Syndicoin vám umožní financovat obsah online | Czech.Lamareschale.org

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Se všemi dramatu, který byl rozvíjející se jako pozdní o Bitcoin míst a payolaone otázka, která má přijít opakovaně z mnoha na všech stranách problému je, jak můžeme zaplatit spisovatelé obsahu online.

load...

Mnohé z těchto lokalit dotčených šel na záznamu říká, že by se nezastaví praxi přijímá úplatek články, mnoho uživatelů Twitteru také uvedlo, že byly v pořádku s úplatek praxi, protože autoři mají k jídlu, jak dobře a oni nevěděli o lepším řešením.

Mohl by Syndicoinbe možné řešení tohoto problému a pro pomoc při financování místa, která se vyrábějí obsah?

load...

Syndicoin je zajímavý koncept vytvořený developer Julian Haight, že podle internetové stránky Syndicoin:

Jak budete procházet web, Syndicoin udržuje vlastní účet žádostí o platbu z účastnických míst.

Když jste připraveni, navštivte Syndicoin přezkoumat a platit za obsah se vám líbí. Odebrat položky se vám nelíbí, pak klepněte na tlačítko zaplatit. Před vysílání do sítě zkontrolovat platbu ve svém Bitcoin peněžence.

Tím, že platí pro obsah, můžete odměnit vydavatelům a povzbudit je, aby se spoléhají na přímé financování namísto reklam.

Koncept jistě zní docela úžasné. Jako čtenář stránek nemáte k prefund peněženku, nemáte k registraci pro jakoukoli službu. Jednoduše procházet Internet jako obvykle a umožňují webům odesílání doporučená tipy na obsah.

load...

Mince Fire nedávno realizovány API Syndicoin a při návštěvě Pokud se vám líbí, co čteš mít možnost pomoci financovat tento druh žurnalistiky. Vzhledem k tomu tak málo vydavatelé podporují Syndicoin přímo Julian vytvořila Chrome rozšíření pomoci překlenout mezeru - shromažďuje Bitcoin darování adresy stránek, které jim poskytují, a to i v případě, že nepodporují Syndicoin přímo.

Při návštěvě mince oheň jste si možná všimli krabičku up v pravém horním rohu na načtení stránky. Který je Syndicoin v akci!

Od koncového uživatelského hlediska věci, nemůže být mnohem jednodušší. Julian nám ukazuje, jak to vypadá z druhého konce věcí a jak odeslání darování je jednoduché s Syndicoin. Faktura je generována a umožňuje platit za to, co chcete. Pokud nechcete platit za určité stránce, můžete ji jednoduše odstranit z faktury a půjde pryč.

Mince Fire sedl s Julianem, aby ho nám říci více o Syndicoin.

Mince Fire: Díky za nějaký čas mluvit s námi. Co se vám zobrazí výzva k vytvoření Syndicoin?

Julian: Samozřejmě v první řadě, jsem Bitcoin nadšenec. Věřím, že v něm jako uchovatele hodnoty a transakčního systému. Ve stejné době, můj pracovní den je webmaster pro výrobce obsahu, parentmap.com. Že práce má mě přemýšlet o obchodním modelu obsah výrobce. Chtěl jsem dát tvůrcům obsahu jinou možnost zpeněžení jejich práci.

Mince Fire: Jaký druh problémů, jste tváří v tvář pracovat na Syndicoin?

Julian: Je zřejmé, že hlavním problémem je přijímání a kritické množství.

Druhou výzvou je prozatím při práci s dvěma hlavními peněženky (Bitcoin qt a Bitcoin-peněženky na Android), ujistěte se, můj systém je kompatibilní s oběma.

Tyto technologie syndicoin použití (bip70 - https://github.com/bitcoin/bips/blob/master/bip-0070.mediawiki) je nová a peněženky nejsou ještě plně a důsledně jej podporují. Opravil jsem jeden problém s Bitcoin-qtwhich mi dává bolesti hlavy a vytvořil obejití Bitcoin peněženky na android.

Dalším problémem přišel při výrobě QR kódu. Původně jsem doufal, aby všechny údaje o transakcích na straně klienta. Musel jsem se vzdát tohoto cíle za účelem vytvoření QR kódu (data transakce je často větší než QR kód lze uložit).

Mince Fire: Jaké jsou vaše plány do budoucna pro Syndicoin?

Julian: Nemám žádné velké plány na vylepšení. V reakci na zpětnou vazbu I přijímat, podporovat tolik užitnou případů, jak to půjde. Chci, aby byl systém
jednoduchý a efektivní - v souladu s původním konceptem.

Mým hlavním cílem je nyní propagace. Budu zkrášlit stránky - přidat logo & trochu více barvy.

Vytvořil jsem Chrome pomoci boot-popruh systém. Přidává syndicoin javascript na každé navštívené stránky, takže jakékoliv Bitcoin adresy na těchto stránkách jsou ukládány do syndicoin as žádostí o platbu.

Mince Fire: Bitcoin řeší mnoho otázek mikroplateb, které byly vychovávány v minulosti. Co myslíš, že to bude trvat, aby se tvůrci obsahu nabízejí výklopná přes Bitcoin ve větším měřítku?

Julian: Myslím, že producenti obsahu jej přijme postupně. Nejprve Bitcoin komunita, ale postupně více tradiční adresy - pokud dokážeme, že uživatelé budou platit dobrovolně. To je stále velká otázka. Doufám syndicoin a Bitcoin bude dělat to snadné, že můžeme ukázat, lidé budou platit.

Bude zajímavé sledovat, jak Bitcoin zabývá problematikou objemu transakce. Gavin uvedl Bitcoin ve skutečnosti není vhodný pro mikroplatby.

Mluví o platbách méně než cent a já se při vyřizování plateb ještě v rozsahu $.25- $ 1. Takže možná to nejsou „mikroplatby“ v tom smyslu, že se za použití. Doufám, že větší mozky než můj problém vyřeší, takže Bitcoin schopni zvládnout více transakcí levněji.

Syndicoin se snaží řešit problém tím, že kombinuje více transakcí, které nejsou časově citlivé do jednoho. Ale to jen jde tak daleko. Bitcoin bude potřebovat lepší odpověď v konečném důsledku, i když je to tak základního jako zvýšení velikosti bloku nebo bloku frekvenci.

Bude to zábavné vidět, co se stane. Je to vzrušující doba pro Bitcoin a cítím, že začínáte s syndicoin v ten správný okamžik. Doufám a věřím, najdeme řešení a udržet Bitcoin běží hladce, jak to roste. Na měsíc!

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Tisková zpráva: Společnost Trucoin oznamuje rozpuštění partnerství s NCC a finančním úřadem Presto spolu s plány na oficiální zahájení, které téměř čtyřnásobí pokrytí starého partnerství USA

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše