Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone | Czech.Lamareschale.org

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Bitcoin Megaphoneis zajímavý nápad, který jsme sledovali růst v posledních několika týdnech. Koncept web je jednoduchá a je popisován jak nechat své peníze mluvit za vás, Bitcoin Megafon vám někdo psát jakýkoliv materiál při placení na znak. Krátké příspěvky stát haléře, ale čím déle váš příspěvek, tím více budete platit.

load...

Když tak učiníte, můžete také automaticky vytvoří zabezpečené virtuální „tip jar“, že někdo může darovat, a jen vy můžete sbírat peníze. Můžete také ručně zadat vlastní veřejnou Bitcoin adresu tipy.

Mluvili jsme s tvůrcem Mike Solomona o Bitcoin megafon, aby se dozvědět více o místě, jeho plány do budoucna, a to, co z něj dělá klíště.

Mince Fire: Díky Miku za přijetí nějaký čas ze svého vývojového plánu sdílet s našimi čtenáři. Jak dlouho jste byl v Bitcoin?

load...

Mike: Jsem relativním nováčkem ve světě Bitocin. Slyšel jsem, že někteří se zmíní o tom v tisku, ale neudělal „hluboký ponor“ až do března 2014. To je, když jsem se dozvěděl o veřejných / soukromých klíčů, peněženky a základy zabezpečení vašich bitcoins. A samozřejmě to je, když jsem strávil pár babek hrát si s. Řekl jsem si, že by se nezastaví učení o Bitcoin, dokud jsem mohl přijít na to, co k čertu děje na blockchain.info. (Kliknutím kolem tohoto místa jako Bitcoin outsidera je tak matoucí, ve skutečnosti je to k popukání.)

Mince Fire: Co pro tebe nadšení Bitcoin?

Mike: Pro mě je nejvíce vzrušující aspekt Bitcoin je mikroplatby. S digitálním peníze si můžete udělat celou řadu věcí, které jsou nemožné (nebo jen nepraktické) se stávajícími platebními systémy. Myslím, že lidé budou platit mnohem více za maličkosti kdyby to bylo bez tření. Jeďte po dálnici např. Já bych rád zaplatí jen zlomek centu pro každého, kdo mi umožňuje předávat. Nebo s dietou; jestli moje váha bude automaticky platit KKK $ 1 každý den Nechci zhubnout, mohl bych být trochu hubenější právě teď. (To poslední příklad je samozřejmě jen vtip, ale je to technicky možné,...)

load...

Všichni mluví o tom, jak je to tak cool, že Bitcoin umožňuje odesílat milion dolarů po celém světě prakticky nic. Ale myslím, že je důležité vzít v úvahu druhý konec spektra. S Bitcoin si můžete koupit něco, co stojí zlomek centu. Jak je to v pohodě?

Mince Fire: Co vás výzva k vybudování tohoto projektu?

Mike: Chtěl jsem vytvořit něco, co by mohlo být možné pouze s Bitcoin. Je pravda, že by jste si vybudovali něco podobného Bitcoin megafon před Bitcoin, ale to by bylo bolestně složité pro uživatele, zahrnující uživatelské účty, hesla, kreditní karty... Fuj. Nikdo by zaslali věc.

Ale s Bitcoin všechny překážky psát příspěvky jen slábnout. Lidé mohou navštívit stránky, uvidíte, co je to asi, a během několika sekund vytvořit příspěvek, který bude vidět po celém světě a potenciálně začít vydělávat jim tipy.

Nikdy jsme neviděli dynamiku, kde si můžete říkat, co chcete anonymně, a vydělat peníze z něj.

Mince Fire: Jaké jsou vaše cíle s Bitcoin megafon?

Rád bych, aby prokázal, že mikroplatby mít budoucnost v nakladatelství. V tomto okamžiku je to jen velký experiment vidět, kolik lidí platí a skládkování, ale v případě přijetí Bitcoin nadále sundat Doufám, že vydavatelé uvidí web jako prokazující důvod pro nové zdroje příjmů.

Je to legrační, protože během své pracovní den, jsem vytvořit velmi on-line reklamy, které doufám, že se jednoho dne má být nahrazen nebo nahrazen příjmy plynoucí přímo z Bitcoin. Právě teď převažuje moudrost je, že „uživatelé nebudou platit za obsah“, a zároveň souhlasím, jsme ještě neviděli, co uživatelé budou nebo nebudou dělat s Bitcoin. Je to vzrušující doba vidět tuto technologii je přijetí růst.

Mince Fire: Jaké byly největší výzvy, pokud s ním?

Na stránkách mohou být zastrašující pro lidi, kteří nejsou zvědaví, nebo vědí velmi málo o Bitcoin. Je tu nic podobného na webu, takže je těžké okamžitě zprostředkovat koncept nové návštěvníky.

Mince Fire: Jaký byl největší úspěchy s ním?

Mám rád viděl nové příspěvky přicházejí na místě a já jsem rád viděl lidi dostat hrotem. Řekl bych, že můj nejpyšnější moment byl na zahájení den, kdy někdo chytře zaslali chlapa „na Měsíc“, a někdo jiný ho naklonila během několika minut. Poté, co neúnavně budování webu to bylo takové zadostiučinění vidět okamžitě začít získat trakci.

Mince Fire: Jaké jsou vaše plány do budoucna pro Bitcoin megafon?

Mike: Myslím, že největší avenue pro růst je v self-publishing. Mluvím s několika autory, kteří mají zájem publikovat své práce přímo na Bitcoin megafon. Každý, kdo se snažil k self-publikovat vám říci, jak těžké to je, aby se nějaké peníze. Takže Bitcoin Megafon je atraktivní pro básníků a autorů, protože to jim dává možnost, aby okamžitě zpeněžit. Bude pronikat do tvůrčí komunitě je pro mě obrovská prioritou.

Také v případě, že je dostatečná poptávka rád bych nastavit API, takže obsah může být remixované kolem webu. Jeden způsob, jak vidím místo pěstování má stát něco jako Craigslist pro marketingové zprávy. Takže mající přístup k těmto údajům by mohly být užitečné pro spoustu lidí.

Bez ohledu na tvar místo trvá, je to zajímavé vidět nové a kreativní způsoby, jak lidé dělají příspěvky. Vidím ASCII art, base64 obrazy, stěny opakujících se znaků přitahovat pozornost; je to velmi inspirující. Samozřejmě je tu i trochu spamu a porna. Myslím, že to vše je součástí zábavy. :-P

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

SEC Vyšetřování horníků v GAW probíhá

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrací Bitcoin

Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

11 úžasných reklam Bitcoin

Post Dogecoin

Drcení BTC Čína Infographic

Post Dogecoin

Litecoin těžební bazény: kdo je kdo? Infographic

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta