Liberté Mining se pokouší něco jiného | Czech.Lamareschale.org

Liberté Mining se pokouší něco jiného

Liberté Mining se pokouší něco jiného

Liberté Mining oznámila spuštění nové cloud důlního provozu poháněného výhradně 100% obnovitelné vodní postavené na protokolu protistrany.

Kanadská společnost je provozován týmem zkušených horníků, kteří používají důlní síť P2Pool pomoci zmírnit pravděpodobnost 51% útoku na síti Bitcoin je. Nyní, oni přinesou možnost pro každého, kdo o koupi cloud těžebních aktiv prostřednictvím protistrany skutečně decentralizované a transparentního systému.

load...

Vydáním majetku pomocí protokolu Counterparty, které umožňují tato aktiva mají být volně obchodovat v reálném čase decentralizované výměny Couterparty je. Protistrana je inovativní platformu pro peer-to-peer trhů a finančních nástrojů. Na rozdíl od Wall Street a další centralizované finanční instituce, Counterparty poskytuje otevřené, zabezpečit finanční nástroje a trhy, které nevyžadují důvěryhodné třetí strany nebo prostředníka k použití.

load...

Tato platforma je postavena na vrcholu Bitcoin a rozšiřuje funkčnost sítě Bitcoin v nových a nebývalých způsoby. S Counterparty, každý s možností připojení na internet získá přístup k finančním nástrojům, které byly dříve k náklady příliš vysoké nebo není k dispozici vůbec.

Aktiva cloud těžební služby mohly být obchodovány, ale na rozdíl od konkurenčních služeb, je to provedeno okamžitě prostřednictvím decentralizované výměny, který je provozován protistranou samotné sítě. Jedinečnost tohoto zdroje je to na rozdíl od jiných k dispozici v tomto okamžiku.

Liberté Mining mohl potenciálně stát se jedničkou v oblasti „zelených“ těžbou. Zatímco konkurenti nabízel operace, které jsou čisté a energeticky úsporné, Liberté Mining je první operace použít 100% vodní elektrárny. Jejich datová centra je napájený pomocí téměř všechny kompletně z obnovitelných zdrojů, emise zdarma, čisté zdroje energie pro důlní provozy.

load...

„Vedoucí důlní pool spotřebované 159,519,788KW / H moci v prvním roce provozu. Představte si, že ta síla byla čistá, obnovitelné zdroje energie, jako je používán Liberté hornictví. Vodní poskytuje výraznou výhodu, že neprodukuje žádné skleníkové plyny. Používáme plně obnovitelný vodu namísto omezených fosilních paliv, která umožňuje nižší náklady na energii pro provoz Liberté Mining.“

-Ryan Scott, výkonný ředitel Liberté Mining

Liberté Těžba je jedním z nejvíce transparentních těžebních bazénů v existenci. Použití protistrany vykazuje všechna aktiva prodaných a obchodované umožňuje komukoliv ověřit integritu obsluhy. S P2Pool ukazující činnost statistik těžba a jasně publikované kontaktní informace, kupující si mohou být jisti jejich investic. Našel jsem to myšlenka na transparentnosti plně end-to-end, že je osvěžující změna od toho, co jsme v poslední době viděli s jinými cloud důlních provozech.

P2Pool je decentralizovaný Bitcoin mining bazén, který pracuje tím, že vytvoří síť typu peer-to-peer a důlních uzlů.

Akcie P2Pool tvoří „sharechain“ s každou akcii odkazování hash předchozího sdílet je. Každá akcie obsahuje standardní Bitcoin blok záhlaví, některé P2Pool specifické pro data, která se používá pro výpočet transakce generace (celková dotace, výplatní scénář tohoto podílu, nonce, hash předchozího sdílet své, a aktuální cíl pro akcie), a Merkle větev spojující tuto generaci transakci do bloku hlavičce Merkle hash.

Řetěz průběžně upravuje svůj cíl udržet generaci kolem jedné akcie každých třicet vteřin, stejně jako Bitcoin reguluje to generovat jeden blok každých deset minut. To znamená, že najít akcie stává obtížnější (což má za následek vyšší rozptyl), čím více lidí těžit z P2Pool, ačkoli velké horníci mají možnost zvýšit svou obtížnost, a tak snížit dopad jejich těžby na minimální obtížnosti P2Pool je.

Na rozdíl od Bitcoin, uzly neznají celý řetězec - místo toho se držet pouze posledních 8640 akcií (poslední 3 dny v hodnotě). Aby se zabránilo útočníkovi pracovat na řetězu v tajnosti a pak jej pustíte, přepsání existující řetěz, řetězy jsou posuzovány podle toho, kolik práce mají od bodu v minulosti. Chcete-li prokázat, že práce byla provedena od té chvíle, uzly se podívat na blocích Bitcoin že referenční akcií, kterým se stanoví prokazatelné časové razítko.

Decentralizované výplata pooling řeší problém centralizovaného těžebních bazénů ponižující decentralizaci Bitcoin a vyhýbá se nebezpečí těžké odhalit krádež provozovateli bazénů. Je to způsobeno tímto nastavením, že ti, včetně do Liberté Mining může plně vědět, že těžba hardware je vlastně běží a vidět výsledky a vím, že společnost není skluzem z vrchu, jak bylo tvrzeno s dalšími operacemi.

Ryan a jeho partneři, Leo a Nick, jsou dobře známé a respektována Bitcoin členy komunity. Jako aktivní a celoživotní členy nadace Bitcoin Bitcoin a aliance Kanady, podílu týmu jejich vášeň pro dávat zpět do komunity v mnoha ohledech. Všechny tři jsou také zapojeny do usnadňování místní Bitcoin Meetups. Leo a Nick také provozovat vlastní Bitcoin ATM společností známých jako BitSentand BitTeller. Ryan také provozuje online šperky společnost s názvem Crypto Klenotnictví.

Společnost dnes oznámila, že bude výsadbu strom za každý prodaný pomoci kompenzovat emise oxidu uhličitého vytvořené pomocí jiných důlních provozech aktiva.

Liberté Mining se poklepal na obrovské zdroje uhlíkového Farmer, aby jim pomohla s výsadby stromů v Kanadě pomoci kompenzovat emise. Carbon Farmer je jedinečnou organizací, výsadba stromů jménem jednotlivců, organizací a podniků, které chtějí pomáhat v boji proti emisím uhlíku na celém světě.

Liberté Mining dělá veškerou těžbu v honoráře volným P2Pool což také vede k vyšším ziskům pro držitele majetku Liberté dolování.

Sedl jsem si s Ryanem z Liberté hornictví vyzvednout svůj mozek trochu víc, pokud jde o společnosti a cloud těžby obecně.

Leo: Vy jsou zkušení horníci, které se zdají být v provozu několik úspěšných operací v současné době, tak proč jste zahajuje novou nabídku?

Ryan: Spouštíme naše nové těžební společnost řešit několik problémů vidíme rozvíjející se v kryptografického z dobývacího prostoru. Za prvé je centralizace sítě se vznikem bazénů ovládajících značnou hashovací sílu. Vidíme to jako vážné ohrožení legitimity Bitcoin a něco, co je třeba se vyhnout za každou cenu. A 51 procent útok, nebo dokonce možnost, že by se mohlo stát kdykoliv má potenciál k tomu poškození pověsti Bitcoin. Za růstem přijímání a investic, důvěra je velmi důležitá součást. Pokračování Hrozba útoku má schopnost výrazně senzace růst Bitcoins. Plánujeme snížit centralizaci co nejvíce s otevřenou a transparentní využívání P2Pool.

Dalším aspektem, který je stále obtížnější odůvodnit je dopad na životní prostředí, které Bitcoin vytvořil se svými těžebních postupů. Dopad sítě je vidět jasněji, když dal do reálných čísel.

V současné době se síť sedět 200 PH dopad energie potřebné na životní prostředí je v řádově asi 192.000 benzínovým motorem a jeho každý den roste. To musí být snížena, protože to, co je smyslem budování nové digitální ekonomiky na archaické a samostatné destruktivní založení minulosti.

Víme, že to nebude možné změnit přes noc, ale musíme dát průměrného horník šanci dolu takovým způsobem, který je ekologicky odpovědný, i když nemusí mít přístup k obnovitelným zdrojům čisté energie. Jsme také brát tento krok dále díky partnerství s kanadským uhlík offset společnost s názvem Carbon Farmer.

Budeme výsadbu strom pro každého prodaného prostřednictvím Liberté Mining TeraHash. Nejen, že jsme nabízejí horníci možnost dělat svou roli těžbou odpovědně k životnímu prostředí, ale my jsme jim dává příležitost pomoci vyrovnat škodí planetě horníky s využitím elektrické energie, který je vytvořen s použitím fosilních paliv.

Leo: Co vás vyzváni k použití protistranu vydat majetek za Liberté?

Ryan: Vždy jsme byli zaujala decentralizovaných technologií. Byl jsem v návaznosti na vývoji řady projektů, což vám umožní vydat majetek nebo uživatelem definované tokeny. Cítili jsme protistranu nabídl nejúčinnější způsob, jak vydat Bitcoin těžební aktiva, což nám umožňuje, aby těžební výplaty přímo na majitele aktiv Counterparty peněženky adresu. To nám také umožňuje přístup k zabezpečené obchodní platformu pro klienty obchodování svou pohledávku v otevřených trzích. Vlastnictví aktiv využívá síť Bitcoin sám, takže někdo ověřovat naši listing aktiv v rozporu s našimi provozními Statistiky důlních na P2Pool. Protistraně pomáhá chránit klienty před hrozbou útoku, krást fondy / aktiva prostřednictvím centralizovaného serveru budeme kontrolovat. To dává naprostou kontrolu majetku a vlastnictví ke klientovi.

Leo: Jaké jsou největší problémy, kterým čelí jste v nastavení operace pro Liberté?

Ryan: Náš největší výzvou bylo vždy celkový výkon výkon. Věci se rychle mění v dobývacím prostoru Bitcoin a hardware je nyní dosahuje výkonové hustoty nikdy neviděli ve standardním datovém centru. Nalezení řešení nízkonákladové hostování s vysokou hustotou výkonu na server rack nebyl snadný úkol. Jak rychle jsme zjistili, že současná datová centra nejsou navrženy s Bitcoin na mysli. To byl důvod, proč jsme se rozhodli vybudovat vlastní zařízení, které budeme kontrolovat.

Leo: Máte někdy plány budování své vlastní zařízení?

Ryan: Budeme dělat to, co je nejlepší pro naše klienty. Měli jsme nějaké zkušenosti nákupu čipy pro účely zhotovení, svěřuji někoho ve výrobním sektoru jako jeho není snadná úloha.

Budeme i nadále budovat silné vztahy s našimi současnými dodavateli as se soustředíme na naše silné stránky. Věci se mohou rychle změnit v Bitcoin prostoru, a my jsme vždy otevřené k myšlence, jak rosteme. Raději bych, aby investovaly do výzkumu a vývoje v oblasti obnovitelných zdrojů energie volně, protože by to zajistit větší přínos pro svět jako celek.

Myslím, že open sourcing design by být prvním krokem k tomu, aby ujistil, že dosáhla masy a nebyl odstavení tak jako mnozí v minulosti. Mít stranu z Bitcoins knih zde.

Leo: Jste nasazení celou řadu různých zařízení od různých ASIC společnosti?

Ryan: Ano, jsme nasazení více typů hardwaru od renomovaných výrobců.

To umožňuje náš obchodní model, aby zůstali co nejpružnější. Setkali jsme se spoustu skvělých lidí v odvětví zpracovatelského průmyslu hardwaru a tyto vztahy jsou ty, které jsme drahé a chtěli podpořit. V konečném důsledku jde o to, do matematiky. Naším hlavním úkolem je horníci by tak těžké, jak je to možné se snaží zvýšit efektivitu a udržet nízké náklady.

Leo: Co tě odlišuje od velkých rizikového podpořil operací?

Ryan: Pevně ​​věříme, že naše operace vystupuje jako nejekologičtější těžební Bitcoin provozu k dnešnímu dni. Naší nadějí je vybudovat lepší budoucnost pro všechny a která začíná tím, že opraví chyby z minulosti. Nabízíme také důvěru investorů, které jsme registrovaná kanadská firma.

Leo: Jste někdy bude usilovat o finanční prostředky rizikového rozšířit své operace?

Ryan: Náš tým stále hledá investory, kteří mají podobné hodnoty jako naše vlastní. V současné době jsme v procesu hledání financování rizikového ze dvou různých zdrojů. Je-li někdo zájem začít pracovat jsme vždy otevřeni k diskusi.

Leo: KNC Miner a jiní se začínají dostávat do oblak z dobývacího prostoru. Jak se cítíte o tom?

Ryan: Vítáme veškerou konkurenci do prostoru, protože na srdci jsme průměrná horník, kteří hledají nejlepší nastavení pro těžbu.

Věříme, že ve více konkurenčním prostorem tam bude méně prostoru pro jednotlivce, kteří chtějí nasadit scénáře podvod, aby se horníci těžce vydělané Bitcoin. Jedním z našich základních principů je být co nejotevřenější a nejtransparentnější. Vydáváme videa z našeho dolu lidem ukázat, že jsme hmatatelným společnost s objektem a skutečným hardwarem, není jen další mouchu v noci sestavou, která se chystá utéct s vaší mince.

Naše společnost se snaží dělat to, co si přejeme jsme viděli v jiných operacích, kdy jsme začali těžbu. Pocit „Toho lze dosáhnout lépe,“ je důvod, proč jsme začali Liberté dolování a důvod, proč máme pocit, že zůstane relevantní v tomto odvětví nějakou dobu přijít.

Leo: Viděli jsme spoustu podvodů v poslední době, včetně Lunamine, který byl velmi dobře provedené, a dokonce i Gavin Andresen výslechu Těžba nerostných surovin. Jak těžké je to bude rozlišovat svůj provoz od těch špatných hráčů?

Ryan: Myslím, že to bylo hmatatelnost a vztah se zákazníky přijít V tomto světě důvěře méně krypto měně paradoxně stále musí být úroveň důvěry.. Chceme zapojit komunitu a ukázat jim, že jsme horníci stejně jako oni a pokud budou mít problém, že nám mohou zavolat.

Chtějí-li vidět na našich stránkách máme video a plánujeme na to, aby víc. Chceme, aby lidé být nadšeni hornictví jako my, zatímco zbývající šetrné k životnímu prostředí. Také jsme zjistili, že poněkud podezřelé, když ostatní operace říkat „ne“ na videa a nikdy přijít a říct, kdo jsou. To dělá lidi zajímalo, a právem, horníci mají právo nahlédnout do zařízení a vědí, že operace jsou legitimní. Myslíme si, že je čas, aby horníci vstát a nutí společnost je hrát podle pravidel.

Co veřejnost těžby zlata společnost informuje své zákazníky, že nemohou ani vidět fotku svého provozu? Pokud to neznamená, že se cítíte zcvokla nevím, co bude.

Lidé říkají, že je to divoký západ Bitcoin, ale věříme, že jen poušť chceme vidět v Bitcoin je ten, který není prováděno spalování fosilních paliv, na podporu sítě.

Liberté Těžba je jedním z více přesvědčivé koncepty vstoupit do cloud těžební prostor pro data s takovým silným zaměřením na transparentních, decentralizované a energeticky vědomé úsilí.

Poté, co viděl, videa zařízení, mluvené s zakladatelů a byl nadšený jsem o myšlence využití protistrany těžebních aktiv Jedná se o jednu z prvních hornické činnosti mraku, že jsem byl nadšený, za chvíli.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

Drcení BTC Čína Infographic

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin

Post Dogecoin

14 úžasných Bitcoin startupů

Post Dogecoin

10 úžasných Bitcoin triček a doplňků

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic