Zprávy se službou Gems | Czech.Lamareschale.org

Zprávy se službou Gems

Zprávy se službou Gems

Gemsis nové a vzrušující aplikace Mobile Messaging pro iOS a Android, který přináší cryptocurrencies k masám, bez nutnosti znalosti o Bitcoin, šifrování nebo šifrování.

Jedná se o druh vzrušující inovace jsem čekal. App Gems dává sílu kryptoměna v rukou uživatele, bez obvyklých komplikací, které obklopují kryptoměna technologie dnes. Gems je sociálně-messenger aplikace, která je integrován s novou generací Bitcoin technologií. Gems nabízí mobilní zážitek WhatsApp stylu, ale s plně šifrované soukromé zprávy a vestavěným peněžence.

load...

Aplikace je tak poslem a peněženku. Každý uživatel Gems automaticky obdrží peněženku, chráněné přístupovým heslem zvoleným při registraci. Volený Gems uživatelské jméno také funguje jako alias k propojený adresu Counterwallet, takže je jednoduché a snadné pro uživatele odesílat a přijímat buď drahokamy nebo bitcoins (a později další majetek).

App Gems vypadá frajera a je snadno ovladatelný. Uživatel jednoduše stáhne aplikaci, nastaví svůj účet, a pak mohou okamžitě začít sdílet zprávy s přáteli, a bude-li aktivní v síti, vydělávat drahokamy. Zavedení nových uživatelů do Gems je jen jeden příklad z způsobem, že uživatel může být odměněn s drahokamy, jehož hodnota je přímo vázána na hodnoty sítě, protože tam bude vždy pevná a omezená dodávka drahokamy.

load...

Zatímco mnoho místa na možnost Gliph pro novou krypto-messaging platformu, rozhraní Gliph není tak atraktivní, nebo jako uživatelsky příjemný jako drahokamy. Gliph v současné době postrádá funkce, které mnoho hlavního proudu uživatelů messenger chtěli vidět na vlastní žádost denní zasílání zpráv.

Propagační Video poskytuje jednoduchý přehled o tom, jak funguje Gems:

Sedli jsme si s Danielem Peled z týmu Gems mluvit o Gems.

load...

Mike: Proč by uživatelé přejít od běžných aplikací pro zasílání zpráv na drahokamy?

Daniel: Vzhledem k nedávné události, kdy byla soukromá informace unikly, uživatelé technologie se staly mnohem více zajímají o bezpečnost svých dat. WhatsApp například obchody a nemá šifrování komunikace, zprávy, obrázky a videa svých uživatelů. Ve srovnání, uživatelská data nejsou uložena Gems, který nemá žádnou možnost přístupu k zprávy, a proto zprávy a data jsou opravdu soukromé.

Gems má další klíčové vlastnosti, které jej odlišují od jiných aplikací pro zasílání zpráv, včetně způsobu, jakým se přibližuje svým uživatelům. WhatsApp byl nedávno koupil Facebook na 19 miliard $. A to především díky svým uživatelům, se stala nesmírně cenné společnost. WhatsApp účtuje uživatelům $ 1 za rok používat aplikaci. Drahokamy, na druhou stranu, je volný a ještě víc, že ​​skutečně platí uživatelům.

To funguje díky našemu unikátnímu modelu měnové odměny v aplikaci. Ti, kteří chtějí inzerovat na síti Gems musí koupit drahokamy žetony, aby tak učinily. Gems hradí žetony přímo uživatelům, kterých se propagují. Pokud uživatelé nechtějí přijímat reklamy, mohou se snadno odhlásit. To vytváří trh, na kterém mohou uživatelé těžit přímo ze svých drahokamů. Jsme první, kdo přinese tento zbrusu nový sdílení-hospodářství modelu na trh.

Mike: Můžeš nám říct něco víc o kódování používané drahokamy?

Daniel: Aplikace Gems předpokládá nulovou důvěru a dokonce chrání uživatelská data z vlastních cloudových serverů Gems je. Každý bezpečné odchozí zpráva zašifrována pomocí klíče, který je neznámý serveru, takže příjemce zprávy jediný, kdo ho může dešifrovat. Tento model soukromí brání jakékoliv možnosti odposlechu ze strany třetích stran, včetně vládních agentur a korporací.

Drahokamy nabízí směs RSA 2048 a AES s 256-bitových klíčů. Šifrování se provádí klient ke klientovi, což zabezpečených zpráv nerozluštitelný o Gems infrastruktury. Toto je jediný reálný způsob, jak dosáhnout 100% soukromí, protože nemá svěřit třetím osobám.

Mike: Z technického hlediska je naše chápání, že drahokamy uživatelská jména jsou v podstatě aliasů adres vůči protistraně v systému. Budeme moci mít mnoho různých měn v našich Gems peněženky?

Daniel: Naším cílem je vytvořit skutečně snadné a jednoduché uživatelské zkušenosti; Proto, i když je možné mít mnoho různých měn v Gems peněžence, věříme, že je lepší, aby spuštění aplikace nejprve s podporou pouze Gems a Bitcoin.

Je důležité si uvědomit, že jelikož se jedná o první uživatelé čas bude ovládat základní hodnotou sociální sítě, to je příliš brzy předpovídat, co si ostatní nové nápady přijdou do existence. Budeme mít vstup držitelů drahokamů v úvahu pro budoucí funkce.

Mike: Jak anonymní mohu být v této žádosti?

Daniel: Většina sociálních sítí nepodporují nebo podporovat skutečnou anonymitu svých uživatelů. Vezměme si WhatsApp: každý účet musí být vázána k funkční telefonní čísla, vynuceny požadavkem poslat SMS při registraci. Nelze otevřít účet WhatsApp bez identifikace sami. Totéž platí i pro Facebook, který ze své podstaty obsahuje své skutečné jméno, spíše než anonymní přezdívkou.

Drahokamy, na rozdíl od jiných sítí, umožňuje, aby uživatel, zvolit úroveň anonymity a soukromí, s nimiž se cítíte pohodlně. Vaše údaje nejsou nikdy sdíleny s třetími stranami, pokud souhlasíte. Ve výchozím nastavení účet Gems obsahuje pouze anonymní alias-vámi zvolené uživatelské jméno. Toto uživatelské jméno nemusí odrážet vaši skutečnou identitu v žádném případě.

Uživatelé, kteří se cítí pohodlně sdílet své skutečné telefonní číslo se může rozhodnout pro připojení telefonní číslo svého účtu Gems. Uživatelé budou moci najít vzájemně snadněji, pokud nemají znát uživatelské jméno a mohou místo toho se spoléhat na telefonní číslo, které již mohou znát. Telefonní číslo se vždy důvěrné, nicméně, a pouze ty, které vybral uživatel bude mít přístup k němu. Vždy je možné udržovat úplné anonymity, pokud je to žádoucí. Gems nevyžaduje žádnou identifikaci v reálném světě, aby fungoval.

Stejnou úroveň anonymity se vztahuje na vaše drahokamy peněženky. Vzhledem k tomu, každé Gems účtu je také drahokamy peněženka, bude vaše peněženka adresa být anonymní jako váš účet.

Mike: Právě teď máte aplikaci pro iOS a Android aplikace v potrubí. Nějaké plány na tom webový Messenger, aplikace OS X, telefonní aplikace Windows, a další odrůdy? Viděli jsme, že Telegram pracuje na rozšíření pro několik dalších prostor rychle. Hodláte na tom stejně?

Daniel: Máme jiné verze platformy plánované na našem dlouhodobém plánu; Nicméně, v této počáteční fázi se zaměřujeme pouze na mobilní zařízení Android a iOS, neboť představují většinový procento našeho cílového trhu.

Mike: Jaké prvky z drahokamů bude open source, pokud vůbec?

Daniel: Během vývojové fáze beta, zdrojový kód nebude k dispozici veřejnosti. Aplikace na straně klienta bude open source, jakmile jsme provedli potřebné pro zajištění kvality a bezpečnostní analýzy k zajištění procesu nebude dát našim uživatelům v ohrožení.

To umožní vývojářům třetích stran k auditu a vylepšit funkčnost aplikace Gems. Vidíme velkou hodnotu účasti open-source komunitě. Je důležité zdůraznit, že všechny transakce související s měnou v drahokamy jsou v současné době na základě kódu open-source (protistrany), a že jádro našeho chatu technologie je založen na open-source software, stejně (SignalR).

Další informace o Gems je možné nalézt na webových stránkách Gems, Bitcoin Talk nití, nebo přes @getgemsorg Twitter účet.

Mince Fire bude držet krok s nejnovějším vývojem s drahokamy a bude mít jistotu, aby o ně podělit s našimi čtenáři!

Obrázky převzaty z drahokamů.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

13 Firmy, které doufáme, že přijmou Bitcoin (docela prosím?)

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

Post Dogecoin

Základy Dogecoin

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera