu statný náklady na elektřinu. Po přestávce dokonce svědčí byste provést několik set dolarů ročně zisku s 1 TH / s těžební plošiny.
Bohužel těžebních plošin nezůstávají ziskové navždy. Obtížnost těžební Bitcoin se rychle zvyšuje. Vzhledem k tomu, říjen 2013 Bitcoin mining potíže se zvýšil ze 150 milionů na 18 miliard, což je nárůst o 12,000%. Tento nárůst obtížnosti znamená, že vydělávají méně Bitcoin za GH / s s každým dalším měsícem. 1-2 let od teď ještě 10 TH / s těžební plošiny už nebude ziskový, a náklady na elektrickou energii bude pravděpodobně vyšší než příjmy z těžby Bitcoin.

Tak, aby se spustit ziskový dolování Bitcoin operaci, kterou je třeba neustále kupovat nové a pokročilejší těžebních plošin se svými zisky. Mnoho vážných Bitcoin horníků nákup nových těžebních plošin každý měsíc. Teoreticky se můžete obrátit na těžební operace 1 plošinu do plnohodnotného Bitcoin těžební farmě během několika let, pokud začnete s výkonnou pískovou plošinu a reinvestovat zisky do nových strojů.

Tam je Jednodušší způsob, jak začít dolování Bitcoins?

Dalším způsobem, jak vytěžit Bitcoin je prostřednictvím nákupu těžebních smluv na cloud těžební internetových stránkách. Nejpopulárnější Bitcoin cloud mining site je Genesis Mining. Když si koupíte těžebních smluv o vás okamžitě začít přijímat Bitcoin výplaty, a smlouva těžba netrvá věčně. Jedna z námitek hornické činnosti cloud je, že vám účtovat poplatky za elektřinu a údržbu hardwaru, a tyto poplatky pohlcují asi 30% svých zisků těžby zpočátku.

Osobně si myslím, že většina, pokud je třeba se vyhnout ne všechny těžební lokality oblačnosti. Důvodem je, že 99% z nich jsou jen Ponziho schéma a zbytek prostě nebude dostatečně rentabilní.

Co je nejziskovější způsob, jak Mine Bitcoins?

Bitcoin mining obtíže se rychle zvyšuje, což znamená, dostanete méně Bitcoin na hash rychlosti s každým dalším měsícem, zatímco náklady na elektrickou energii a údržbu zůstávají stejné. Obecně Bitcoin těžební plošiny zastarávají 6-12 měsíců po jejich koupi. Je velmi důležité, aby reinvestovat zisky do nové těžební zařízení, pokud chcete, aby vaše důlní provoz Bitcoin provozovat dlouhodobě, a to je obyčejné pro horníky na nákup nového zařízení každý měsíc. V rychle se měnícím světě Bitcoin těžba, že jediný způsob, jak získat podíl těchto zisků je koupit nejnovější a nejvýkonnější těžební Bitcoin technologie.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

13 Firmy, které doufáme, že přijmou Bitcoin (docela prosím?)

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin kohoutky

Post Dogecoin

Tisková zpráva: Společnost Trucoin oznamuje rozpuštění partnerství s NCC a finančním úřadem Presto spolu s plány na oficiální zahájení, které téměř čtyřnásobí pokrytí starého partnerství USA

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

Liberté Mining se pokouší něco jiného

Post Dogecoin

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

10 nejdražších položek, které můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Monero Přehled

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency