Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm | Czech.Lamareschale.org

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Viděli jsme některé zajímavé nápady a koncepty založené na blockchain technologií během posledních několika měsíců a spousta lidí byly mluvit o videohry a blockchain technologií.

load...

Tento týden Mark Kern, který byl klíčový zakládajícím členem v Red5 Studios a byl jedním z původních vedoucích developerů na World of Warcraft, oznámila svůj nejnovější herní podnik MEK-Entertainmentand Oculus VR hra, která bude integrovat blockchain technologie.

Indie game developer pracoval v utajení na novém herním vesmíru, který bude poháněn modding komunity, který byl postaven pro Oculus Rift od základů, a integrován s blockchain technologií podobnou Bitcoin k moci svůj přehrávač řízené ekonomiky.

load...

Hra je k dispozici retro 8-bit a SNES inspirovaný umělecký styl poháněný MEK Entertainment nové ray-tracing, voxelů grafický engine. Herní multivesmíru bude obsahovat obrovské procesní krajiny a uživatelských scriptable servery.

Kern se připojilo několik dalších hra profesionálů, včetně bývalých klíčových vývojářů z Oculus Rift, ID Software, Red 5 Studios, Activision-Blizzard a Chucklefish, jakož i odborníci z nastupující krypto-měny průmyslu.

Mince Oheň byl schopen zachytit Marka z těžkého vývoje, aby mluvil s ním o nové hře a co přinese budoucnost pro blockchain technologií s hrami.

Mike: Hra koncepty vypadají opravdu cool. Co vás vyzváni k vytvoření 8bitových her pro tuto výkonnou platformu?

load...

Mark: Dobře, 8-bit je více marketingových frází vykouzlit pocit retro hry, které jsme chtěli dostat přes hráče. Motor je vlastně velmi silný „micro-voxel“ ray-dohledat motor, který běží na velmi vysoký počet snímků, které jsou nezbytné pro VR iluze. Můžeme zobrazit 4096 mikro-voxely pro každého tradiční velikosti voxelu ve hře jako Minecraft.

Ale abych odpověděl na otázku vám, jsme udělali retro grafický přístup k několika důvodů. První bylo to, že máme rádi retro her a SNES dny. Kniha, která inspirovala tuto hru, „Ready, Player One“ Ernest Cline je přeplněný retro 80. A herních odkazy 90. Let. Chtěli jsme zachytit ten pocit. Druhá je, že jsme malá indie studio a chtěli jsme jiné malé ateliéry, aby bylo možné vytvořit MMO zkušenosti v naší hře. SNES styl grafiky je asi 30-40x jednodušší a rychlejší, aby než modely nové generace. Že skutečně otevírá dveře pro malé Modder týmy 1-3 osoby.

Mike: Slyšeli jsme slovo, že se při pohledu na tom, jak blockchains lze integrovat s hrami? Můžete nám dát nějaké další specifika pro naše čtenáře o tom, co který vypadá s vaší hry?

Mark: Jsme velmi potěšeni, o poskytnutí měnu ve hře pro hráče obchodů hráčů. To není zlaté kapky ve hře, btw, jeho spíš jako měna věnovaná přepravě hodnotu mezi hráči. Vzhledem k tomu, máme tento vesmír herních serverů s různými hrami, chtěli jsme univerzální měnu, která by mohla fungovat „mezi světy“, abych tak řekl, a dokonce možná i mimo hru. Veřejnost a decentralizovaný charakter blockchain technologie dokonale ladí s našimi cíli.

Existují však i jiné aplikace. Máme představu o vlastnictví půdy v naší hře, například. To je velký virtuální aktivum, které lze sledovat v horní části blockchains. Bitcoin barevné mince a NXT bohatstvím tržiště jsou skvělé způsoby, jak toho dosáhnout. K dispozici je také představa decentralizovaného dražeb. Většina her mají vnitřní aukční dům, ale některé blockchains tam již podporuje decentralizované tržiště pro virtuální a dokonce i skutečné zboží. Zkoumání blockchain tech, abychom mohli říci, má aukční dům, který obchoduje mezi hrami je velmi zajímavá možnost.

Mike: Jaký časový rámec koukáš za to, že hra vyjde?

Mark: Věříme v rychlém rozvoji a cykly s rychlým uvolňováním. Dále budou stavět po etapách, takže i když nemám datum vydání zatím, budete vidět hratelné veřejnost staví u nás v příštím roce.

Mike: Jaké jsou některé další pohodě koncepce můžete vidět s hrami a blockchain technologií?

Mark: Již jsem se zmínil některé z nich, ale já jsem také zájem na tom, jestli můžeme použít blockchain pro věci, jako je zabezpečený hráče k hráči ve hře na e-mailu a cross herní komunikací. Máte-li pocit, téma tady, je to „cross hra“ část. Myslíme si, že blockchains nabídnout vzrušující způsob, jak konečně přenést informace a majetek mezi hrami, a to i zcela odlišné typy her.

Proč je to vzrušující? No, z bodu hráčova pohledu, si dát stovky hodin do hry a získejte odměny a postoupit svou postavu. Není to škoda, není tam žádný způsob, jak vzít svůj tvrdou práci s sebou do jiné hře? Nebylo by skvělé, kdyby jste mohli převést své kolo na trhu, univerzální, decentralizované měny, a použít ho k koupit věci v úplně jinou hru? Tak, vaše úsilí a čas jako hráči nejsou nikdy zbytečné nebo uzamčeny do jedné hry.

Mike: Vidíte hry, kde měny získané ve hrách jsou obchodovány na trzích spolu s ostatními měnami, jako Bitcoin?

Mark: Rozhodně. Podívejte se, Bitcoin je kolem víčka A6b trhu, ale hry mají na least14B tržní strop pro samotné virtuální zboží. Každý, kdo říká, že šifrovací měna není podpořeno ničím... Dobře, byli by ve hrách. Virtuální měny v hrách jsou již dobře známy a přijaty hráči. Virtuální zlato je kupoval a prodával na hodnotě stanovené v době, kdy hráči a úsilí toobtain zlata a předmětů ve hře. Můžeme přinést tuto hodnotu na blockchain, potenciálně dělat kryptovací měny cennější, protože mají „měřítko“ hodnoty na základě těchto virtuálních předmětů.

Zatímco vývojáři hry jsou dosti málomluvný o tom, co přijde, že se bude uvolňovat další informace a další detaily v blízké budoucnosti a jsou povzbudivé další, kteří mají zájem o hru a platformu pro přihlášení na webových stránkách na adrese http: //MEK-Entertainment.com/because těch registrací nejdříve obdrží další výhody a ceny ve hře jako zvláštní poděkování od týmu.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin

Post Dogecoin

11 úžasných reklam Bitcoin

Post Dogecoin

Kdo je Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

10 nejdražších položek, které můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Peercoin: Bitcoin beater s nízkou spotřebou energie? Infographic