Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října | Czech.Lamareschale.org

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Nedávno jsme profilované bit FM a pokryli Chain Radiosince před tím, než zahájil a teď jiný hráč do prostoru zahájí 1. Října.

CryptRadio se chystá jít živě po sérii úspěšných měkkých startů a testy a sedli jsme si s Leem zakladatel stanice hovořit o tom, co přinese budoucnost pro CryptRadio.

load...

Mike: S Řetěz Radio a BIT-FMwhat je to, že je jedinečný CryptRadio z toho, co dělají ostatní v tomto rádiovém prostoru?

Lee: Abychom pochopili, jak jsme mohli naši službu musím dát nějaké pozadí na sebe Lee (zakladatel a na vzduchu osobnosti). Pocházím z rozsáhlé prodejní zázemí pracoval 14 let v prodejní vysoké úrovni / marketingu jsem pracoval s re-prodejců najít způsoby, jak rostou jejich podnikání. Výrobní odvětví, odkud pocházím, je velmi prostý dopředu myšlení a riziko bylo / je mým úkolem pomáhat svým klientům překonávat to, aby mohly realizovat své cíle, druhá část mého pozadí je používám být DJ a mají láska k hudbě cokoliv.

load...

Takže tady je místo, kde tyto dvě pozadí se spojily, aby rozlišovat, co se snažíme dělat. CryptRadio.ca chce aktivně vytáhnout vnějším světem.

Naše pořady a obsah, zatímco stále udržuje kryptografický podtext bude mít také velmi známý pocit rádiových lidem naslouchat denně.

Naše Talk segmenty zvyklý soustředit jen na technické aspekty crypto, budeme se snažit, aby diskutovat o skutečné využití světový kryptografických a největší rozdíl je pozveme naše posluchače zavolat LIVE a sdílet své myšlenky o tématech budeme představovat, a to i aby volající posunout diskusi ve směrech považují za relevantní.

Mike: Řekněte nám něco více o programování, které jsou spuštěny na stanici. A co budoucnost? Jaké jsou některé z vašich plánech na poskytování obsahu pro své posluchače?

load...

Lee: Takže v okamžiku, kdy jsme udělali 3 měkké starty, především k testování systémů, výrobu a live show nahrávání. Ti, kteří naladěni pravděpodobně slyšel jakýsi mix talk show / hudbu. Dokonce jsme měli jeden z I / O mince tým dev je souhlasit s námi žít a mluvit o svém novém HTML5 peněženky který byl propuštěn následující den.

Chceme mít možnost pro každého něco. Naše hudba se bude pohybovat v rozmezí od země až po hip-hopu k rocku, dokonce máme den pro amatérské zpěváky, kapely, DJ, aby předložily své práci být hrán na našich Open Mic show.

Budoucnost závisí na tom, jak dobře jsme obdrželi.

Stejně jako mnoho jiných tento projekt je něco, co já a dva další členové mého týmu vydává na na první pomoci rozšířit povědomí o Crypto a samozřejmě doufáme, že jednoho dne to dokážeme naše plný úvazek, takže náš vývoj bude záviset na tom, Kolik poptávka dostaneme od posluchačů, a kolik podpora dostaneme od potenciálních inzerentů a sponzorů.

Naše obsah bude řízen z celé řady zdrojů, samozřejmě populární hudby a hudební trendy, komunitní zprávy a schopnost přeměnit tuto zprávu do diskuse naši posluchači budou chtít zúčastnit, pokud je šance vzniká bychom rádi práci s lidmi po celém světě navštěvují Crypto shromáždění, aby se stal jakýmsi na pozemních reportérů na živých turnajích.

Mike: A co hudební licencí? Víme, že Bit-FM pracuje na zajištění licencí spustit internetové rádio a že Chain Radio získala licenci se značnými náklady. Co se situace vypadat za CryptRadio?

Lee: Velká otázka!

Jedná se o náročný prostor, protože to je do značné míry slepice nebo vejce situace. K získání licence může být významné náklady, ale my jsme pracovali s některými službami, které poskytují kolektivní licence, a sazby se být součástí tohoto kolektivu je založena na tom, kolik hodin vysílacího času budete vyrábět, stejně jako příjmy generovat, licence se vztahuje na Severní Ameriku a Kanadu, které cítíme bude pokrývat naše potřeby.

Získání tohoto typu licence je relativně snadné, ale může vyžadovat některé změny v našem poskytovatele streamování opět relativně jednoduchý přepínač dělat.

Takže teď pracujeme dál a očekávají, měli bychom mít že řazeny do 1. Října.

Mike: Jaké plány jsou na místě držet stanici udržitelné? Viděli jsme Chain Radio zápasí s tím, jak náklady na streaming, licencí a neustálé DDOS útoky porazili je dolů na poměrně pravidelně.

Lee: Myslím, že stejně jako v případě každého projektu jejich cesta vpřed je do značné míry neznámý, ale máme plán, který, jak doufáme, bude generovat prostředky, které potřebujeme pro licence, výroba webových stránek, a všechny tradiční věci, jako je vodní, hardware, pronájem atd.

Takže na první, pokud jste viděli na naší webové stránce to byl základní a jedna část podobně jako Chain rozhlasu jsme žádat o dary, zatímco tam bylo několik který pomohl dary / komunitní reklamních prostředků bylo jasné, by nemělo být naším hlavním zdrojem finančních prostředků.

Takže jsem bude čerpat z mých hlavních dovedností, prodejní profesionální a aktivně požádat o malý k medicíně velké firmy inzerovat u nás, ale musí být ochoten akceptovat Crypto. Co to bude dělat, je přinést uživatelům Crypto více místech trávit minci, učit nové zakázky o komunitě, ale také vytvářet to, co cítíme, bude 60% - 80% z fondu potřebujeme, zbytek přijde od sponzorů, a budeme nakonec zkoumat dary znovu, ale ke komunitě v okamžiku, když vidíme, že ve skutečnosti není „dávat“ jeden a velký alespoň ne dokud může přinést hodnotu, takže cítíme, že je to naše místo, požádat o peníze zdarma chmele.

Takže dobrá zpráva je, že mají nějakou práci, kteří souhlasili s ukažme jim, jak snadné je přijmout Bitcoin a bylo by na palubě inzerovat své zboží a služby.

Mike: Stanice zahajuje od 1. Října? Jaké věci máte jít na ten den?

Takže 1.října je datum jsme kritizovaný zahájit, dokud nebudou technické nebo licencí, které by mohlo být odsunuto, ale mohu říci, co jsou na cestě k 1. Října.

Naším cílem pro 1. Října bude, aby co nejvíce interakce příležitostí, jak je to možné, máme 3 I / O mince rozdat, která bude do značné míry založeno na sociální média interakce LIVE. SO příklad první tweet na otázku k publiku vyhraje, samozřejmě budeme muset nějakou skvělou hudbu přehrávat, který je spuštění budeme pravděpodobně hrát trochu všechno v segmentech dát lidem pocit, pro to, co má očekávat, máme dokonce některé Open Mic originální hudbu nějakým velkým místních talentů.

Budeme mít inzerenty a sponzory reklamy, a Laura náš rezident nováček představí svůj úsek „nováček zóna“, který bude zaměřen na nové nebo zvědavých lidí Crypto, samozřejmě jsme více plánovaných činnostech, které se vyvíjejí každý den.

Mike: Co vás zajímá dělat on-line rozhlasovou stanici pro kryptoměna?

No vždycky jsem měl lásku k hudbě, a v poslední době významným láska crypto. Rovněž se domnívám, že je velká budoucnost crypto nebo alespoň myšlenkou podnikání používat. Chtěl jsem najít způsob, jak urychlit proces přijetí u hlavního proudu podnikatelské sféry kryptografických.

Vidět práci služeb, jako je Bitpay a dalších podobných firem, které dělají jednodušší a praktické přijímání Bitcoin, byl jsem inspirován a cítil téměř výzvu k akci. Radio bylo něco, co spojuje svou lásku k hudbě, a Crypto v tomto výzvu k akci. Rádio je velký médium, které dosahuje miliony, takže to, co lepší způsob, jak utéct na pohybující se Crypto do více přijatelným způsobem podnikání.

Mike: Co nejvíce vy a váš tým o kryptoměna vzrušuje?

Takže skutečný vzrušení pochází z možností a kolik snazší dělat vše, co by mohlo být použití tohoto způsobu platby. Jako prodejní osoba jednu věc jsem vždycky zápasit s je klienti, kteří měli problémy s nalezením low-cost způsob, jak přijímat platby.

Například aby pro podniky, které mají být nastaveny jako příjemci s hlavních kanadských bank dělat on-line bankovnictví dokumenty a právní byrokracie je ohromující.

Takže Crypto k záchraně.... Zřídit peněženku přijmout Crypto volby a svou nastavit s „internetového bankovnictví“, abych tak řekl. Ne byrokracie, aby bankovní poplatky. Takže ve zkratce, co nás vzrušuje nejvíc, je, jak Crypto moci, a věříme, že změní způsob, jakým firma provádí, a jak se tento druh decentralizované měny umožňuje menší až středně velké firmy rostou. Naše nadšení je skutečně v reálném světě aplikace vidíme je to možné.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

11 úžasných reklam Bitcoin

Post Dogecoin

BTC pro nováčky: porozumění Bitcoinům a jak je vydělat Infographic

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

Zprávy se službou Gems

Post Dogecoin

Top 25 webových stránek Bitcoin a Crypto Forex po celém světě

Post Dogecoin

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

Za scénami v BetMoose

Post Dogecoin

Tisková zpráva: Společnost Trucoin oznamuje rozpuštění partnerství s NCC a finančním úřadem Presto spolu s plány na oficiální zahájení, které téměř čtyřnásobí pokrytí starého partnerství USA

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online